Samsung: ne gurajte S Pen naopako

poruka: 33
|
čitano: 4.403
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung: ne gurajte S Pen naopako".
16 godina
odjavljen
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Krivo stavljanje je nerijetko popraćeno šamarom! Ili barem prijekornim pogledom...

Freak Show Inc.
 
40 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Koji je problem par mm na ulazu staviti nekakav pravokutni oblik a ostatak utora i pena da bude trokutast(ako se ne varam pen je trokutast)

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Dex.pwn kaže...

Koji je problem par mm na ulazu staviti nekakav pravokutni oblik a ostatak utora i pena da bude trokutast(ako se ne varam pen je trokutast)

 A koji je problem staviti stylus onako kako treba?

ZOTAC: It's Time to Play.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
DmL kaže...

 A koji je problem staviti stylus onako kako treba?

 

Na čijoj si ti strani?

Freak Show Inc.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
DmL kaže...
Dex.pwn kaže...

Koji je problem par mm na ulazu staviti nekakav pravokutni oblik a ostatak utora i pena da bude trokutast(ako se ne varam pen je trokutast)

 A koji je problem staviti stylus onako kako treba?

 

Zamisli da kupiš auto od sto iljada i da ti brava ne radi? Da ako staviš ključ na krivu stranu da se sjebe brava? Ideš pijan rano ujutro kući, otključavaš svoj R8 limeni Audi i turiš ključ na krivu stranu, ključ zapne i štaš onda? Daš Samsungu tolke pare za mobitel koji vrijedi malo više od po cijene za koju prodaju da bi ti se SPen mogao sjebati ako ga krivo turiš nazad...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 15:09 (Dex.pwn).
14 godina
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

ajde nije uvjek problem kad ga uguraš krivo :)))

 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
bus kaže...

ajde nije uvjek problem kad ga uguraš krivo :)))

 

Ako se mobitel zbog toga buni onda bolje mir

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Samsung isto savjetuje svojim kupcima da ga ne guraju u nos i druge tjelesne otvore. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Što ne znači da ga nitko ne bu gurao u nos i u raznorazne otvore :) I onda buju se i za to žalili samsungu kad zapne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Dex.pwn kaže...

Zamisli da kupiš auto od sto iljada i da ti brava ne radi? Da ako staviš ključ na krivu stranu da se sjebe brava? Ideš pijan rano ujutro kući, otključavaš svoj R8 limeni Audi i turiš ključ na krivu stranu, ključ zapne i štaš onda? Daš Samsungu tolke pare za mobitel koji vrijedi malo više od po cijene za koju prodaju da bi ti se SPen mogao sjebati ako ga krivo turiš nazad...

 Zaboga, kako bi ključ itko stavio naopako u bravu?!

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Arendelle kaže...
Dex.pwn kaže...

Zamisli da kupiš auto od sto iljada i da ti brava ne radi? Da ako staviš ključ na krivu stranu da se sjebe brava? Ideš pijan rano ujutro kući, otključavaš svoj R8 limeni Audi i turiš ključ na krivu stranu, ključ zapne i štaš onda? Daš Samsungu tolke pare za mobitel koji vrijedi malo više od po cijene za koju prodaju da bi ti se SPen mogao sjebati ako ga krivo turiš nazad...

 Zaboga, kako bi ključ itko stavio naopako u bravu?!

 

Ne znam, dajem primjer samo haha... Ne vozim auto... Može bit i vrata od kuće, tu se već može krivo stavit ključ

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Friday kaže...

Krivo stavljanje je nerijetko popraćeno šamarom! Ili barem prijekornim pogledom...

 

.. ili srnećim pogledom u odbljesku auto farova na cesti

11 godina
online
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

bitno ga je turit, sad pravo ili krivo manje je bitno

pa kome pravo, a kome krivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Možda Samsung smatra da njegovi korisnici nisu idioti.

 

 

Za razliku od... (dopunite).

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
CyberDemonVZ kaže...

Možda Samsung smatra da njegovi korisnici nisu idioti.

 

Misliš iDioti?

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

(...) Istini za volju, ista napomena stoji i u korisničkim uputama koje dolaze uz Galaxy Note 5. (...)

 

Istini za volju, korisničke upute ne dolaze uz Galaxy Note 5 (niti tiskane, niti u digitalnom obliku), nego ih je potrebno skinuti sa Samsungovih stranica - s uređajem dolazi samo Quick Start Guide. Osim toga, u današnje vrijeme, tko još čita uputstva prije upotrebe uređaja ... posebice ako treba uložiti trud da ih pronađe i skine s neta.  :)

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
hrx kaže...

(...) Istini za volju, ista napomena stoji i u korisničkim uputama koje dolaze uz Galaxy Note 5. (...)

 

Istini za volju, korisničke upute ne dolaze uz Galaxy Note 5 (niti tiskane, niti u digitalnom obliku), nego ih je potrebno skinuti sa Samsungovih stranica - s uređajem dolazi samo Quick Start Guide. Osim toga, u današnje vrijeme, tko još čita uputstva prije upotrebe uređaja ... posebice ako treba uložiti trud da ih pronađe i skine s neta.  :)

 

A šta misliš da se čitaju i ona uputstva koja dođu u tiskanom primjerku.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Zbog istog takvog guranja unatraške su morali na autocesti stavit znak za zabranjen smjer... Na autocesti... A to šta ekipa vozi u krivom smjeru više govori o njihovoj inteligenciji nego o tome da su autoceste loše napravljene...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Zbog istog takvog guranja unatraške su morali na autocesti stavit znak za zabranjen smjer... Na autocesti... A to šta ekipa vozi u krivom smjeru više govori o njihovoj inteligenciji nego o tome da su autoceste loše napravljene...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Youre inserting it wrong - steve shin
...i tako dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Šta se pjenite...to je feature...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
A ako slučajno gurneš burgiju umjesto olovke?! Dajte ljudi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Pa i šta je tu sad problem, što bi guro naopako, jednostavno pazi kako guraš i nema greške... danas sve problem.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Ja sam glup. Zelim da me Samsung zastiti od toga, ako gurnem krivo oni su krivi!
Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Na satovima kontrole kvalitete su me učili da je veoma važno pri proizvodnji uređaja dizajnirati uređaj na takav način da se čim više umanji mogučnost za pojavu slučajnih pogreški.
U samsungu su vjerojatno prespavali taj dio.

 

Veoma neozbiljno,tako nešto bih očekivao od kineskih jeftinjaka a ne od firme kao što je samsung.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 0:46 (zerocool12).
 
8 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Upravo tako! Svaki proizvod, pa i software, mora biti "idiot proof" jer ono što korisnicima može pasti na pamet, ne bi se ni vrag dosjetio :-/
Tako je moj knjigovođa u vrijeme DOS-a umjesto da napravi backup, povukao stari backup sa mrežnog diska i pregazio mjesec dana knjiženja i kontiranja... a lijepo smo napisali "F1 - stvori kopiju | F2 - vrati kopiju" :-( RTFM

16 godina
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Luciano kaže...

Upravo tako! Svaki proizvod, pa i software, mora biti "idiot proof" jer ono što korisnicima može pasti na pamet, ne bi se ni vrag dosjetio :-/
Tako je moj knjigovođa u vrijeme DOS-a umjesto da napravi backup, povukao stari backup sa mrežnog diska i pregazio mjesec dana knjiženja i kontiranja... a lijepo smo napisali "F1 - stvori kopiju | F2 - vrati kopiju" :-( RTFM

 treba imati i malo soli u glavi, idioti bolje da se drže idiotskih mobitela.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung: ne gurajte S Pen naopako

Koji propust u dizajnu! Pa kako su mogli!? Zašto nisu pitali pametne Hrvate koji znaju šta je kontrola kvalitete? Zašto nisu pazili na satu? Zašto ljudi nisu pametniji da gurnu pravu stvar u pravo mjesto? Zašto BUG koristi Silverlight? Zašto je ovo vijest? Zašto Nives Celzijus nema još veće sise? Zašto mi je jučer u 2 u jutro neki tip u Golfu ubacio tuđi BUG u poštanski sandučić? Oh zašto, zašto...

 

Luciano kaže...

Upravo tako! Svaki proizvod, pa i software, mora biti "idiot proof" jer ono što korisnicima može pasti na pamet, ne bi se ni vrag dosjetio :-/
Tako je moj knjigovođa u vrijeme DOS-a umjesto da napravi backup, povukao stari backup sa mrežnog diska i pregazio mjesec dana knjiženja i kontiranja... a lijepo smo napisali "F1 - stvori kopiju | F2 - vrati kopiju" :-( RTFM

 

Da ste bili idiot proof stavili bi F1/F4 ili nešto udaljenije jedno od drugog budući da neki imaju i ćevape od prstiju. A isto pamet staviti tako blizu stvaranje i vraćanje kopije.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 11:48 (indig0F10w).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
indig0F10w kaže...
Da ste bili idiot proof stavili bi F1/F4 ili nešto udaljenije jedno od drugog budući da neki imaju i ćevape od prstiju. A isto pamet staviti tako blizu stvaranje i vraćanje kopije.

 Čovječe, radi se o fizičkim tipkama, ne o ekranu osjetljivom na dodir. Tko to ima tolike prste da ne može pogoditi pravu tipku?!

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: ne gurajte S Pen naopako
Arendelle kaže...

 Čovječe, radi se o fizičkim tipkama, ne o ekranu osjetljivom na dodir. Tko to ima tolike prste da ne može pogoditi pravu tipku?!

 

Ja!

Zato mi nisu nikad dali da postanem ginekolog!

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice