Samsung ponovno ismijava Apple

poruka: 64
|
čitano: 7.196
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung ponovno ismijava Apple".
16 godina
odjavljen
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Rugala se sova sjenici...

(pa je lizala krvavo perje)

Freak Show Inc.
 
22 7 hvala 0
13 godina
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

meni su te reklame i sprdnja ok. inače je apple bio poznat po ismijavanju intela i ms-a ... nek se ljudi zaebavaju. Druga je stvar što samsungu profit pada i što su lagano u paranoji, al jbg.

 
14 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

zanimljivo da na ovom portalu koju bi se tebao baviti it vijestima i sl., procitam nesto sto sam prije nekoliko dana procitao u nekom glupom 24sata i sl.. 

a to je u zadnje vrijeme jako cesta pojava

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 11:58 (digitall1982).
Moj PC  
20 3 hvala 4
12 godina
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

Darko
 
17 23 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

iPhone 3gs nema najnoviji iOS..{#}

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

6.1.3 je daleko od najnovijeg iOS-a ali realno 3GS nemože ni voziti noviji, Apple doista update-a svoje telefone maksimalno.

4S recimo sada dobija iOS8 a svi znamo koliko je star.

iclock2much
14 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
zoharbizo kaže...
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

6.1.3 je daleko od najnovijeg iOS-a ali realno 3GS nemože ni voziti noviji, Apple doista update-a svoje telefone maksimalno.

4S recimo sada dobija iOS8 a svi znamo koliko je star.

To si upravu Apple stvarno update-a svoje telefone maksimalno, bas koliko moze. iPhone 4 recimo jedva radi na iOS 7 i onda se neki zale sto neceju dobiti update za iOS 8...

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
Imas li iPhone 4 na iOS7 trenutno?
13 godina
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

iPhone 4 radi sada super sa najnovijim updateom ali nema smisla updateati dalje, single core CPU i iOS8 očito ne ide.

iclock2much
 
7 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Na iOS 7.1 iphone 4 radi dosta dobro. A Samsung se može smijati samo dok Apple ne objavi financijske rezultate.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 11:20 (ROADRUNNER).
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Nemam ništa protiv nekog oblika ismijavanja konkurencije ali to mora biti inteligentno napravljeno. Meni ove reklame ne izgledaju tako, jednostavno mi nisu fora.

 
18 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Stvarno ekipa ovdje misli da se Samsung boji Applea.... hahaha ... vi svi koji tako mislite i pozivate na brojke pozivam vas da zbrojite prodaju Applea i svih ostalih marki mobitela i onda to usporedite sa Samsungom i to na svijetskoj razini ..... haha da bude fer borba, znači svi skupa protiv Samsunga......

 

da ne govorimo samo o Samsung-Apple rivalstvu.

 

Mislim da će te biti iznenađeni rezultatima.....

 

 

 
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple

Štogod ljudi pričali o Appelu kako je nazadan kako nisu inovativni kako ovo ono. Imam iPhone 4S koji je izašao 2011. kada je došao update na iOS 7 instalirao sam i nije mi se svidilo jer je optimiziran za starije uređaje i nema svih animacija i opcija kao na 5 i na 5S. Znači napravili su i 7-icu za starije uređaje da radi dobro i stvarno radi. To što sam ja vratio 6.1.3. to je jedino što volim sve te animacije i da sve bude kako treba ali imaju podršku za novi iOS koji radi kako treba. Proizvođači koji koriste Androdid za svoj flagship možda stave još jedan update i to je to. Dalje što se tiče hardvera 4S iz 2011. godine radi kao i prvog dana bez i jedne greške za zastarjeim hardverom dok znam i vidio sam da ni jedan mob s Androidom iz 2011. ne radi više fluidno niti savršeno kako je radio kada je kupljen 2011.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Meni je nekad Samsung bio pojam kvalitete za normalnu i pristojnu cijenu. Sad nakon njihovog mobitela laptopa tv-a i jos nekih stvari  mogu samo reć da prvo pogledaju u svoje dvoriste... Kvaliteta im je pala ko naši Migovi a cijena narasla do neba. Ne bih više samsung laptop ni u ludilu a općenito sve njihove stvari sam kupio na način da mi nije bilo žao dat koju kunu vise za kvalitetu a kad ono li-la sa kinezima koji su x puta jeftiniji a to je sve tu negdi.. Priznam im jedino servis kojeg imaju posvuda (ali i jedan vivax ima isto servis posvuda) pa neka derpaju po Appleu ali IOS i općenito Iphone je za sve njihove mobitele svemirska znanost...Sad kad su vidili da kinezi i motorola uzeli tržište low end androida lg je pokupio svoj kolač sa l2 su se sjetili nešto napravit a ne zeznut ljude pa idu kupit galaxy i kupe galaxy core (isto ko sony ljudi misle xperia ovo ono pa kupe nesto jeftino i misle kako su dobro prosli jer ne citaju svi bug.hr ili mob.hr pa da znaju sve na tu temu)... Bili su mi strašno dragi imam jos njihov tv iz 90 i neke koji se u 30 i vise godina nikad nije pokvari ali danas cine poluproizvode i onda se rugaju... I da ne kupujte Samsung perilice iz prve ruke znam da drzi vodu dok garancija i g***a odu...... Nikad više Samsung u moju butigu neće ( jedino ako je ponuda koja se ne odbija) i zbog toga ima miljun razloga...

Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
oo7 kaže...
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

iPhone 3gs nema najnoviji iOS..{#}

Ima, reko meni komšo da radi vrhunski ko i iPhone 4 na iOS7, brže nego Galaxy S5. :P

 

Šalu na stranu, Apple se rugao svima, sad se svi rugaju Appleu, što bi rekli kolo sreće. Apple je došao do faze kad ga zaboli neka stvar za nešto drugačije od ostalih, ima svoju klijentelu i dovoljno je samo da ne zaostaje previše za ostalom ponudom. Kupcima iPhonea ova šestica izgleda sad ko svemirski brod.

 

No ti kupci imaju nešto o čemu mi na Androidu najčešće možemo sanjati, a to je baš taj update na najnoviju verziju. Pa taman i da radi loše ko iPhone 4 na iOSu 7 pa ga donekle skrpaju da kolko tolko radi na iOS7.1, Samsungovi, HTC-ovi, Sonyevi kupci i svi ostali najčešće mogu samo sanjati.

 

I neki će reći kako Galaxy S trenutno vrti neki SlimKat ROM na 4.4.4. i da će vrtit i još neke novije verzije sigurno, pa i ovu 5.0, ali nije to - to.

14 godina
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Mislim da svi znamo tko će se na kraju rugati, kada dođe kvartalno izvješće o zaradi.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
DeeWiZarD kaže...

Stvarno ekipa ovdje misli da se Samsung boji Applea.... hahaha ... vi svi koji tako mislite i pozivate na brojke pozivam vas da zbrojite prodaju Applea i svih ostalih marki mobitela i onda to usporedite sa Samsungom i to na svijetskoj razini ..... haha da bude fer borba, znači svi skupa protiv Samsunga......

 

da ne govorimo samo o Samsung-Apple rivalstvu.

 

Mislim da će te biti iznenađeni rezultatima.....

Malo komplicirano, možda bolje da usporedimo stanje na njihovim bankovnim računima, mislim da neće biti iznenađenja rezultatom.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
oo7 kaže...
zoharbizo kaže...
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

6.1.3 je daleko od najnovijeg iOS-a ali realno 3GS nemože ni voziti noviji, Apple doista update-a svoje telefone maksimalno.

4S recimo sada dobija iOS8 a svi znamo koliko je star.

To si upravu Apple stvarno update-a svoje telefone maksimalno, bas koliko moze. iPhone 4 recimo jedva radi na iOS 7 i onda se neki zale sto neceju dobiti update za iOS 8...

iPhone 4 radi ko zmaj, s obzirom koliko star SoC ima... Nađi mi android sa 512MB i jednojezgrenim procesorom(800mhz) koji radi, ma samo priblizno, toliko dobro kao iPhone 4, i platim ti gajbu pive... Samsung ne azurira svoje uređaje, jer zna da ono prenatrpano smece od touchwiza, treba bar 2GB RAM-a i S800, da bi radio relativno zadovoljavajuce... Uostalom Samsung se nasao kenjati o appleovim baterijama, a donedavno su ljudi S4 vracali na servis zbog napuhanih baterija...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 12:58 (MasterPeace).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
ParaNO1d kaže...

Štogod ljudi pričali o Appelu kako je nazadan kako nisu inovativni kako ovo ono. Imam iPhone 4S koji je izašao 2011. kada je došao update na iOS 7 instalirao sam i nije mi se svidilo jer je optimiziran za starije uređaje i nema svih animacija i opcija kao na 5 i na 5S. Znači napravili su i 7-icu za starije uređaje da radi dobro i stvarno radi. To što sam ja vratio 6.1.3. to je jedino što volim sve te animacije i da sve bude kako treba ali imaju podršku za novi iOS koji radi kako treba. Proizvođači koji koriste Androdid za svoj flagship možda stave još jedan update i to je to. Dalje što se tiče hardvera 4S iz 2011. godine radi kao i prvog dana bez i jedne greške za zastarjeim hardverom dok znam i vidio sam da ni jedan mob s Androidom iz 2011. ne radi više fluidno niti savršeno kako je radio kada je kupljen 2011.

Evo imam Asus zenfone 5 odličan mob za male novce, platio sam ga 1300kn kod mobicitya. Iako imam 8gb interne memorije, ja sam si sa starog krepanog uzeo staru microsd karticu 32gb, i ono najbolje je, sto sam sve bitne podatke sa starog spasio :) jer sam sve drzao na toj kartiici. 

Kupio bi 64gb ali nemam potrebe, 32gb je dosta za moje potrebe :) 

 

Asus zenfone 5 došao uz Android Jelly bean, dobio je Kit kat podršku, i ono najbolje je sto već u Asusu pričaju da bi mogao dobiti i Android L :) to mi je jako drago.  a više od toga iako je poželjno mislim da je dosta, jer bitno je da izdrzi 2 god, nakon toga kupujem drugi mob a ovaj budem prodao :) 

 

Za mene je iphone preskupa igračka, previše košta, ne želim uzimati one pretplate jer i ovako ne trošim puno. Večinom koristim 3g ili wifi i to je to. Ja imam zajedničku pretplatu (flex tim) pa svi zajedno 5g za internet, i meni je to dosta, jer ne potrošim puno zato jer uvjek nadjem wifi. Najbolje od svega je to sto koristim viber, pa ne koristim prave pozive i sms nego sve ide večinom preko vibera, facebook, hangoots ili gmail.  I zbog toga se meni ne isplati uzimati mob na pretplatu. 

 

Priznat cu probao sam samsungove mobače i meni su oni dosta neispolirano djelovali, ali zato moj zenfone 5 radi fluidno, dosta toga su radili oni u Asusu, pa preporucujem svima :) 

 

 

 

12 godina
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Evo da kazem svoje misljenje.

 

Nisam niciji fanboy, mobitel kupujem svakih 3 god cca te uzmem ili neki best buy ili kaj je najbolje na trzistu,ovisno kakve imam u tom trenu potrebe i ocekivanja od uredjaja.

 

Mobitel koji jos uvijek imam je Galaxy s2 koji me super sluzi. nema updatea za njega od 4.1.2. no uvijek gore imam najnoviju verziju. NIkad s romovima nisam imao problema i uvijek

su mi bolje radili od stock softwarea. To je nesto sto po meni android drzi tu gdje je. Mobitel mi je optimiziran i stvarnoo fluidno radi,a baterija traje barem 30% duze nego sa stock romom.

 

Radi nekih potreba i razvoja u tehnologiji telefona u zadnje 3 god,moj s2 je vec pomalo zastario u svemu te cu ga krajem ove/poc iduce godine mijenjati.

 

Uzet cu Note 4,zato sto je po mom misljenju trenutno najkompletniji te najpotpuniji uredjaj na trzistu za moje potrebe. Gabariti me ne zamaraju, necu imati nikakav deficit u odnosnu da uzmem neki manji telefon.

 

Mozemo mi sad pricati o ovome ili onome,na kraju ce svatko kupiti ono sto zeli/moze/treba, a ja imam sva 3 faktora na galaxy note 4 jer je po meni najkompletniji i najnapredniji uredjaj na trzistu trenuno.

 

Jos kad krenu optimizacije od devova, opet cu imati super mobitel iduce 3 godine bez potrebe da prelazim na ista "revolucionarno". Ako trazite nesto sto cini razliku,kupite uredjaj svake 3-4 god,umjesto da

se postavljaju pitanja dal mi se isplati prec sa note 3 na note 4 ili sa s3 na s5.

 

Reklame mi i nisu bas nesto...  Da sam neki laik koji nije previse u svijetu mobitela nebi uopce znao koja je por(u)ka reklama....

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Cak i reklame kopiraju. Naravno, Mac vs PC reklame su jedno tri koplja ispred ovih, ali to je otprilike i razina koju Samsung moze doseci.

 
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
F10EXX kaže...

Cak i reklame kopiraju. Naravno, Mac vs PC reklame su jedno tri koplja ispred ovih, ali to je otprilike i razina koju Samsung moze doseci.

Ma tako je, Apple ja najbolji čak i kad se ruga. Jer ostali kad se rugaju nekome, kopiraju Apple.

 

Fun fact, Apple je izmislio i ruganje.

10 godina
protjeran
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
Sve neki "realni", a nisu iOS koristili zadnjih 5 godina.
Stovise, evo za primjer ovaj gore ga nije ni imao, al zna sta je najbolje, cak i ono sta nema je najbolje, a i ono sto ce imati je isto najbolje. Iako ga nikad jos nije imao u ruci. A S2 radi fluidno kaze, mozda sa S4 pocnu na S2 prelaziti ako je tako?
12 godina
neaktivan
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Iznova i iznova me iznenađuje "Samsungov" kompleks naspram Appleovih proizvoda. Nisam siguran da li ove reklame ismijavaju Apple ili Samsung koji na očajan način nastoji samog sebe uvjeriti da su "najbolji"(?) (ako je to uopće više moguće konstatitrati za neki smartphone {#}). Sami sebe podkapaju s ovakvim kampanjama, pa nakon ovakvih gluposti dođe mi da zamjenim svoj Galaxy smarphoneom neke "ozbiljnije" firme {#}

 

...u svakom slučaju, jedna stvar je sasvim jasna, Samsungov marketing department je zrel za otkaze {#} 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 13:56 (m4l00).
 
8 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
digitall1982 kaže...

zanimljivo da na ovom portalu koju bi se tebao baviti it vijestima i sl., procitam nesto sto sam prije nekoliko dana procitao u nekom glupom 24sata i sl.. 

a to je u zadnje vrijeme jako cesta pojava

ma vjerojatno im fali postova na statistici zbog prodaje reklama, a ovdje znaju sigurno da će u par dana nabiti bar desetak stranica na međusobnom mjerenju čija je kita veća

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

 

Poslušaj moj savjet i napravi ovako i neće te kad ovladaš vještinom nikada više mučiti navedeno u postu.

Znači ne čekati OTA update već stvar obavi sam preko žice.

 

-ukoliko je riječ o mobitelu za kojeg domaći operater nije izdao zadnju inačicu a primjerice ta verzija postoji već u svijetu : npr. prije par mjeseci na note 2 je tele2 imao samo 4.3 pa uzmeš T-com 4.4.

-naravno da nitko ne treba očekivati baš da će na htc desire-a od prije par godina nagurati kit-kat , ipak sve ima svoje granice {#}

-----------

| BEGIN |

-----------

1. skini Odina

2. idi na sammobile

3. skini koji god hoćešSLUŽBENI ROM

4. flešaj ga preko odina 

 

cijeli postupak flešanja traje nekoliko minuta (doslovno)

 

idu sve kombinacije : T-Com Rom na tele 2 , ...

--------

| END |

--------

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 14:14 (nik_02).
13 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
DeeWiZarD kaže...

Stvarno ekipa ovdje misli da se Samsung boji Applea.... hahaha ... vi svi koji tako mislite i pozivate na brojke pozivam vas da zbrojite prodaju Applea i svih ostalih marki mobitela i onda to usporedite sa Samsungom i to na svijetskoj razini ..... haha da bude fer borba, znači svi skupa protiv Samsunga......

 

da ne govorimo samo o Samsung-Apple rivalstvu.

 

Mislim da će te biti iznenađeni rezultatima.....

 

 

samsung svakako ukupno prodaje više uređaja. Što te točno tu iznenađuje, obzirom apple u ponudi ima samo high end modele i ne bavi se low endom gdje je prodaja najveća?

Usporedba profita ili samo high end uređaja bi bila nešto inteligentnija. S5 se prodavao lošije nego 5s, a obzirom će se samo šestice prodati cca 80 miljuna do kraja godine biti će zanimljivo viditi rezultate u prvom mjesecu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 14:10 (grzzi).
12 godina
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
nik_02 kaže...
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

 

Poslušaj moj savjet i napravi ovako i neće te kad ovladaš vještinom nikada više mučiti navedeno u postu.

Znači ne čekati OTA update već stvar obavi sam preko žice.

 

-ukoliko je riječ o mobitelu za kojeg domaći operater nije izdao zadnju inačicu a primjerice ta verzija postoji već u svijetu : npr. prije par mjeseci na note 2 je tele2 imao samo 4.3 pa uzmeš T-com 4.4.

-naravno da nitko ne treba očekivati baš da će na htc desire-a od prije par godina nagurati kit-kat , ipak sve ima svoje granice {#}

-----------

| BEGIN |

-----------

1. skini Odina

2. idi na sammobile

3. skini koji god hoćešSLUŽBENI ROM

4. flešaj ga preko odina 

 

cijeli postupak flešanja traje nekoliko minuta (doslovno)

 

idu sve kombinacije : T-Com Rom na tele 2 , ...

--------

| END |

--------

Aha. Ti si jedini pametan i skuzio si kako nadvladati Samsungov slamperaj.  A sta kad imas Samsungov mobitel s 2 GB rama i nemas Kitkat? Tj nitko ga nema, nevezano za Hr? Neozbiljna firma. Ocito se neke stvari ne mogu kopirati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 14:40 (F10EXX).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ponovno ismijava Apple
F10EXX kaže...
nik_02 kaže...
DarkoKwon kaže...

Šta Samsung ima nekoga ismijavati, ne mogu uraditi update androida na svojim uređajima. iPhone 3gs ima najnoviji iOS, dok ja sa novijim samsungom na 4.2.1 androidu i ne mogu uraditi update, dok ne kupim Samsung s5, koja banda.

 

Poslušaj moj savjet i napravi ovako i neće te kad ovladaš vještinom nikada više mučiti navedeno u postu.

Znači ne čekati OTA update već stvar obavi sam preko žice.

 

-ukoliko je riječ o mobitelu za kojeg domaći operater nije izdao zadnju inačicu a primjerice ta verzija postoji već u svijetu : npr. prije par mjeseci na note 2 je tele2 imao samo 4.3 pa uzmeš T-com 4.4.

-naravno da nitko ne treba očekivati baš da će na htc desire-a od prije par godina nagurati kit-kat , ipak sve ima svoje granice {#}

-----------

| BEGIN |

-----------

1. skini Odina

2. idi na sammobile

3. skini koji god hoćešSLUŽBENI ROM

4. flešaj ga preko odina 

 

cijeli postupak flešanja traje nekoliko minuta (doslovno)

 

idu sve kombinacije : T-Com Rom na tele 2 , ...

--------

| END |

--------

Aha. Ti si jedini pametan i skuzio si kako nadvladati Samsungov slamperaj.  A sta kad imas Samsungov mobitel s 2 GB rama i nemas Kitkat? Tj nitko ga nema, nevezano za Hr? Neozbiljna firma. Ocito se neke stvari ne mogu kopirati.

 

Na tvoj bezobrazan ispad ću te kulturno zamoliti da zbiješ oči duboko u ono što sam napisao , držiš fige u đepu i uz puno sreće shvatit ćeš to sam napisao.

Dakle ja sam dao savjet onima koji čekaju mjesecima neki update npr. na vip-u a taj isti mobitel ima već update na tele2 (čitaj ono što si sam citirao.)    

 

Evo ti thumb down za ovaj stupidan post pa iako ih nerado dijeli sad ću ga stisnti iz gušta.                             

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
12 godina
neaktivan
offline
Samsung ponovno ismijava Apple

Ovdje mi je smješna jedino ona s veličinom ekrana. Nisu mi baš previše sjele. Dok su Wall huggers i ona prva s Noteom i Next big thing is already here bile genijalne reklame.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice