Samsung u borbi protiv pada dobiti

poruka: 8
|
čitano: 1.118
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung u borbi protiv pada dobiti".
15 godina
offline
Samsung u borbi protiv pada dobiti

predložio bih im dva istodobna pristupa (gotovo pa sinergija): ne ugrađujte smeće od baterija i snizite cijene na realne. pa da vidiš kad vam krene ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung u borbi protiv pada dobiti
Ajar kaže...

predložio bih im dva istodobna pristupa (gotovo pa sinergija): ne ugrađujte smeće od baterija i snizite cijene na realne. pa da vidiš kad vam krene ... 

 Ja bi im dao dijametralno suprotan savjet. Podignite cijene uredjaja jer se niskim cijenama protiv kineza ne mozete boriti a ocito ekskluzivnost i visoka cijena garantiraju dobru prodaju.

15 godina
offline
Re: Samsung u borbi protiv pada dobiti
BlueMax kaže...

 Ja bi im dao dijametralno suprotan savjet. Podignite cijene uredjaja jer se niskim cijenama protiv kineza ne mozete boriti a ocito ekskluzivnost i visoka cijena garantiraju dobru prodaju.

 ok, ima nešto i u tome no strahujem kako tolikoj ekskluzivnosti jednostavno nisu dorasli (svakoga dana imaju "nov" model i vjerojatno ih više ni sami ne razlikuju). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Samsung u borbi protiv pada dobiti

Ja bih im pak preporučio da prestanu drukati konkurenciju samima sebi. 
Imaju hiljadu galaxy modela. I evo sad već najavljuju gužvu u flagship segmentu koja će zbuniti i boga i vraga: novi Galaxy note i Edge 6+A lijepo im se obilo u glavo što su izbacili istodobno dva flagshipa, (i jasno ljudi izabrali atraktivniji) a sad rade opet isto. I što se događa kad imaš milijun modela? Nemaš resursa/financijskog interesa za kvalitetnu softversku optimizaciju, a još manje za podršku starim modelima. I onda te ljudi proglase za smeće koje zapinje i guta resurse, i toga se jako teško riješiti kad se model/firmu/softver jednom etiketira.

A drugi dio pucanja u stopala je BlueMax objasnio. Ne mogu očekivati bezrezervnu prodaju ako UVIJEK rade ovo: Za drugu su polovicu godine najavili sniženje cijena oba Galaxyja S6, kako bi im povećali prodaju. Kada je to Apple radio? Nikad. A ljudi nisu blesavi. Kad ZNAJU da će im flagship za 6 mjeseci pojeftiniti, onda se ne žure s kupnjom.
Eto dragi sangsung, upute imate, sad brzo mijenjajte strategiju. Došao bih vam za direktora objasniti te neke stvari, ali bug forum nemože bez mene 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung u borbi protiv pada dobiti

ukratko: 삼성, 함께 자신을 당겨. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung u borbi protiv pada dobiti
Imam par Samsung uredaja u kucanstvu, npr. mikrovalna, perilica rublja i SGS 2,3,4,5. Mirkovalna je super ali kolko sam ju platil mora biti super, perilica je super ali isto nije bila jeftina, telefoni su im bili super jer nisu imali konkurenciju. Sad kad mogu kupit Motorolu, Nexusa, OPO, Meizu, Huawei, Xiaomi, opce mi ne pada na pamet kupit Samsung smartphone. Pise Apple im je konkurencija. Apple je van konkurencije i njihova klijentela je odavno zaboravila Samsung ako su ga i imali.

Sami sebi pucaju u nogu na mjesecnoj bazi. Ne znaju kaj trziste treba a posto proizvode sav hardver onda im nije problem nastancat 100 modela na tjedan. Mislim da su primorani silovat trziste modelima kako bi optimalno iskoristili proizvodne kapacitete. Moraju se odlucit ako budu proizvodac hardvera ili telefona jer se nisu u stanju uskladit.
FU Samsung i ovo mi je definitivno zadnji Galaxy ever!
13 godina
neaktivan
offline
Samsung u borbi protiv pada dobiti

Imaju previše modela a glavni je izgubio svoje prednosti nad konkrencijom, izbacili su izmjenjivu bateriju i micro sd, a dizajn im je sve više nalik na iphone a tu su i mnogo jeftiniji kinezi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung u borbi protiv pada dobiti
Ajar kaže...

ukratko: 삼성, 함께 자신을 당겨. 

 Inače, znam od prije Hangul, lako se nauči da samo znate čita se "sam-song" ("g" se guta, a "n" je naglašen) evo objašnjenja u slici:

 

U prilogu sam objasnio šta je šta i kako se čita

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 23:05 (marin_sagovac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice