Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji nego

poruka: 7
|
čitano: 1.109
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji nego ".
15 godina
offline
Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji nego

a nešto se mislilo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji nego

Ocekivana cijena?

 

Vec 4 godine koristimo doma Asus MemoPad HD 7" i poceo je "stucati" :) baterija se i dalje dobro drzi ali rad vise nije fluidan. 8" mi se cini kao idealna dijagonala i ovo bi mogao biti nasljednik..

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji nego

Imam stari Samsung Galaxy Tab A, nikad gore potrošena lova.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji n
Zasto?
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji n
dd.inc kaže...
Zasto?

Spor, trzav, bloatan do bola, battery leak u standbyu je užasan (npr. na starom iPadu1 koji je bio par godina star mi je baterija mogla trajat misec ipo dana, na ovom smeću kad je bio novi ni misec dana). Ekran blagi užas.

 

Uzeo sam ga čisto kao book reader, računao sam da mi ne treba nešto jači tablet, ali ni tu ne briljira.

Rvat katolik!
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji n

Custom firmware i piči...

Kruha i igala...
15 godina
offline
Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2017) bit će bolji nego

Stvar je u tome što za T550 nema custom rom. Gledao već. Nema ništa stabilno (ima kao nešto pokušaja, ali pola stvari ne radi).

 

EDIT: Za novce koje sam platio tog T550, trebao sam uzet Xiaomi Pad i bio bih duplo sretniji. Al jebiga. Čitao sam revjue po netu koji su kenjkali kako je tablet ok, kupio sam ga na neviđeno i eto sranja.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 14:15 (tnakir).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice