SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne

poruka: 24
|
čitano: 3.475
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne".
11 godina
neaktivan
offline
SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne

Tko zeli redovne update uzima google telefone. Imam nexus 6p i android 7.1.2 ili 7.2. Hebi ga, nisam siguran sada koji je broj jer sam upravo rucao pa sam lijen da pogledam, ali razumijete sta vam zelim reci.

Sad uzmite google pixel, vjerojatno mu je i cijena pala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 16:03 (kingofthenight).
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn

7.1.2 ;)I ja sam lijen al ne toliko ;)

14 godina
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Bolje jedi nego piši. Pixeli su još uvijek bezobrazno skupi. Btw, imam 5x.
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
kingofthenight kaže...

Tko zeli redovne update uzima google telefone.

Nije problem u proizvođaču, već u prilagođenom softwareu operatera. Rijetko koji mobitel u slobodnoj prodaji ima problema sa kašnjenjem update-a. Recimo Huawei P8 dobije sigurnosni update roku od 20 - 30 dana.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
10 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
"Tko zeli redovne update uzima google telefone." - LOL koji to stariji Android dobiva zadnji update? (osim flagshipova?)

Ako smatras KitKat najnovijim Androidom na S4 npr onda neznam. Osobno yebe mi se za updejtove kad vrtim Nougat na svom S4 (custom).
 
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
imaiden322 kaže...
"Tko zeli redovne update uzima google telefone." - LOL koji to stariji Android dobiva zadnji update? (osim flagshipova?)

Ako smatras KitKat najnovijim Androidom na S4 npr onda neznam. Osobno yebe mi se za updejtove kad vrtim Nougat na svom S4 (custom).

 Nokijini budu imali čisti android, i mogli bi doviati nadogradnje direktno od googlea jer nisu ništa prčkali po njemu. 

I jeftiniji su od pixela, pa ako se ukaze prilika veča je sansa da bude idući moj Nokia :) 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
MrBlc kaže...

Nije problem u proizvođaču, već u prilagođenom softwareu operatera. Rijetko koji mobitel u slobodnoj prodaji ima problema sa kašnjenjem update-a. Recimo Huawei P8 dobije sigurnosni update roku od 20 - 30 dana.

Nije li 20-30 dana malo puno? Kod BlackBerryja sigurnosni updatei dolaze u roku minus 2 do 7 dana

8 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Android je sirok pojam...Neki ne dobiju nikad nadogradnju...Pogotovo neki kinezici.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Mirko935 kaže...

Nije li 20-30 dana malo puno? Kod BlackBerryja sigurnosni updatei dolaze u roku minus 2 do 7 dana

Ovisi što se krpa. Ako je kritični eksploit koji je već javno poznat je puno. Ako se radi o interno otkrivenom propustu koji se može iskoristiti tek u iznimnim okolnosti i nije javno poznat, nije.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
8 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
@Mirko935
Minus 2 do 7? Dobijes prije nego uopste izadje? Wow amazing :)
11 godina
neaktivan
offline
SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne

71% Android pametnih telefona pet najvećih američkih telekomunikacijskih operatera, dugo nije dobilo nikakvu sigurnosnu zakrpu

 

In other news, the sky is blue 

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn

Android i sigurnost  Za krepat od smijeha. Pa Android je osmišljen da bude nesiguran, inače ne može ispuniti svoj osnovni smisao . . . da s njime svatko radi što hoće.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 20:11 (dick_of_the_sheep).
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Torent kaže...
@Mirko935
Minus 2 do 7? Dobijes prije nego uopste izadje? Wow amazing :)

 Security patch level 05.02. je počeo dolaziti 03.02. pa zato kažem. ;)

http://forums.crackberry.com/blackberry-priv-f440/february-5th-2017-security-patch-available-1098992/

Stvarno amazing. I Quadrooter kad je bio je izašao patch na BlackBerry na pola mjeseca, na Nexuse tek s normalnim updateom početkom sljedećeg mjeseca. Što se tiče sigurnosnih updatea, vrlo su ažurni. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 20:52 (Mirko935).
11 godina
offline
SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne

Dvadesetak godina trpili smo Microsoftova s*ranja, dok nisu doveli OS do faze da neće biti razvaljen ako ga spojiš na internet.

Hajde, uvjetno rečeno. Danas barem neće biti razvaljen ako ne pustiš Outlook/IE/Edge/MS Office da švrljaju po linkovima.

I onda dođu Google, Apple i Amazon i vrate nas 20 godina unatrag.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
dick_of_the_sheep kaže...

Android i sigurnost  Za krepat od smijeha. Pa Android je osmišljen da bude nesiguran, inače ne može ispuniti svoj osnovni smisao . . . da s njime svatko radi što hoće.

Ti si za krepat od smijeha ;) Sto pratis android teme? Prosle te traume? Nasao dobrog psihijatra? ;)

16 godina
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Uzmeš General Mobile i GG. Android One, 2 godine garancija za nadogradnju. Imam ovaj slabiji model i ima Nougat 7.1.1 s sigurnosnom zakrpom za ožujak.
Ko nema para za Nexus ovo je odlicna alternativa, cak nije ni kinez, cist android koje pušta Google, jednu jedinu gresku nisam nasel do sada, gorila glass 4, 5 sati SoT na 2500mah bateriji... Milina.
8 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn

Hehheeh ne obaziri se na dick :)

 

Evo jedne antologijske poruke (Jedne od mnogih ;))

 

1. na Androidu sam ostao na Kitkatu, bez updejta 2 godine
1. na W10M sam dobio updejt nakon 7 dana, i imam zadnju verziju OS-a
2. na Androidu sam svake druge subote gubio sate na čišćenje softverskih mušica kako bi uopće mogao dalje koristiti mobitel
2. na W10M za to se brine sam operacijski sustav
3. na Androidu sam se zbog malware-a bojao koristiti bankarstvom i sličnim stvarima
3. na W10M trgujem na burzi, koristim i PBZ i RBA bankarstvo, bez imalo straha
4. na Androidu sam bio stalno pod marketinškim pritiskom
4. na W10M osjećam se puno smirenije jer nema tog marketinškog pritiska

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/windowsphone-opcenito/171719.aspx?page=565&jumpto=5213850&sort=asc&view=flat

 

 

Čovjek se budio u znoju pod stalnim amrketinskim pritiskom androida ;) Sad se osjeca smiren na osu za koji se ni pisci virusa ne zamaraju ;)

 

 

Evo jos jedne ;)

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/windowsphone-opcenito/171719.aspx?page=565&jumpto=5213850&sort=asc&view=flat

 

BTW. Prvo što su primijetili je smirenost sustava, bez marketinških ataka na oči i razum. A kao i ja ostali su na nekoj verziji Androida 4.x. Kad su čuli da ja svaki mjesec dobivam ažuriranja i da sam uvijek na zadnjoj verziji OS-a - ostali su paf. Najsmješnije mi je bilo što su koristili čak 3 aplikacije za vrijeme, i nisu bili zadovoljni. Nepotrebne aplikacije jele su im memoriju, a nisu ih mogli obrisati. Imali su stalni strah od malware-a i krađe identiteta.

 

Sustav mu je smiren za razliku od androida koji je nemiran? Nesmiren? ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 21:36 (Torent).
12 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Torent kaže...

 

BTW. Prvo što su primijetili je smirenost sustava, bez marketinških ataka na oči i razum. A kao i ja ostali su na nekoj verziji Androida 4.x. Kad su čuli da ja svaki mjesec dobivam ažuriranja i da sam uvijek na zadnjoj verziji OS-a - ostali su paf. Najsmješnije mi je bilo što su koristili čak 3 aplikacije za vrijeme, i nisu bili zadovoljni. Nepotrebne aplikacije jele su im memoriju, a nisu ih mogli obrisati. Imali su stalni strah od malware-a i krađe identiteta.

 

Sustav mu je smiren za razliku od androida koji je nemiran? Nesmiren? ;)

 Android je jednostavno divlja zvjer i nemožeš ga samo tako ukrotit, evo pokušavao sam već više puta ali to je toliko divlje, toliko neobuzdano i nemirno da stvarno više ne znam...preferiram smirenije OS-ove, ovo je previše 

8 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Motorino kaže...
Torent kaže...

 

BTW. Prvo što su primijetili je smirenost sustava, bez marketinških ataka na oči i razum. A kao i ja ostali su na nekoj verziji Androida 4.x. Kad su čuli da ja svaki mjesec dobivam ažuriranja i da sam uvijek na zadnjoj verziji OS-a - ostali su paf. Najsmješnije mi je bilo što su koristili čak 3 aplikacije za vrijeme, i nisu bili zadovoljni. Nepotrebne aplikacije jele su im memoriju, a nisu ih mogli obrisati. Imali su stalni strah od malware-a i krađe identiteta.

 

Sustav mu je smiren za razliku od androida koji je nemiran? Nesmiren? ;)

 Android je jednostavno divlja zvjer i nemožeš ga samo tako ukrotit, evo pokušavao sam već više puta ali to je toliko divlje, toliko neobuzdano i nemirno da stvarno više ne znam...preferiram smirenije OS-ove, ovo je previše 

 Do gospodara je ;) A i jeste se razgoropadila ;) Novi mobiteli nove nadogradnje grabi na trzistu ;) Nije ni cudo da su se neki OSpvi sakrili u misju rupu ;)

 

P.S. Lupamo ko i on s tim da se mi salimo dok je on smrtno ozbiljan ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
Taj android je ipak sustav za djecu pa je zato i opceprihvacen medju djecom,ozbiljan covjek trazi alternativu
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne

Prije bih rekao da je to feature koji je tražila Vlada. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
... kaj tražila ? Pa cijeli projekt Google je projekt vladine agencije pod imenom CIA.
 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurnosne

SAD, HTC M8 iz 2014 godine, koji je došao s KitKatom dobiva Nougat nadogradnju, dakle može se.

http://www.theandroidsoul.com/breaking-htc-one-m8-is-getting-android-7-0-nougat-update-t-mobile-will-be-rolling-it-out-soon/

My pleasure darlin
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: SAD: Korisnici rijetko dobivaju Android sigurn
uragan kaže...
Taj android je ipak sustav za djecu pa je zato i opceprihvacen medju djecom,ozbiljan covjek trazi alternativu

Trebaju ljudi na wp, to je poslovni, ozbiljan i najbolji mobilni sustav na svijetu   Koji android, koji ios 

dick_of_the_sheep kaže...
... kaj tražila ? Pa cijeli projekt Google je projekt vladine agencije pod imenom CIA.

Tako je, si-a-ej napada žestoko i prati sve, svi trk na supersigurni i najbolji sustav, wp! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice