Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

poruka: 12
|
čitano: 1.389
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung planira tvornicu baterija za električna vo".
15 godina
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

falaboguihrvatima da nitko ne planira nikakvu proizvodnju u nas. to bi nezaposlene (i općenito državu u kojoj se ne proizvodi gotovo ništa osim kretena) teško pogodilo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

Ništa, kod nas samo startupovi i seoska gospodarstva prolaze...

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

Uh dobro je da nije kod nas vec su zeleni u niskom startu...

 
11 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

Dobro je to. Sad će Vlada(nisam siguran koja :/) reći da su skoro dovukli Samsung da posluje u Hrvatskoj. Ali su ipak otišli kod komšije.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

Mađarska, Poljska, Češka, Slovačka imaju tvornice.

Ali dečki mi imamo turizam i naš lijepi jadran. Znate li vi koliko smo ''mi'' ove godine zaradili od turizma? Ja niti kune, a vi?

Šta će nama tvornice. Tko je vidio upotrijebit glavu i nešto osmislit i izradit. Bolje leći pod smokvu i čitat smokvin list a pare same idu.

#sarcasm

Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung planira tvornicu baterija za električn
agent_00klc kaže...

Mađarska, Poljska, Češka, Slovačka imaju tvornice.

Ali dečki mi imamo turizam i naš lijepi jadran. Znate li vi koliko smo ''mi'' ove godine zaradili od turizma? Ja niti kune, a vi?

Šta će nama tvornice. Tko je vidio upotrijebit glavu i nešto osmislit i izradit. Bolje leći pod smokvu i čitat smokvin list a pare same idu.

#sarcasm

 

Samo čitati, ili još nešto?

14 godina
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

za to vrijeme je kod nas call centar posao stoljeća.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung planira tvornicu baterija za električn
ivan599 kaže...

Uh dobro je da nije kod nas vec su zeleni u niskom startu...

Uf, kako mi to licemjerje ide na živce. Paneli, baterije, sve je to zeleno dok se proizvodi u Kini, kako se proizvodnja seli, tako mijenja boju...

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
11 godina
offline
Re: Samsung planira tvornicu baterija za električn
Ajar kaže...

falaboguihrvatima da nitko ne planira nikakvu proizvodnju u nas. to bi nezaposlene (i općenito državu u kojoj se ne proizvodi gotovo ništa osim kretena) teško pogodilo. 

 to sto su danas kreteni nisko kvotirani na trzistu ne znaci da budu i u buduce :D 

veliki mozgovi kazu da je fokus bitan, fokusirali se na kretene pa moramo i nastaviti!!! :D

11 godina
neaktivan
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

Tko ce doc u Hrvatsku kad ti treba metar papira da otvoris obrt, za tvornicu treba jedno sleper papira.

 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Samsung planira tvornicu baterija za električna vo

U Hrvatskoj je otvorena tvornica bureka ljudi, ne mozemo sve dobiti. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung planira tvornicu baterija za električn
kapetan_ajkula kaže...

U Hrvatskoj je otvorena tvornica bureka ljudi, ne mozemo sve dobiti. 

 

Bosiljko ?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice