Samozatajni heroji Bug Future Showa

poruka: 6
|
čitano: 1.557
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samozatajni heroji Bug Future Showa".
12 godina
protjeran
offline
Samozatajni heroji Bug Future Showa

I ja bi jednog dana htio postati heroj bug-alp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samozatajni heroji Bug Future Showa

ulizico 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Samozatajni heroji Bug Future Showa

Sve je bilo super i jedva čekam slijedeći Bug Future Show!  

Moj PC  
2 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Samozatajni heroji Bug Future Showa

Lijepo da si spomenuo ekipu iz backstage-a. Bez njih ne bi bilo ni BFS-a.

 

 

*Usput: Zna li netko zašto Nova i RTL ne vrte odjavnu rolu na kraju filma? To sam primjetio i na njemačkim kanalima. U SAD to je strogo vezano sindikalnim ugovorima pa mi nije jasno kako to ovi izbjegavaju. Ako želim saznati soundtrackove, epizodne role ili ime babe koja nosi kolače moram na net.

 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Samozatajni heroji Bug Future Showa

Svaka čast ekipi koja je organizirala BFS 2017. Bilo je lijepo biti tamo kao posjetitelj, ali isto tako znam da je iza toga ne stoje nekakvi nevidljivi ljudi koji to onako, kao od šale.Nego, pak da je sve to trebalo pripremiti, rezervirati, staviti na papir, dogovarati sa sponzorima, razvući tehniku, sve vremenski uskladiti, nekoliko dana prije i poslije samog Show, treba biti tamo, isprobvati, testirati....treba živjeti i preživjeti tih dana da sve prođe na što boljoj razini organizacije. 

Čak, i kada počne Show treba voditi računa, kako reagirati nepredviđenim situacijama, treba znati tko je za koji dio točno odgovoran, treba znati gdje usmjeriti ljude u slučaj neželjenih posljedica ako nešto krene u krivom smjeru...

 

Eh, buraz to je prava strategija, taktički, operativno....nešto kao organiziranje vojske na bojnome polju.

Treba znati biti general, časnik, vojnik na jednoj takvoj organizaciji događaja....

 

Mogao se pročitati umor na licima i vidjeti u očima naših Bugovaca, uz kolike su žrtve sve to pripremili i organizirali.

 

Svaka im časti, te kapa do poda.

 

Hvala Vam na svemu moji dragi Bugovci. 

Uživao sam kao što je i uživala publika tamo koja je došla, od mladih ljudi, ljudi sa djecom, te ozbiljnih starijih ljudi.

Svi su taj dan bili jedno - kompjuteraši.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
6 0 hvala 6
16 godina
offline
Samozatajni heroji Bug Future Showa

blago se tebi kaj si mogao dobit godisnji...

steta da ne pada na petak ili weekend jed dosta ljudi rade 

tako da ja nisam mogao doc ove godine ali sam bio proslih godina...do godine i sa nestrplenjem cekam izvjestaj u obliku

baxionf fanstasticno slozenog slikopiscica tj dvd-dl--a

do godine nadam se 

...

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice