Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

poruka: 17
|
čitano: 3.506
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)".
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

pa bolje kupiti Galaxy S2

http://www.speedtest.net/rank/1044669191.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Galaxy Note ga dere
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Nisu se baš potrudili oko hardware-a!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Kad se vec prenosi vijest sa GSMarene (http://www.gsmarena.com/samsung_unveils_galaxy_tab_2_brings_ics_on_the_cheap-news-3816.php) onda bi bilo u redu napisati da se radi o entry level uredaju. Vec sad Samsung ima bolji uredjaj te diagonale (Galaxy 7.0+) i puno bolji uredjaj u dolasku (Galaxy 7.7).

Ovaj uredjaj je entry level za ICS platformu i normalno je da HW nije bas neki, ideja je imati pristupacnu cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

a jest mu cijena pristupačna!

 
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
S obzirom na cijenu, teski fail. Prodat ce ih 37 komada..
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
ansha kaže...
S obzirom na cijenu, teski fail. Prodat ce ih 37 komada..

bit će uskoro garage sale, nema beda ... {#} 

16 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Još jedan bezličan tablet. Koliko ih to Samsung ima? I svi zajedno ne drže valjda 2 % tržišta.

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Malto kaže...

Još jedan bezličan tablet. Koliko ih to Samsung ima? I svi zajedno ne drže valjda 2 % tržišta.

Kod specsa i cijene, fail, ali meni je osobno (osvojio par nagrada u dizajnu), iPad ružniji od prijeda od svih tableta na tražištu (osim onih indijskih). Nije ni ovaj nešto, ali teške riječi koristiš.

 

A što se tiče "2%", za jednog appleovca očekivalo bi se da prati tehnologiju i podatke prodaje...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 11:04 (logik).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
logik kaže...
Malto kaže...

Još jedan bezličan tablet. Koliko ih to Samsung ima? I svi zajedno ne drže valjda 2 % tržišta.

Kod specsa i cijene, fail, ali meni je osobno (osvojio par nagrada u dizajnu), iPad ružniji od prijeda od svih tableta na tražištu (osim onih indijskih). Nije ni ovaj nešto, ali teške riječi koristiš.

 

A što se tiče "2%", za jednog appleovca očekivalo bi se da prati tehnologiju i podatke prodaje...

 Moguće je da sam malo pretjerao, ali koliko iz glave znam, jedino Amazon Fire ima signifikantnu prodaju među Android rješenjima, a došao je zadnji. Što to govori o Samsungovim tabletima? Meni govori da tu nešto ne valja u cijeloj priči.

13 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Malto kaže...
logik kaže...
Malto kaže...

Još jedan bezličan tablet. Koliko ih to Samsung ima? I svi zajedno ne drže valjda 2 % tržišta.

Kod specsa i cijene, fail, ali meni je osobno (osvojio par nagrada u dizajnu), iPad ružniji od prijeda od svih tableta na tražištu (osim onih indijskih). Nije ni ovaj nešto, ali teške riječi koristiš.

 

A što se tiče "2%", za jednog appleovca očekivalo bi se da prati tehnologiju i podatke prodaje...

  Moguće je da sam malo pretjerao, ali koliko iz glave znam, jedino Amazon Fire ima signifikantnu prodaju među Android rješenjima, a došao je zadnji. Što to govori o Samsungovim tabletima? Meni govori da tu nešto ne valja u cijeloj priči.

  ne nisi pretjerao, nego im je situacija još bjednija, vozaju u autobusima na okolo te poluproizvode i nude a uz put broj proizvedenih broje kao broj prodanih. to što su puna skladišta nema veze. kojih 2%. ni u snovima!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
Malto kaže...
logik kaže...
Malto kaže...

Još jedan bezličan tablet. Koliko ih to Samsung ima? I svi zajedno ne drže valjda 2 % tržišta.

Kod specsa i cijene, fail, ali meni je osobno (osvojio par nagrada u dizajnu), iPad ružniji od prijeda od svih tableta na tražištu (osim onih indijskih). Nije ni ovaj nešto, ali teške riječi koristiš.

 

A što se tiče "2%", za jednog appleovca očekivalo bi se da prati tehnologiju i podatke prodaje...

 Moguće je da sam malo pretjerao, ali koliko iz glave znam, jedino Amazon Fire ima signifikantnu prodaju među Android rješenjima, a došao je zadnji. Što to govori o Samsungovim tabletima? Meni govori da tu nešto ne valja u cijeloj priči.

Sad ću govorit za RH i Njemačku - nisam vidio niti jedan tablet osim iPAD, iPAD 2, Galaxy Tab i Galaxy Tab 10.1

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Mislim da rade grešku koju HTC radi s mobitelima - previše modela, svi međusobno konkurencija. Tko bi se tu više snašao?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

Došao je kod nas. Evo moj review.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Tab 2 (7.0)

znam da je tema stara al vidim da pisete hrpu gluposti o uredaju 2 7.0,pa ako nemate sto pametnije pisat onda nemojte ni gluposti,mislim ja ga imam i koristim i

nista nije tak kako vi ovdje kakate bezveze i nemate veze s vezom.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice