Sailfish OS stiže na Xperije

poruka: 8
|
čitano: 1.546
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sailfish OS stiže na Xperije".
8 godina
offline
Sailfish OS stiže na Xperije
Gube vrijeme i novac
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sailfish OS stiže na Xperije
Gube vrijeme i novac
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sailfish OS stiže na Xperije
.jpg kaže...
Gube vrijeme i novac

 tko to?

 

sony ili jolla?

 

14 godina
offline
Re: Sailfish OS stiže na Xperije

Samo neka meću ... treba raznolikosti

13 godina
offline
Sailfish OS stiže na Xperije

fantastično ! radujem se toj ekspanziji Sailfish-a, siguran sam da će pronaći publiku i tržište.

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Sailfish OS stiže na Xperije

S obzirom da trenutno najjači smartphone sa službenim Sailfish OS portom (Jolla C aka Intex Aqua Fish) ima slabašni Snapdragon 212, stvarno će biti zanimljivo vidjeti kako se stvar ponaša na nešto jačem SoC-u i s nešto raksošnijom opremom (NFC, bolja kamera,...) Ima puno portova vani, ali samo službeni imaju (3rd party) podršku za Android aplikacije, tako da je ovo ipak big deal za Jollu.

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sailfish OS stiže na Xperije

BiĆe ista priča kao Firefox OS, nema ga više

11 godina
offline
Re: Sailfish OS stiže na Xperije
xtimex kaže...

BiĆe ista priča kao Firefox OS, nema ga više

 i ja sam to pomislio s obzirom na tablet fijasko i cinjenicu da osim glasina vise od godinu dana nije bilo niceg konkretnog s te poslovne strane...

 

ali s obzirom na ovo:

https://techcrunch.com/2016/11/29/jollas-sailfish-os-now-certified-as-russias-first-android-alternative/

 

nadam se da ce im ovakva pozicija na trzistu omoguciti nesmetan razvoj i postepen rast na "alt" trzistu... uz par mainstream aplikacija: here, whatsapp, viber, sta ja znam... mogla bi naci puno pristasa, dosta nas je kojima pojam smart zaci browser a ne pretjerana kolicina appova...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice