Samsung Galaxy A8 2016 na GFXBenchu

poruka: 3
|
čitano: 634
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy A8 2016 na GFXBenchu".
15 godina
offline
Samsung Galaxy A8 2016 na GFXBenchu

"Podaci s navedene stranice otkrivaju da se radi o telefonu ..."

 

napokon! čudo da se netko sjetio! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8 2016 na GFXBenchu
Ajar kaže...

"Podaci s navedene stranice otkrivaju da se radi o telefonu ..."

 

napokon! čudo da se netko sjetio! 

 Mislim da je tu vrlo bitno da se ne izvlači dio teksta iz konteksta. Primjer: "Svi su krali dok su oni bili na vlasti".

Dio "Svi su krali" ima puno veći prioritet nego dio sa "dok su oni bili" na vlasti. Zanima me, što ti točno radiš u životu? Koji je tvoj moto koji te vodi kroz život? Kako uspiješ ukomponirati da na svaku temu budeš prvi za komentiranje? Odgovori nam, Lastane

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A8 2016 na GFXBenchu
alen4430 kaže...

 Mislim da je tu vrlo bitno da se ne izvlači dio teksta iz konteksta. Primjer: "Svi su krali dok su oni bili na vlasti".

Dio "Svi su krali" ima puno veći prioritet nego dio sa "dok su oni bili" na vlasti. Zanima me, što ti točno radiš u životu? Koji je tvoj moto koji te vodi kroz život? Kako uspiješ ukomponirati da na svaku temu budeš prvi za komentiranje? Odgovori nam, Lastane

 slučajno (i, uostalom, nebitno). posao me vezuje za internet a bug je uvijek tu negdje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice