Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

poruka: 282
|
čitano: 34.644
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+".
16 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

gledam cijenu za 8-cu 

neznatno manji ekran sa manjom batkom i vecim ppi

za 6kn naspram 7 ! 

you do the math koji ce se vise prodavat.

 

p.s veci screen to body ratio u kucistu velicine s7e.

 

po meni nisu trebali izbacit + 

 

a s8 je pun pogodak aka izduzeni s7e 

sa note 7 curved ekranom uz nove djidje midje ;-)

 

dakle best of n7 i s7e jednako s8.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 20:38 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Ne znam kako vi ali sve u svemu, razocaran sam, ocekivao sam vise 

 

BTW koji je ovo k, jos malo pa ce nam nuditi tablete

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
4 3 hvala 0
16 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

a u cemu si to razocaran osim velicine ekrana...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Bono kaže...
digitall kaže...

jedino mi zanimljivo pretvaranje moba u pc, ovo drugo sve ocekivano.. osim fizickog home buttona ugradenog u ekran.. hmm

 

tu netko spominje da je previsok i sl.... pa gotovo je jednak predhodnicima.. ekran je to sto vara izgledom.. i da je visok ne znam koliko opet je lako drzati ga jer rukom obuhvatis po sirini a ne po visini.. kakve veze ima visina sa ispadanjem iz ruke.. 

 

ukratko, vjerojatno ce opet biti mob godine.. ako baterija ne razocara

 U odnosu na S7 edge sad je vise manje cijeli ekran, naravno da je previsok, probaj sa jednom rukom spustiti meni na vrhu, nema sanse. Dok si ti namjestas s jednom rukom da dosegnes vrh, obicno tada ispadne, za dvije ruke je ok.

Naravno neki imaju vece ruke, pa mozda uspiju raditi sa jednom rukom, ali vecina ce trebati dvije, sto meni ne odgovara dok sam u autu.

pa gle, ko voli nek izvoli, meni je najbitnija stvar sto veci ekran u sto manjem kucistu. i mislim da nisam jedini..

a ako te pati spustanje notification bara jednom rukom, sta da ti kazem, to je android, mozes sto hoces.. nije to "ono drugo"...

imas preko nekoliko opcija, kupi manji uredaj,  instaliraj launcher koji ima opciju povlacenja notification bara povlacenjem prstom prema dolje po sred ekrana, ukljuci opciju rad jednom rukom gdje ti se sve smanji i pomjeri u jednu stranu tako da i oni sa mini rukama mogu sve jednom rukom, kontroliraj glasom, itd itd..

 

ja do s7e nisam koristio pisanje glasom, jer je uvijek bilo dosta lose, na ovome slucajno probao u autu i ostao pozitivno sokiran.. prepoznaje sve, a u autu buka i glazba svira.. jos bolje radi kad engleski iskljucis, ostavis samo hrvatski

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
southy kaže...

Ne kužim kakva je ovo nova fora sa zaobljenima ekranima (mislim na rubove ekrana)?

"Bolesno glupa" je jedini racionalni opis koju mogu smisliti. Nadam se da će odje*ati s tim do trena kad ću kupovati novi mobitel. A ne mogu baš ni puno pozitivnog reći za ove 18.5:9 gluparije.

15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Ovo sa zaobljenim ekranom mi stvarno nije jasno, slika je na zaobljenom dijelu toliko distorzirana da je taj dio ekrana neupotrebljiv (nečitljiv, a i nedodirljiv), a evenutalna iskoristivog tog dijela ekrana za neke posebne stvari (kako je bilo prezentirano kod pojave prvog Edge-a) je više 'gimmick' nego koristan 'feature'.

 

A senzor otiska prsta im je izgleda dizajnirao lijevak, ili ga je dizajner isprintao 'u špiglu'. :D

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
AMD_IT kaže...
R36 kaže...
mrxa1 kaže...

Osim ajde tog ekrana i proca (koliko vidim samo Ameri dobivaju SD 835?!), ovo je prilično meh-ast mob. Pogotovo uzimajući u obzir što će doći od Xiaomija, OnePlusa i sličnih gdje će za istih hardware tražiti tri puta manje love. Samo 4GB rama u flagshipu? Smiješno...Ovo je slabi upgrade, ništa više. Barem po meni...

 

 Ma pricas gluposti...Xiaomi Mix dode 750 dolara s dostavom...znaci 5000kn,a S8 6000kn. Tri puta manje kako da ne.

SD835 - Amerika, Exynos Europa i ostali.

 

Mobitel je naspram ostalih ovogodisnjih top modela bomba., ali imam S7 edge i ne mislim ga kupit jel mi nije neki upgrade.

Xiaomi Mi 6 sa SD 835 će koštati od 268 eura. Već kada napadaš čovjeka napadni ga sa razumijevanjem. Mi Mix ima SD 821.

Pa baš zato što je stariji procesor SD821 bi trebao koštat manje...a ne u razini s8.

 

Uspoređujem s MIX-om jel im je to top model. Mi je trebao to biti ali nikad nije uspio.

 

Kažeš da će koštat 268 dolara...je u Afganistanu. Ako sad Mi5s košta 319 dolara + dostava 34 dolara = 353 dolara., kako novi model s novojim procesorom i ostali novijim dodacima može koštat manje.To još nisam čuo. 

Šta će onda Mi 7 koštat 168 dolara.

 

Nastavno na sve te priče kako svi nabijaju cijenu a Kinezi daju iste specifikacije za 3 puta manje love ne drže vodu., jel kad je izašao jedan vrijedan top model kao što je MIX., došao je oko 800 dolara a to je u razini S7 edge koje je tad bio top model. Ne kužim od kud pomisao da su Kinezi ludi i da će svoje top modele prodavat za bagatelu. Kako da ne.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
R36 kaže...

Pa baš zato što je stariji procesor SD821 bi trebao koštat manje...a ne u razini s8.

Košta toliko jer je to uređaj koji je u ograničenim količinama (zamišljen kao koncept sa trial run prodajom), sa takvim bazelom kao ekskluziva (u tom trenutku).

 

Uspoređujem s MIX-om jel im je to top model. Mi je trebao to biti ali nikad nije uspio.

Niti S serija nije top po toj logici nego Note kod Samsunga.

 

Kažeš da će koštat 268 dolara...je u Afganistanu. Ako sad Mi5s košta 319 dolara + dostava 34 dolara = 353 dolara., kako novi model s novojim procesorom i ostali novijim dodacima može koštat manje.To još nisam čuo. 

Šta će onda Mi 7 koštat 168 dolara.

268 eura (to je cijena najjeftinijeg modela SD835/32GB/4GB) - za kinesko tržište.

 

Nastavno na sve te priče kako svi nabijaju cijenu a Kinezi daju iste specifikacije za 3 puta manje love ne drže vodu., jel kad je izašao jedan vrijedan top model kao što je MIX., došao je oko 800 dolara a to je u razini S7 edge koje je tad bio top model. Ne kužim od kud pomisao da su Kinezi ludi i da će svoje top modele prodavat za bagatelu. Kako da ne.

Činjenica je da su sulude postale cijene i sreća je da ima još proizvođača koji ne nabijaju cijene kod svih uređaja.
Čovjek bi mislio da je konkurencija dobra stvar za kupce kad ono Oppo, Xiaomi a prije svih Huawei nabijaju cijene.
Mislim se koliko je veliko tržište da svi mogu imati modele s tim cijenama i preživjeti na tržištu.
Do sada su se Kinezi probijali top specifikacije i mid range cijena, pomalo i to nestaje (ako ne računamo generike i firme s lošijom reputacijom što se tiče pouzdanosti).

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 22:06 (AMD_IT).
15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Puno preveliko za prosjecne kupce.

 

Dizajnerski solidno, prakticno neergonomski.

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Radije bi iphone sada kupio. Meni je 5.8 inch pre veliki ekran, mislim snašao bi se jer s 5.7 mi je onako dosta veliko. A 6.2 to je ogromno. Ionako svaki flagship je super danas. Razlike nisu toliko vidljive u preformansama itd.

k
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
AMD_IT kaže...
R36 kaže...

Pa baš zato što je stariji procesor SD821 bi trebao koštat manje...a ne u razini s8.

Košta toliko jer je to uređaj koji je u ograničenim količinama (zamišljen kao koncept sa trial run prodajom), sa takvim bazelom kao ekskluziva (u tom trenutku).

- ograničene količine za naivan puk - pa se pokazalo da ih se štanca više od 10000 primjeraka mjesečno.Dobra marketinška kampanja s provalom od 10000 primjeraka mjesečno Čekam MIX2 - pa čemo vidjet cijenu. Kladim se ista kao i kod S8

 

Uspoređujem s MIX-om jel im je to top model. Mi je trebao to biti ali nikad nije uspio.

Niti S serija nije top po toj logici nego Note kod Samsunga.

-Note i S serija potpuno različiti koncepti., a MIX baš i nije jel se samo razlikuje po bazelama

 

Kažeš da će koštat 268 dolara...je u Afganistanu. Ako sad Mi5s košta 319 dolara + dostava 34 dolara = 353 dolara., kako novi model s novojim procesorom i ostali novijim dodacima može koštat manje.To još nisam čuo. 

Šta će onda Mi 7 koštat 168 dolara.

268 eura (to je cijena najjeftinijeg modela SD835/32GB/4GB) - za kinesko tržište.

-jel mi živimo u Kini ili u HR. Dodaj carinu + PDV - eto te na 350-400 dolara.

 

Nastavno na sve te priče kako svi nabijaju cijenu a Kinezi daju iste specifikacije za 3 puta manje love ne drže vodu., jel kad je izašao jedan vrijedan top model kao što je MIX., došao je oko 800 dolara a to je u razini S7 edge koje je tad bio top model. Ne kužim od kud pomisao da su Kinezi ludi i da će svoje top modele prodavat za bagatelu. Kako da ne.

Činjenica je da su sulude postale cijene i sreća je da ima još proizvođača koji ne nabijaju cijene kod svih uređaja.
Čovjek bi mislio da je konkurencija dobra stvar za kupce kad ono Oppo, Xiaomi a prije svih Huawei nabijaju cijene.
Mislim se koliko je veliko tržište da svi mogu imati modele s tim cijenama i preživjeti na tržištu.
Do sada su se Kinezi probijali top specifikacije i mid range cijena, pomalo i to nestaje (ako ne računamo generike i firme s lošijom reputacijom što se tiče pouzdanosti).

-Nitko nije lud da prodaje top modele po jeftinim cijenama. Svi oni se kreće oko 1000kn gore/dole.

 

 

 

 

9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mitch kaže...

Puno preveliko za prosjecne kupce.

 

Dizajnerski solidno, prakticno neergonomski.

Dead kaže...

Upitno rješenje s ekranom. I mislim da je manji model prevelik.

 

77ari kaže...

Radije bi iphone sada kupio. Meni je 5.8 inch pre veliki ekran, mislim snašao bi se jer s 5.7 mi je onako dosta veliko. A 6.2 to je ogromno. Ionako svaki flagship je super danas. Razlike nisu toliko vidljive u preformansama itd.

 

a sto lupate gluposti svi redom..

preveliko, a s8 je MANJI nego s7e ! upravo je to ergonomski !

ne zelite imati sto veci ekran, a da nije cigletina u depu?

i btw svi youtuberi u hands-on videima govore da super lezi u ruci, cak i veci model

 

za pojedince je samsung u predstavljanju trebao navesti; s8 je manji od s7e.... 

vecina samo pogleda velicinu ekrana u specifikacijama i kaze; cigla..  tu spadaju i ovi za koje je iphone mjerilo necega

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 23:06 (digitall).
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
digitall kaže...
Mitch kaže...

Puno preveliko za prosjecne kupce.

 

Dizajnerski solidno, prakticno neergonomski.

a sto lupate gluposti svi redom..

preveliko, a s8 je MANJI nego s7e ! upravo je to ergonomski !

ne zelite imati sto veci ekran, a da nije cigletina u depu?

i btw svi youtuberi u hands-on videima govore da super lezi u ruci, cak i veci model

Imam S7e i nema govora da je prevelik., tako da S8 nikako ne može bit prevelik.

 

Problem je što baljezgaju ljudi koji nisu S7e a kamoli S8 držali u rukama. S7e nakon 2-3 dana korištenja postane čisto ok., nikako prevelik. Prevelik mi je Mate 9 a ne S7/S8

 

 

15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Lol....znam jedno deset ljudi koji su odbili kupiti G3 nakon G2 nakon bumpa na 5.5" jer je jednostavno preveliko njima za njihovu ruku.

 

Baš zato je iPhone i ostao prodavaniji od Plus modela.

 

Ne vidim da će ovo ići ni blizu dobro kao S7E.

 

6.2" i da nema rubova nije zahebancija...taj uređaj ima preko 15 cm...ne vidim ni koje hlače imaju takav džep danas.

 

 

5.7 je razumna granica, pogotovo ako još gore ima stereo i dole zvučnike i to je to...smanjit bezele iznad ispod i bok.

Ovo je smijurija i možda je vama i meni okej po veličini, ali 90% ljudi na svijetu nije.

 

Meni se Nexus 6P savio (minimalno).

 

Nije isto imati 16 cm unutar kojih imaš 4cm rubova te 15 cm gdje je 14cm ekran. To je nestabilno i savitljivo, pogotovo ako negdje u kucistu ima weak spot odnosno rupu iznad batke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 22:46 (Mitch).
 
7 7 hvala 0
9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

a ja znam 20 ljudi koji su kupili g3 samo zbog veceg ekrana.. i sta cemo sad, meni je i to premalo..

tebi ako je nesto veliko nemoj kupit, onda ti je i mali iphone prevelik!

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8161&idPhone2=8064

za puni centimetar je visi ! wow... tko ce to staviti u dep....

 

nemoj vise nista pisat dok ga ne uzmes u ruku

pogotovo zbog spominjanja ajfona, koji je budimo realni smjesan pored ovoga...

vidim da ce sad opravdanje katastrofalnog screen-to-body ratio kod ajfona biti da je cvrsci... aj smislite nesto pametnije, ovako je tuzno i dosadno...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 23:02 (digitall).
Moj PC  
3 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Nista osobito spektakularno s S8, kako se i ocekivalo. Jednostavno nema vise prostora (barem trenutno) za velike korake naprijed. No bez obzira na to, ovo je svakako Samsungov najbolji telefon ikada i nudi gotovo sve sto postoji na trzistu.
Nevjerojatno da Vecernji ima hands on, a BUG ne:
http://www.vecernji.hr/gadgeti/samsung-predstavlja-svoj-novi-adut-evo-sto-mozemo-ocekivati-od-galaxyja-s8-1159390
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
digitall kaže...

a ja znam 20 ljudi koji su kupili g3 samo zbog veceg ekrana.. i sta cemo sad, meni je i to premalo..

tebi ako je nesto veliko nemoj kupit, onda ti je i mali iphone prevelik!

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8161&idPhone2=8064

za puni centimetar je visi ! wow... tko ce to staviti u dep....

 

nemoj vise nista pisat dok ga ne uzmes u ruku

pogotovo zbog spominjanja ajfona, koji je budimo realni smjesan pored ovoga...

vidim da ce sad opravdanje katastrofalnog screen-to-body ratio kod ajfona biti da je cvrsci... aj smislite nesto pametnije, ovako je tuzno i dosadno...

 

Živiš u zabludi. Shvatite da forumaši nisu prosječna biljka, niti neka žena koja ima 30% manji dlan.

 

Daleko najprodavanija dijagonala je u intervalu [4.7, 5]. DALEKO.

 

Btw mrzim iPhone. Samo očito ne podnosiš argument da je ovo užasno i daleko od ergonomije za sve ljude osim 20% kupaca phableta. Nitko nikad nije htio držati goli ekran u ruci bez dobrog palm sensora kakvog S7 Edge nema i zbog kojeg sam se rješio (a imam ogroman dlan).

Youtuberi su irelevantni jer ih se uvijek pola nakači na nešto eye-candy i smiješne telefone proglase dobrima.

 

Svako malo mi se raz*rkao onaj sidebar na Edgeu i riješio sam ga se kao i Samsunga za sva vremena.

 

LG G6 je još nekako ostao dosta čvrst jer su ga dosta podebljali. S8+ ne i tu leži problem. Da ne pričamo da ima dosta mekšu leguru nego G6 (ako se taj blend stakla plastike i nekog metala može nazvati legurom).

 

 

 

Nema mi smisla imati dodatne 0.inče dijagonale kada OS to ne zna iskoristiti. Google kroji OS prema Pixelu, Nexusima itd. Gađali su viewport točno u piksel kako bi zadovoljili stare web norme. Ovo sada više nema smisla, pogotovo kad ima retardirani 18:5:9 ratio.

 

No ako vi volite imat crne rubove dok gledate neki 16:9 film i neudobnost s telefonom u džepu...be my guest

 


EDIT - ne bih imao ništa protiv da su napravili ovakav telefon samo unutar 13.5 cm sa 5.5" ili koliko je već potrebno, 16:9 ekranom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 23:22 (Mitch).
9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

zivim u zabludi... haha, ne, ja zivim u 2017 godini, dobro dosao! ako nisi doci ces uskoro...

 

jesi koristio s7e sa nougat-om? ocigledno nisi.. na mm mi se znalo dogadati da me izivcira taj rub slucajnim dodirima, a na nougat sam imao tocno nula problema s njim, i to u koristenju jednom rukom gdje u isto vrijeme diram i lijevi i desni rub ekrana.. dakle cista desetka za to sto god da su napravili, jer je to sada to sto je i trebalo biti od pocetka.. prepoznaje da li slucajno diram rub ili ne

 

na s8 su mogli jedino jos bolje to rijesiti, ili barem jednako dobro kao sada na s7, tako da tu ne vidim neki problem

 

a za 2:1 aspect, zasto ne, na g6 mi se svida, drugacije ni ne mozes povecati ekran, bilo bi presirok uredaj sa starim a.r., i zasto bi bio problem sa bilo cim, postoji opcija da se aplikacije tj. igre "razvuku", dual window je jos bolji, tj. tek s tim ratiom je upotrebljiv, ako se ne varam netflix i ekipa daju u tom formatu sve u svojim aplikacijama.. pitanje dana ili sata kada ce i youtube...

 

sve jednostavno ide prirodnim tokom.. svi bi htjeli veci ekran, a da ne smeta u depu.. dobro, neki bi vise htjeli komadinu zeljeza u depu sa 3,5 ekranom.. pa ima i toga jos u ponudi

 

sta mislis kolko buducih modela svih proizvodaca ce imati ekran preko cijelog uredaja.. hoce biti jedan il dva koja nece.. cista logika i napredak 

Moj PC  
4 5 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
R36 kaže...

 

- ograničene količine za naivan puk - pa se pokazalo da ih se štanca više od 10000 primjeraka mjesečno.Dobra marketinška kampanja s provalom od 10000 primjeraka mjesečno Čekam MIX2 - pa čemo vidjet cijenu. Kladim se ista kao i kod S8

Prodaju se desici milijuna S serija svake godine, 120 000 je ograničena količina.

 

 

-Note i S serija potpuno različiti koncepti., a MIX baš i nije jel se samo razlikuje po bazelama

Note i S serija se razlikuju samo po olovci. Dakle po jednoj stvari, kao i Mix.

 

 

-jel mi živimo u Kini ili u HR. Dodaj carinu + PDV - eto te na 350-400 dolara.

Sa 400 dolara je opet duplo jeftinije od S8 sa istim procesorom.

 

 

-Nitko nije lud da prodaje top modele po jeftinim cijenama. Svi oni se kreće oko 1000kn gore/dole.

One Plus je duplo jeftiniji od usporedive konkurencije.

 

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
digitall kaže...

zivim u zabludi... haha, ne, ja zivim u 2017 godini, dobro dosao! ako nisi doci ces uskoro...

 

jesi koristio s7e sa nougat-om? ocigledno nisi.. na mm mi se znalo dogadati da me izivcira taj rub slucajnim dodirima, a na nougat sam imao tocno nula problema s njim, i to u koristenju jednom rukom gdje u isto vrijeme diram i lijevi i desni rub ekrana.. dakle cista desetka za to sto god da su napravili, jer je to sada to sto je i trebalo biti od pocetka.. prepoznaje da li slucajno diram rub ili ne

 

na s8 su mogli jedino jos bolje to rijesiti, ili barem jednako dobro kao sada na s7, tako da tu ne vidim neki problem

 

a za 2:1 aspect, zasto ne, na g6 mi se svida, drugacije ni ne mozes povecati ekran, bilo bi presirok uredaj sa starim a.r., i zasto bi bio problem sa bilo cim, postoji opcija da se aplikacije tj. igre "razvuku", dual window je jos bolji, tj. tek s tim ratiom je upotrebljiv, ako se ne varam netflix i ekipa daju u tom formatu sve u svojim aplikacijama.. pitanje dana ili sata kada ce i youtube...

 

sve jednostavno ide prirodnim tokom.. svi bi htjeli veci ekran, a da ne smeta u depu.. dobro, neki bi vise htjeli komadinu zeljeza u depu sa 3,5 ekranom.. pa ima i toga jos u ponudi

 

sta mislis kolko buducih modela svih proizvodaca ce imati ekran preko cijelog uredaja.. hoce biti jedan il dva koja nece.. cista logika i napredak 

I dalje je tvoje mišljenje za mase irelevantno.

 

75% ljudi koje ne zanima phablet neće ni pogledat S8. Tu svaka priča staje. Ako Samsung želi rokat koncepte neka onda naprave seriju za to (kao što LG ima V), a ne u mainstream seriju koja je praktički izgradila Galaxy brend.

 

Bezel less će zaživjet, ali dugo godina biti koncept jer će ljudi prije svega uvijek odabrati dugotrajnost i ugodu.

I varaš se jer nitko neće razvlačit 16:9 video za 7% u svaku stranu.

Kad se već išlo na to, moralo se ić na 21:9. 2:1 nije nigdje standard.

 

 

I onda kad ćete se pitat zašto je 10th gen iPhone (bez obzira kakva god kopija ili prepakiranje bio) i dalje najprodavaniji telefon na svijetu.

To nije zbog ofci i sl. Nego zato što se ne dira u ono što funkcionira.

 

Ako nemaš što izbacit novo na novoj generaciji uređaja osim da ga povećaš, onda nešto radiš krivo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 23:52 (Mitch).
7 godina
protjeran
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mitch kaže...
To nije zbog ofci i sl. Nego zato što se ne dira u ono što funkcionira.

 Po ovoj logici Iphone bi još imao 3.5 mm i ne bi išao na OLED što se najavljuje.

9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

a ti i dalje pricas o phabletima a ne o uredaju velicine ajfona... tako da dabe pricas

nemoj vise dok ga ne probas

samo i iskljucivo gledas velicinu ekrana a ne velicinu uredaja

nerealan si, bez obzira sto se nekome svida ili ne svida moje misljenje

 

ja osobno cekam novu note seriju da vidim oce biti veci ekran od danas predstavljenih malih mobova.. aj priznajem s8+ je malo veci, al i dalje puno manji uredaj od ekipe s takvim dijagonalama ekrana

 

i jos jednom; s8 nije povecan, smanjen je!!! otvori oci

 

edit: u odnosu na s7e, logicki njega usporedujem jer je edge isto kao i s8

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:07 (digitall).
Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
digitall kaže...

a ti i dalje pricas o phabletima a ne o uredaju velicine ajfona... tako da dabe pricas

nemoj vise dok ga ne probas

samo i iskljucivo gledas velicinu ekrana a ne velicinu uredaja

nerealan si, bez obzira sto se nekome svida ili ne svida moje misljenje

 

ja osobno cekam novu note seriju da vidim oce biti veci ekran od danas predstavljenih malih mobova.. aj priznajem s8+ je malo veci, al i dalje puno manji uredaj od ekipe s takvim dijagonalama ekrana

 

i jos jednom; s8 nije povecan, smanjen je!!! otvori oci

 O čemu ti?

 

S7 142.4 x 69.6 x 7.9 mm

S8 148.9 x 68.1 x 8 mm

 

 

Ekran troši 15% više, a ista baterija. Meni osobno tih 0.7" ništa ne znači, pogotovo ako nije jednako raspoređeno nego vuće prema duljini.

 

Pričam o veličini ekrana zato što to definira usable space i čvrstoću uređaja. Ja kad držim telefon u ruci ne želim imati sve prste na ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:09 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
AMD_IT kaže...
Mitch kaže...
To nije zbog ofci i sl. Nego zato što se ne dira u ono što funkcionira.

 Po ovoj logici Iphone bi još imao 3.5 mm i ne bi išao na OLED što se najavljuje.

OLED je razuman napredak, a odbacivanje 3.5mm je greška (i to se vidi po prodaji).

 

No nisu otišli sa 5.1" na 5.8" i ne ponudili manji, jednako jak model.

Samsungu je teško vući konce kad su sigurno na prvoj poziciji. Lakše je stisnut prvog kad si drugi. Ali siguran sam da će Apple mekše pasti nego što može Samsung.

 

9 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
Mitch kaže...
digitall kaže...

a ti i dalje pricas o phabletima a ne o uredaju velicine ajfona... tako da dabe pricas

nemoj vise dok ga ne probas

samo i iskljucivo gledas velicinu ekrana a ne velicinu uredaja

nerealan si, bez obzira sto se nekome svida ili ne svida moje misljenje

 

ja osobno cekam novu note seriju da vidim oce biti veci ekran od danas predstavljenih malih mobova.. aj priznajem s8+ je malo veci, al i dalje puno manji uredaj od ekipe s takvim dijagonalama ekrana

 

i jos jednom; s8 nije povecan, smanjen je!!! otvori oci

 O čemu ti?

 

S7 142.4 x 69.6 x 7.9 mm

S8 148.9 x 68.1 x 8 mm

 

 

Ekran troši 15% više, a ista baterija.

 

Pričam o veličini ekrana zato što to definira usable space i čvrstoću uređaja. Ja kad držim telefon u ruci ne želim imati sve prste na ekranu.

 gore sam editirao na sta sam mislio pod smanjen...

pricas o ekranu i usable space.. ha.. i sto si zakljucio po tom pitanju gledajuci g6, mi mix, s8... ima li tu usable spacea ekrana vise ili manje..

cvrstoca se ne mjeri velicinom ekrana, s7e je cvrsci od nexus 6p sto si i sam rekao i sto je opce poznato

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:15 (digitall).
15 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Teško mi se izjasnit.

 

Možda čak i kupim (dosta vjerojatno) S8+ jer volim velike telefone.

 

No npr. moja cura sigurno neće uzet 8. seriju jer joj je i S7E (koji sam joj dao) prevelik.

 

S druge strane, u SADu je svaki četvrti telefon raspuknutog ekrana. Vidim da ovo samo pomaže tom užasnom trendu.

 

Samo sam htio od Samsunga da naprave infinity display ali u manjoj varijanti (recimo 130 mm) te ne stavljaju ove đinđe od Touchwiza itd. I prilično sam siguran da bi se to brutalno prodavalo. Tada više ne bi postojao razlog da izlaze telefoni ala Pixel itd.

Nitko nije tražio iris scanner i sl. gluposti na koje drk*aju samo rižožderi.

 

Ovako su opet ostali ovisni o tome što Google sa softverom i Apple s iPhoneom naprave za 5 mjeseci.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:22 (Mitch).
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Kao korisnik oba tabora i Appla i Samsunga kroz godine, prilikom kojih sam ostao naklonjen Samsungu zbog nekih ograničenja na iPhoneu. Koristio sam i iPhone-e i iPhone Plus, Samsung Galaxy-e S3, S5 i S6 edge i Samsung Note 5 i 7. Osobno mi se ne sviđa veličina ekrana veća od 5 i nešto sitno inča, 5.5  ili više inča meni je preveliko i zaista me živcira to što Samsung svake godine filozofira s tim veličinama ekrana i nazivima Galaxy serije. Iskreno mislim da imaju najbolje što danas mogu ponudit od raznih tehnologija, ali kao što je jedan kolega gore naveo većina korisnika preferira veličine ekrana do 5 ili 5 inča pa i sam tako. Stoga kada budem kupovao sljedeći mobitel to će opet biti neki Android uređaj s ekranom 5 inča ili iPhone.

 

To je moje subjektivno mišljenje kao korisnika koji je koristio oba tabora i sad koristi Samsung. Koliko vidim ljude oko sebe jer radim s jako puno ljudi, većina ili gotovo svi koriste mobitele s ekranima do 5 ili 5 inča.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:24 (Lik).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

ja sigurno necu uzimati s8 ili s8+ dok ne vidim detaljno kakva je baterija, i dok ne vidim novi note

i slazem se da bi bilo najbolje da ubace samo cisti android, to godinama govorim..

iako ajd moram priznat da ovaj s7e sa nougat updateom radi strasno dobro.. brzo, glatko...

nisam mislio da cu to ikad reci,  uvijek sam pljuvao po lagwizu i psovao samsungu sve po spisku jer naprave hardverski totalnu zvijer i onda ga ubiju nekim upitnim polubeskorisnim featurima

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+
S obzirom na sve mislim da prelazim na LG G6 ...ako nista bar nije zakrivljen i koštat če manje.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy S8 i S8+

Baterija je 5A sto u prenesenom znacenju znaci ekvivalent od 4100maH, na s7 je 3.7A koliko ce uistinu to donjeti ne zna se jos ali hoce sigurno poboljsati trajnost baterije.

 

Također cini mi se da je LED indikacija maknuta s uređaja (gornji lijevi cosak)

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 0:48 (ivan599).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice