Samsung plaćao lažne negativne komentare

poruka: 31
|
čitano: 4.323
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung plaćao lažne negativne komentare".
15 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

HTC mi je oduvijek bio dizajnerski bolje odrađen nego Samsung, kod samsung i entry level i flagship telefoni izgledaju isto, plastično go..o koje se samo razliku vizuelno u dijagonali ekrana. Imao sam HTC i trpio je sve i svašta dok je bratov Samsung otišao u vječna lovišta prilikom stavljanja na punjač, telefon se pogasio i vise nije htio se upaliti.

Moj PC  
12 10 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare
HTC je oduvijek imao potpunije proizvode. Prljavi samsung, gade mi se... HTC way to go, lijepi, potpuniji proizvodi
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
14 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
Jedino kaj HTC proda telefon i zaboravi na update.

Kaj se teme tice, lol koji cigani. Drze trecinu svijetske prodaje pametnih telefona i upustaju se u takve mutne poslove blateci firmu koja jedva krpa kraj s krajem.
Talking about beating a man down.
Cigani
16 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare

Totalno bezvezna kazna

 

S obzirom koja se lova vrti u tom poslu, jedno 100 puta veća bi bila primjerenija

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2013 15:01 (segregator).
12 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
NEW_MAN kaže...
Jedino kaj HTC proda telefon i zaboravi na update.

Kaj se teme tice, lol koji cigani. Drze trecinu svijetske prodaje pametnih telefona i upustaju se u takve mutne poslove blateci firmu koja jedva krpa kraj s krajem.
Talking about beating a man down.
Cigani

Nekako do tog rezultata treba doci.

16 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

I sad tih 340k$ ide HTC-u, jer im je nanjeta šteta i financijski bi im pomoglo!? 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Ne plaćaju oni to HTC-u, kažnjava te država, država ti i pare uzima :D

Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

HTC se oblatio sam sa lošom kontrolom kvalitete. Ovo je kap u moru...

[M|C] pleXx
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Samsung na "prijestolje" vec godinama dolazi prljavo

 

Lazni rezultati prodaje, lazi o tome koji segment im donosi najvise novaca (mid to low, ne high), lazi o prihodima, namjestanje rezultata

benchmarkova, Touchwiz nikako da poprave, ne priznaju nikakvu gresku, "unajmljeno" pljuvanje po konkurenciji

 

Nikako da ekipa ni nakon tih svih losih glasova o Samsungu odustane od njega, vise se to presucuje

 

Kad je rijec o MSu ili Appleu itd. imalo los glas daleko se cuje i dugo se pamti, a Samsung zataskuje i ne priznaje,

a brzo se zaboravlja

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
13 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Kao da samo Samsung to radi. Rade to svi pa i taj siroti HTC.

 

Je*iga, Samsung su uhvatili.

 

Disclaimer: volim HTC (zbog Sensea) i svi moji smartphone uređaji su bili od HTC-a (osim prvog HP sa Pocket PC 2002)

Chaintech socket 4 MB, Cyrix 486DX2 66Mhz (TURBO mode!), 8MB EDO RAM, 420MB HDD, S3 Trio 2MB, Sound Blaster 16, 3.5" 1.44MB floppy!!!
 
3 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Molim teslu da argumentira svoje navode srednjeg paragrafa... Jer ja se ne sjećam da su lažirali podatke, ako TW treba popravljati bogme treba i ostale - svi imaju svojih nedostataka, koliko znam neka druga firma je rekla da krivo držiš uređaj kad nema signala, u benchmarcima su varali gotovo svi, pa i HTC. 

 

Moraš znat da to nije stvar Samsunga nego poslovna praksa, nažalost...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
2 7 hvala 0
14 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare
samo sam cekao i....a koji ce spomenuti apple na ovoj vijesti. f*in' trolls :/
Moj PC  
3 8 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare

Pa nisu ništa krivo pisali HTC je postao katastrofa što se kvalitete tiče

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
freddie kaže...
samo sam cekao i....a koji ce spomenuti apple na ovoj vijesti. f*in' trolls :/

i ja sam ga čekao..

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Svima se gade prljavi igrači ali danas se sve vrti oko love i rasta. Pitanje je samo koga če uhvatiti.

Ja osobno nisam uzeo Samsung zbog nekog foruma nego zbog zamjenjive baterije i par eura povoljnije ponude.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2013 10:48 (limitedition).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
Meni je bitnije dodatna memorija a baterija je super plus. Isto tako Android i mogucnosti koje su beskrajne znace vise od svega.

Imam osjecaj da bude Samsung presel na aluminij, zatvoril kuciste da ne mogu imat extra bateriju a nebi se zacudil da maknu i dodatnu memoriju. Kad se to desi onda prelazim na nekog brand name kineza.
16 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare

dno dna...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
NEW_MAN kaže...
Meni je bitnije dodatna memorija a baterija je super plus. Isto tako Android i mogucnosti koje su beskrajne znace vise od svega.

Imam osjecaj da bude Samsung presel na aluminij, zatvoril kuciste da ne mogu imat extra bateriju a nebi se zacudil da maknu i dodatnu memoriju. Kad se to desi onda prelazim na nekog brand name kineza.

Mislim da ipak neće, imali su neke aluminijske modele s izmjenjivom baterijom tak da... možda.

 

Još nešto na onu Teslinu konstataciju: http://www.gsmarena.com/samsung_posts_record_profits_in_its_latest_earnings_report-news-7049.php

Pa čitaj što piše o low end i high end modelima i jesu li podaci lažirani... sry na OFF TOPICU, završavam ovdje.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2013 11:53 (logik).
14 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

HTC je smeće  plaćen sam za ovaj komentar

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
7 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
logik kaže...

Molim teslu da argumentira svoje navode srednjeg paragrafa... Jer ja se ne sjećam da su lažirali podatke, ako TW treba popravljati bogme treba i ostale - svi imaju svojih nedostataka, koliko znam neka druga firma je rekla da krivo držiš uređaj kad nema signala, u benchmarcima su varali gotovo svi, pa i HTC. 

 

Moraš znat da to nije stvar Samsunga nego poslovna praksa, nažalost...

Gluposti pišeš, jer je Samsung lažirao testove: http://www.bug.hr/vijesti/samsung-varanjem-do-trona/125567.aspx

 

Ne, nije poslovna praksa.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare

Daj priznaj, koliko te plaćaju? ;) 

 -- || \o/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
@s1m0n
pa i prvi HP IPAQ smatrphone je HTC proizveo za HP,ali prodavao i pod svojim imenom,znači ispada da si od početka na HTC uredjajima..LoL
Penis Bonus Pax In Domus
14 godina
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
limitedition kaže...

Svima se gade prljavi igrači ali danas se sve vrti oko love i rasta. Pitanje je samo koga če uhvatiti.

Ja osobno nisam uzeo Samsung zbog nekog foruma nego zbog zamjenjive baterije i par eura povoljnije ponude.

a zašto mjenjaš bateriju? ne valja ili?

 

meni u preko 3 godine baterija ima oko 600 ciklusa (broji OS) punjenja i radi super, ne vidim zašto bi mi to bio faktor da uzmem mobitel?

12 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Smiješno je kako ispada da jedino to Samsung radi...

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Šokantno!! Nije da to svi rade, a na tržištu opstaju samo pošteni(sarkazam)... HTC si je velikim djelom sam kriv za svoju situaciju, uvijek su imali dizajnerski privlačne i konstrukcijski kvalitetne uređaje, al sve ostalo je uvijek bilo ni vrit ni mimo... Il bi imali problema sa trajanjem baterije, il bi imali problem sa WiFi-om, il bi zaboravljali na update softwarea... HTC one je vjerovatno njihov prvi uređaj koji je odlično izbalansirani, al ocito financijske brojike govore da je One došao prekasno... Sa druge strane Samsung je uvijek bio dizajnerski dosadan i koristio je plastiku, koja naravno negativno utjece na kvalitetu konstrukcije, ali zato su samsungovi uređaji ispod haube odlicno izbalansirani i zato je vodeci proizvođać i vjerovatno jedini koji dobro zarađuje na androidu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2013 19:05 (MasterPeace).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

Nastranu Samsung i njihov očajan potez. Gade mi se takvi potezi.

Al ruku na srce, HTC je sam sebe doveo u poziciju u kojoj je sad sa svojim poslovnim promašajima.

 

Taman kad pomisliš da su napravili top model koji će konačno parirati S liniji, oni zas*ru kameru do bola. Pa oprostio bi im i to što je veći od S4 sa manjim zaslonom, ali kameru nikako. Kolega BlueMax mislim ima One i potvrdit će da je ovo glavna mana mobitela.

Onda pomisliš da idu parirati Noteu3, a oni naprave veliki One Max koji nema veze s vezom, nit smrdi nit miriši.

Sa Minijem su mogli pokupiti svu kremu u donjem segmentu gdje kamere nisu ni toliko baš važne, a oni je naprave još gorom neg što je bila.


Imaju ideja, ali realizacija i sklapanje top modela im jednostavno ne ide za rukom.

Android zablude - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
logik kaže...

Molim teslu da argumentira svoje navode srednjeg paragrafa... Jer ja se ne sjećam da su lažirali podatke, ako TW treba popravljati bogme treba i ostale - svi imaju svojih nedostataka, koliko znam neka druga firma je rekla da krivo držiš uređaj kad nema signala, u benchmarcima su varali gotovo svi, pa i HTC. 

 

Moraš znat da to nije stvar Samsunga nego poslovna praksa, nažalost...

Ne znam pratis li, kolega, zadnjih pola godine, ali i tu na bugu ima dosta losih vijesti o Samsungu, nazovi me lazovom sto umjesto tebe u bug trazilicu nisam upisao rijeci i dao ti link, ali stvarno se trudim argumentirati stvari kako bih nekako usmjerio na pravo videnje stvari...

freddie kaže...
samo sam cekao i....a koji ce spomenuti apple na ovoj vijesti. f*in' trolls :/

Za tebe i logika, ne vidim da itko spominje apple osim mene... Vidim da ti je zao sto postojim ovdje u ovoj zajednici, no postoje

nacini da vise nikad ne vidis moga posta... Ne znam kako da ovo gledam nego na uvredu, nije da me puno brine posto ne

znam tko stoji iza te tvoje tipkovnice... 14godisnjak ili iskusni ITjevac, tko zna. Iako smatram to sve donekle subjektivnim pa

ne vidim razloga spustat se na tu razinu, a koliko je sad tko tu troll kad se ja trudim a ti doletis s ovime, neka zajednica procijeni

 

Od foruma odustajem vrlo brzo, jer nekako mislim da ljudi kao ti nisu upoznati s detaljima, vec gledaju to povrsinski (citaj: ono sto

procitam na portalima kao BOL) a ja to zelim sprijeciti, a nije da mi uspjeva

 

Moja poanta uopce nije da je navedeni proizvodac bolji, dapace, najvise podrzavam HTC te tvrtku Qualcomm

 

Opcenito mislim da neki hejt ni neki "fanbojizam" ne bi trebao postojati, a opet i sam se osjecam ljutito kad procitam

ovako nesto, pa i to izrazim necime tipa "gade mi se" (sto ne znaci da me nesto cudi), opceniti ti je problem u tome

sto ljudi nekako ne teze determinaciji vec je tu pseudo-subjektivnost u pitanju, a da toga ljudi nisu ni svjesni

 

Opet, nastojim pribliziti, puno tvrtki ima mana, velikih mana, puno tvrtki ima i karmu, puno tvrtki ima i konkretan proizvod,

puno ih zivi na staroj slavi... i sve to nije moguce zajedno zbrojiti, oduzeti, i zato tu dolazis ti, ti koji biras brand

i proizvod mobitela, oces li ga izabrati za nesto sto se reklamira, ili ces prije toga na kakav drugi nacin pokusati

objektivo prosuditi, bez onog da mislis da ako na stol stavis taj i taj mob baja si, ili zadnji seljak sto ja zna sto ljudi

sve pokusavaju izrec, moras imati svoje ja

 

Nadam se da je ovo moj zadnji komentar na ovom forumu, jednostavno nisam dobar psiholog, samo mislim da sam

donekle upuceniji od velike vecine ljudi ovdje (opet, samo to mislim, zbog prirode hobija kojime se bavim vec dugo,

a za tebe je to reverzni inzinjering, multiplatformski) i nekako sam htio sve to dovesti u ravnotezu, da svakome

ide prema nekim zaslugama, da svatko sazna sto i kako, ali eto ne uspjeva mi, mozda to i nije tako, ali za mene,

jest

 

Zato, za ovog idiota vise necete cut

 

 

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
12 godina
neaktivan
offline
Samsung plaćao lažne negativne komentare

@Mojpismonosa, @Tonči

 

Nisi idiot. Nije stvar u tome. Stvar je da svi koji misle da Samsung jedini nepošteno posluje su se nasadili i u zabludi su. Svi koji misle da samsung jedini vara na benchmarcima su u zabludi (dokazano). I tako dalje... Zna se da se tako jedino može konkurentno opstati na tržištu.

 

Također BugOL vrlo selektivno izdaje vijesti, to je razlog zašto o drugima nećeš vidjeti vijesti ovdje a o Samsungu hoćeš. Prije BOL pročitajte vijesti na Engadgetu, GSMareni, Gizmodu, TechCrunchu, Mashableu, Android centralu, The Vergu... Jer ovdje npr. vjerojatno nećeš naći ovu vijest: http://blog.gsmarena.com/tests-show-iphone-5s-and-5c-touchscreens-are-inaccurate/ što je vrlo zabrinjavajuće.

 

BTW nisam ničiji fan posebno, koristim mnogo Samsung uređaja koji su za te novce bili najbolji kada sam ih kupovao, ali što se tiče mobitela da ima svih aplikacija kao i Android i iOS, te promjenjivu bateriju (na Noteu imam dvije, dok se jedna puni drugu koristim) vjerojatno bi uzeo neki uređaj s WPom jer mislim da je to najdosljediji i najuređeniji mobilni OS (vjerojatno Nokiu)

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 15:08 (logik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
@logik: svi koje si nabrojao sajtovi su koje potencijalno (za neke znamo da jest) financira tvrtka X. Za razliku od njih, većina nas koji pišemo na Bugu smo honorarni suradnici, ne živimo primarno od vijesti i nitko nas ne može podmititi, jer nema ni želju s obzirom da je cijela Hrvatska tržište nebitnije i manje od, primjerice, Londona - ima nas duplo manje, imamo 5-10 puta manju kupovnu moć i posve smo nebitni.

Ovdje ćeš naći prenešene vijesti koje nam se učine interesantnima i pokoju kolumnu kao osobni stav, ali teško mi je povjerovati da će nam netko ponuditi novac za pisanje, tako da su tvoje insinuacije u najmanju ruku smiješne i bezobrazne.
Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung plaćao lažne negativne komentare
Tonči kaže...
@logik: svi koje si nabrojao sajtovi su koje potencijalno (za neke znamo da jest) financira tvrtka X. Za razliku od njih, većina nas koji pišemo na Bugu smo honorarni suradnici, ne živimo primarno od vijesti i nitko nas ne može podmititi, jer nema ni želju s obzirom da je cijela Hrvatska tržište nebitnije i manje od, primjerice, Londona - ima nas duplo manje, imamo 5-10 puta manju kupovnu moć i posve smo nebitni.

Ovdje ćeš naći prenešene vijesti koje nam se učine interesantnima i pokoju kolumnu kao osobni stav, ali teško mi je povjerovati da će nam netko ponuditi novac za pisanje, tako da su tvoje insinuacije u najmanju ruku smiješne i bezobrazne.

Stranice koje sam naveo, pogotovo GSMArena imaju mnogo objektivniji raspon vijesti. Tamo možeš naći kao prvo mnogo više vijesti, kao drugo vijesti iz svih područja. Kao što ste objavili ovu vijest i da Samsung vara na benchmarcima (što su sve ostale stranice spomenule kao  - svi varaju), hoćete li objaviti i ovu čiji sam link naveo? Ili malo više vijesti o Nokiji (koja je opet hit tema ovih dana)?

 

A kaj se objektivnosti nekih BOLovi članaka tiče, o tome smo vidjeli misli svih članova foruma na komentarima (hint "besplatno" pretjerano hvaljenje)... ne kažem za sve, ali nekad je stvarno vidljivo.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice