Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

poruka: 33
|
čitano: 4.047
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter".
12 godina
odjavljen
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Reko sam ja da ta Ruska vlada nije normalna, samo žele da sve oni kontroliraju

 
3 5 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
Za razliku od ostalih vlada koje ne zele nista kontrolirati...
16 godina
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Zli Rusi, zele sami nadzirati svoju populaciju, umjesto da to rade Amerikanci.

Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Totalno ista stvar. Gušenje slobode govora i nadzor koji provodi US. Totalno isto.

 

Rusija je šupak planeta.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
3 9 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Željezna zavjesa se polagano diže ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 13:10 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
Entry Point kaže...

Totalno ista stvar. Gušenje slobode govora i nadzor koji provodi US. Totalno isto.

 

Rusija je šupak planeta.

Nije bas skroz isto.

S Rusima bar znas na cemu si, a ovi Ameri ti prefrigano mazu oci kao, smijes, a rade istu stvar, jos i gore. E to je supcinski.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
16 godina
neaktivan
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Očito ih citizenfour savjetuje :) Šteta. Barem ću moći djeci pričat kako sam imao čast koristiti internet dok je bio slobodan. Danas napiši ekspres lonac u tražilicu i eto ti 4 crna kombija pred kućom 

There is no job like cron job!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 14:36 (hrvooje).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Ne vidim kako je Internet slobodniji ako ga nadziru privatne kompanije u usporedbi sa nadzorom drzave. 

Drzava je barem teoretski instrument naroda, privatna kompanija nije. Izmedju Rusije i Facebooka biram Rusiju makar Staljin vladao u njoj.

 

Takodjer, nadzor drzave uvijek moze biti doveden u pitanje, challengan sa zakonske strane itd.. Nadzor privatnih kompanija je puno efikasniji i opasniji jer nema uvida izvana (osim ako drzava ne pokusa - sto je ovdje slucaj).

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Naravno i da odgovaraju pred ruskim sudovima za svaki prekršaj ruskih zakona.

 

Isto ko što je npr. Kimi naj*bo od strane američke 'demokracije'.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Ne sam to, još i zarade i mi obavimo večinu posla za njih.

 

Meni je smjeh kad vidim kak ovi IS IL objavljuju na tweeteru i fejsu smaknuca, valjda misle da je dosta prebacit filmic na USB i vozit se 50 km sjeverno đipom i onda uploadat.

13 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
1domagoj1 kaže...
Entry Point kaže...

Totalno ista stvar. Gušenje slobode govora i nadzor koji provodi US. Totalno isto.

 

Rusija je šupak planeta.

Nije bas skroz isto.

S Rusima bar znas na cemu si, a ovi Ameri ti prefrigano mazu oci kao, smijes, a rade istu stvar, jos i gore. E to je supcinski.

 Ne sam to, jos i zarade, natjeraju te da obavis sam sav posao i kaj je najgore , vecina je i zadovoljnja kaj može.

11 godina
neaktivan
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Sreća pa pišem preko sedam proxyija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
1domagoj1 kaže...
Entry Point kaže...

Totalno ista stvar. Gušenje slobode govora i nadzor koji provodi US. Totalno isto.

 

Rusija je šupak planeta.

Nije bas skroz isto.

S Rusima bar znas na cemu si, a ovi Ameri ti prefrigano mazu oci kao, smijes, a rade istu stvar, jos i gore. E to je supcinski.

 

Može li neki konkretni primjer?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže... 

Može li neki konkretni primjer?

 Onaj tip što je objavio tajne dokumente koji su dokazi da je USA radila neke protuzakonite stvari je završio tamnici i još uvijek u zatvoru.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
Onjegin kaže...

Sreća pa pišem preko sedam proxyija.

 :) zaštita  kao da hebeš s najlon čarapom 

evo link kako su se ubacivali u google i samsung store

http://arstechnica.com/information-technology/2015/05/theres-an-app-for-that-how-nsa-allies-exploit-mobile-app-stores/

There is no job like cron job!
16 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
1domagoj1 kaže...
Entry Point kaže...

Totalno ista stvar. Gušenje slobode govora i nadzor koji provodi US. Totalno isto.

 

Rusija je šupak planeta.

Nije bas skroz isto.

S Rusima bar znas na cemu si, a ovi Ameri ti prefrigano mazu oci kao, smijes, a rade istu stvar, jos i gore. E to je supcinski.

 

Može li neki konkretni primjer?

Eto ti samo dva primjera, nadam se da dobro razumiješ engleski jer nema hrvatskih titlova.Prvi primjer privođenje ili nestajanje ljudi, koji kao da su teleportirani na Mars, jer apsolutno niko ne zna gdje su odvedeni i zbog kojeg razloga.Dojdeš na protest protiv NATO-a, i privedu te točnije nestaneš u vidu magle, koga briga kaj se teško krše zakoni hebeš to nema veze.

 

 

Drugi primjer je jedan Američki porez ili harač, koji na papiru kao zakon zapravo ne postoji. Taj zakon niko ga ne može pronač, iako se za to čak i nudi malo poveča nagrada ali ništa zakona na papiru nema.Ovo je fakat teška perverzija, i jednostavno je nevjerojatno da je u Americi ovako nekaj moguče u praksi.Ali na sceni je zakon jačega, pa ko jači taj tlači ali sve ima svoje granice to sigurno.Ovaj dokumentarac s pravom nosi ovakav naslov, jer realno gledano ovakav slučaj taman spada u neke izmišljene filmske scenarije.Ali ti bokca to nije film ili neka filmska priča, več čista realnost i svakodnevna praksa u Americi.

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 17:18 (rambox).
16 godina
protjeran
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

moze li se pronaci statisticki podatak koliko ilegalnih emigranata  gradjana  USA,EU-a,Kanade,Austrarlije i drugih gospodarski trulih totalitarnih drzava je pokusalo uci u prosperitetnu naprednu slobodnu Rusiju,Kubu ,Sjevernu Koreju itd ! ?  . . .

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Cenzura nije ok,od koje god države dolazila.

Međutim daleko od toga da je cenzura u SAD-u slabija.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
Van_Blaster kaže...

moze li se pronaci statisticki podatak koliko ilegalnih emigranata  gradjana  USA,EU-a,Kanade,Austrarlije i drugih gospodarski trulih totalitarnih drzava je pokusalo uci u prosperitetnu naprednu slobodnu Rusiju,Kubu ,Sjevernu Koreju itd ! ?  . . .

 

 

Tebi je jasno da je Rusija po svim ekonomskim pokazateljima presisala Hrvatsku, da im vlakovi voze 250 na sat, da ti ljudi lete i svemir i rade telefone, cipove i avione? Da Moskva ima preko 1.000.000 imigranata iz Azije i da se ulaze tamo ko da nema sutra? Da se rublja oporavila uprkos sankcijama? itd. itd.. 

13 godina
neaktivan
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Rusija možda nije superbogata,ali se u zapadnim dijelovima živi bolje nego u hr.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Ne u zapadnim, nego u prosjeku na razini drzave. Ako cemo uzeti Slavoniju, bolje se zivi i u Kini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
Ne vidim razlog zasto onda ne otici zivjeti u kinu
15 godina
neaktivan
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Jej još podjela u Europi, po*erem se i rusima i amerima u grah.

Ko HDZ i SDP su, u suštini su ista go*na samo pod drugim imenom.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 18:23 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
koza.nostra kaže...
Ne vidim razlog zasto onda ne otici zivjeti u kinu

 

Kineski.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
funat kaže...
koza.nostra kaže...
Ne vidim razlog zasto onda ne otici zivjeti u kinu

Kineski.

 A kako onda Kinezi dođu u Hrvatsku ;)

 

Nije sve mjerljivo u bdp-u. Eto njima njihove riže, a meni je dobro u Slavoniji s konzumacijom kulina. Dva bravca i malo bašče i s 3000 kn ovdje dođeš kao na 9000 u ZG u unajmljenom stanu, tako da nisam još čuo da je netko u Slavoniji umro od gladi. Većina je rumena i debela

There is no job like cron job!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 12:16 (hrvooje).
16 godina
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Haha, moram onda pitat ove Slavonce sto tu spavaju pod mostovima u Dublinu zasto su otisli..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter

Prodaješ demagogiju. U New Yorku i Berlinu tisuće ljudi spava pod mostovima, znači Njemačka i Amerika su siromašne zemlje. 

There is no job like cron job!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
hrvooje kaže...

Prodaješ demagogiju. U New Yorku i Berlinu tisuće ljudi spava pod mostovima, znači Njemačka i Amerika su siromašne zemlje. 

 

Iz Slavonije je otislo najvise ljudi u Irsku - vjerovatno polovica od ukupnog broja.

16 godina
protjeran
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
funat kaže...
Van_Blaster kaže...

moze li se pronaci statisticki podatak koliko ilegalnih emigranata  gradjana  USA,EU-a,Kanade,Austrarlije i drugih gospodarski trulih totalitarnih drzava je pokusalo uci u prosperitetnu naprednu slobodnu Rusiju,Kubu ,Sjevernu Koreju itd ! ?  . . .

 

 

Tebi je jasno da je Rusija po svim ekonomskim pokazateljima presisala Hrvatsku, da im vlakovi voze 250 na sat, da ti ljudi lete i svemir i rade telefone, cipove i avione? Da Moskva ima preko 1.000.000 imigranata iz Azije i da se ulaze tamo ko da nema sutra? Da se rublja oporavila uprkos sankcijama? itd. itd.. 

 Meni je kristalno jasno da je ta zemlja ma kako god se tijekom historije zvala;Moskovska Knezevina,Rusko Carstvo,Savez Sovjetskih Socijalistickih Republika, ... Ruska Federacija bila i ostala rektum covjecanstva i civilizacije ! Tolko su ,,jadni,,da su i svoj etnicki naziv Rus ukrali od danasnjih Ukrajinaca !Ukratko ,ma tko ih hebe nek se izoliraju od ostatka svijeta !

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 20:04 (Van_Blaster).
16 godina
offline
Re: Rusija upozorava Google, Facebook i Twitter
Van_Blaster kaže...
funat kaže...
Van_Blaster kaže...

moze li se pronaci statisticki podatak koliko ilegalnih emigranata  gradjana  USA,EU-a,Kanade,Austrarlije i drugih gospodarski trulih totalitarnih drzava je pokusalo uci u prosperitetnu naprednu slobodnu Rusiju,Kubu ,Sjevernu Koreju itd ! ?  . . .

 

 

Tebi je jasno da je Rusija po svim ekonomskim pokazateljima presisala Hrvatsku, da im vlakovi voze 250 na sat, da ti ljudi lete i svemir i rade telefone, cipove i avione? Da Moskva ima preko 1.000.000 imigranata iz Azije i da se ulaze tamo ko da nema sutra? Da se rublja oporavila uprkos sankcijama? itd. itd.. 

 Meni je kristalno jasno da je ta zemlja ma kako god se tijekom historije zvala;Moskovska Knezevina,Rusko Carstvo,Savez Sovjetskih Socijalistickih Republika, ... Ruska Federacija bila i ostala rektum covjecanstva i civilizacije ! Tolko su ,,jadni,,da su i svoj etnicki naziv Rus ukrali od danasnjih Ukrajinaca !Ukratko ,ma tko ih hebe nek se izoliraju od ostatka svijeta !

 

Mislim da ti imas problem s Rusima i da ti to malo muti pogled. Rusi su dali svijetu jednako kao Englezi, Francuzi, Nijemci i Kinezi, a puno vise nego barbari preko Atlantika koji danas ruse drzavu za drzavom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice