Samsung predstavio Gear S

poruka: 21
|
čitano: 3.316
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Gear S".
11 godina
offline
Samsung predstavio Gear S

Ma što je ovo, baterija traje 2 dana..? Aj bog!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
6 5 hvala 1
12 godina
offline
Samsung predstavio Gear S

pitam se kada ce na ovo ubaciti full hd rezoluciju ili jos bolje 2k

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
11 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
Indestructible kaže...

pitam se kada ce na ovo ubaciti full hd rezoluciju ili jos bolje 2k

i onda će opet ekipa tu na forumu komentirati kako vide razliku između fullHDa i 4k reze na tom satu, isto kao što ju "vide" i na mobitelima {#}

www.pazii.com
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
metallic kaže...

Ma što je ovo, baterija traje 2 dana..? Aj bog!

2 dana ako je sve iskljuceno, ukljucujuci i sat....{#}

dakle, sad ce i sat imati svoju sim karticu? netko iz samsunga se ozbiljno pozdravio sa zdravim razumom.

nek se drze kopiranja tudjih dobrih ideja, u tome su uvijek bili uspjesni i kvalitetni.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Gear S

Izgleda da Apple mora prvi izbacit proizvod da bi ostali kolko tolko bili u koraku.

Da Samsung nije imo od kog kopirat i dalje ostali na vesmasinama i klima uredjajima.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 14:12 (Edge).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Gear S

Nije ovo prvi pametni sat sa SIM karticom.

Ali je jedan od najboljih satova na tržištu trenutno, baterije su svima prilično loše. Molim da prestanete trollat s Appleom jer nije još izbačen njihov. Znam da vam je teško jer opet Apple kiksa i izbacuje nešto zadnji, ali vrijeme iPhonea 3G je prošlo.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
4 9 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
logik kaže...

Ali je jedan od najboljih satova na tržištu trenutno, baterije su svima prilično loše. Molim da prestanete trollat s Appleom jer nije još izbačen njihov. Znam da vam je teško jer opet Apple kiksa i izbacuje nešto zadnji, ali vrijeme iPhonea 3G je prošlo.

 

Zasto bi Apple kiksao? Zato sto se ne trudi sto prije izbacit sto vise tih usranih nedovrsenih proizvoda kao Samsung?

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
logik kaže...

Nije ovo prvi pametni sat sa SIM karticom.

Ali je jedan od najboljih satova na tržištu trenutno, baterije su svima prilično loše. Molim da prestanete trollat s Appleom jer nije još izbačen njihov. Znam da vam je teško jer opet Apple kiksa i izbacuje nešto zadnji, ali vrijeme iPhonea 3G je prošlo.

Apple nikad ne izbacuje stvari prvi. Nisu imali ni prvi smartphone, ni prvi tablet, ni prvi music player, al su svejedno napravili najbolji uredjaj u svakom od tih podrucja. A da se ne zavaravamo, svi su izbacili ove poluproizvode tek kad se pocelo pricati o Appleovom satu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Gear S

Ja ovo vidim samo kao očajne mjere da postanu popularni na području satova.

 

 

Apple kada izbacuje ne pretjeruje sa 100 modela, i to je po meni glupo, to je meni kao ono kada microsoft izbaci više modela windowsa.  

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Gear S

Gledam ekipu šta komentira i ne vjerujem.... onom metalic tipu je problem što baterija traje samo dva dana (kao daje sa top smartphonima baterija traje dvije godine a ne top jedan dan)... ovom drugom što samsung ima 100 modela telefona.... itd itd...... u biti niti jedan zapravo nema pojma da gledaju i čitaju o revoluciji na području pametnih satova i da je ovo možda najbolji trenutno na tržištu..... ali treba popljuvat samsung jer kao samsung nevalja oni upotrebljavaju plasitku i sl..... katastrofa... očekivao sam nešto više od ekipe koja čita bug a ne ekipu koja nikad nije ni vidila ni sa razumjevanjem pročitala recenziju nekog pametnog sata.

 

 

 
3 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Gear S

Kaže lik ovdje ''sad će sat imat i sim karticu.... netko se u Samsungu pozdravio sa zdravim razumom'' ....... ovo je dokaz da je ljudska glupost beskrajna.......

 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Samsung predstavio Gear S

Na mom satu baterija traje 2-3 godine,tak da 2 dana no thanks.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 15:02 (lmutak).
Moj PC  
4 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
lmutak kaže...

Na mom satu baterija traje 2-3 godine,tak da 2 dana no thanks.

 

Bas to, zrtvovat 900 dana trajanje baterije vise zbog mjeraca otkucaja srca.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 15:04 (Edge).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Gear S

Imutek i Edge .... žalosno je reći da vi uopće ne razumijete da ovo nije vekerica...... šta komentirate kad nemate pojma o čemu se radi....

 

ima satova zamislite koji su bolji od vašeg a ne treba im baterija... idu na navijanje ...... 

 

 

 

isuse bože.... baš sam se naživcirao......

 
4 3 hvala 0
13 godina
offline
Samsung predstavio Gear S

Po meni je ovo gadget koji izgleda kao sat, nosi se kao sat ali nekako mi se čini da mu baš i nije primarna funkcija pokazivanje točnog vremena kao običnom satu, tako da i usporedba s klasičnim vuricama na ruci baš i nije na mjestu....

Tko želi pravi sat sa dodatnim "smart" mogućnostima onda je ovo prava stvar (i naravno skupa).

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
logik kaže...

Nije ovo prvi pametni sat sa SIM karticom.

Ali je jedan od najboljih satova na tržištu trenutno, baterije su svima prilično loše. Molim da prestanete trollat s Appleom jer nije još izbačen njihov. Znam da vam je teško jer opet Apple kiksa i izbacuje nešto zadnji, ali vrijeme iPhonea 3G je prošlo.

nije prvi, no koliko ih se primilo i opstalo na trzistu?

 

baterije nisu svima lose, pebble je primjer...7 dana baterije je meni razumno za jedan pametan sat. sve dok sat moram puniti svaki dan ili svaki drugi (sanjaj o ovoj cifri na ovom modelu sa ukljucenim 3G, wifi, GPS i ostalim djidjama...) to za mene nije upotrebljiv prozvod.

 

samsung ima totalno krivi smjer i koncept pametnog sata. to nije mobitel i ne mozes tako pristupati tom konceptu. no jebiga, najbolji se prezentira sam samsung: koliko imaju modela satova? kako ucestalo ih izbacuju? podrska za stare satove? povezivost sa ostalim proizvodjacima?

zasto bi sat trebao imati sva ta cuda? zasto bi on trebao imati ekrane u boji, 3G modul, bla, bla, kad nije u stanju odraditi svoju primarnu funkciju, a to je da mi kaze koliko je sati kad se vracam kuci nakon cjelodnevnog putovanja.

kad, i ako, apple izbaci svoje cudo, onda cu to i komentirati. do tada samo ostaje nada da ce oni za razliku od ostalih napraviti nesto inovativno i iskoristivo na tom polju. nesto u stilu ipada i iphone-a kad su u svoje doba izasli i bili cudo nevidjeno, a sve vec vidjeno, samo sklopljeno na inteligentan nacin.

 

DeeWiZarD kaže...

Kaže lik ovdje ''sad će sat imat i sim karticu.... netko se u Samsungu pozdravio sa zdravim razumom'' ....... ovo je dokaz da je ljudska glupost beskrajna.......

tocno to

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 16:48 (flash6).
14 godina
offline
Samsung predstavio Gear S

po dizajnu počinje ličiti na nešto. ali je vjerojatno još uvijek prototip namijenjen samsungljupcima.

Potpis!
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung predstavio Gear S

I moj mobitel pokazuje vrijeme, pa ga ne zovem "sat"om. Isto vrijedi i za taj drlog/igračkicu. Jest, gadget je, da, napreduju; a koristan je baš kao i papin qrac (što se mene tiče sve se svodi na to). To nije ništa više nego mali smartphone na narukvici, a uz onaj u džepu mi djeluje posve suvišno. Jedina funkcija mu je čačkanje za vrijeme velike nužde, a koristit će ga poluproizvodi i hipsteri koji ne znaju provesti 15 minuta bez da provjere imaju li kakve notifikacije na gejbuku. Da, hejter sam po tom pitanju i baš mi je komotno. ^^

 

Ako želite sat, od 50ak eura možete kupiti pristojan sat, od metala, automatic (ne treba ni j**enu bateriju), možete ronit u njemu, radit na mješalici i ostat će postojan baš kao i Drei Wetter Taft. Ako ne trebate sat, a baš želite neki drlog na remenu kojim možete pokazati ljudima kako nemate život, uštedite novac - zalijepite svoje Galaxyje i Ajfonove na dječji remen i stavite si ga oko glave, tako da ga svatko jasno vidi (može vam poslužiti i kao rasvjeta ako proučavate ekosustave špilja ili vam jednostavno treba 20 kg vapnenca). Svatko tko smatra da mu takav sat treba ima vakumiranu šupljinu u mozgu koja će prije ili poslije cijelo tijelo urušiti u sebe, baš kao i medijski fanboyproljev koji vas okružuje umjesto aure.

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
CelticFrost kaže...

I moj mobitel pokazuje vrijeme, pa ga ne zovem "sat"om. Isto vrijedi i za taj drlog/igračkicu. Jest, gadget je, da, napreduju; a koristan je baš kao i papin qrac (što se mene tiče sve se svodi na to). To nije ništa više nego mali smartphone na narukvici, a uz onaj u džepu mi djeluje posve suvišno. Jedina funkcija mu je čačkanje za vrijeme velike nužde, a koristit će ga poluproizvodi i hipsteri koji ne znaju provesti 15 minuta bez da provjere imaju li kakve notifikacije na gejbuku. Da, hejter sam po tom pitanju i baš mi je komotno. ^^

 

Ako želite sat, od 50ak eura možete kupiti pristojan sat, od metala, automatic (ne treba ni j**enu bateriju), možete ronit u njemu, radit na mješalici i ostat će postojan baš kao i Drei Wetter Taft. Ako ne trebate sat, a baš želite neki drlog na remenu kojim možete pokazati ljudima kako nemate život, uštedite novac - zalijepite svoje Galaxyje i Ajfonove na dječji remen i stavite si ga oko glave, tako da ga svatko jasno vidi (može vam poslužiti i kao rasvjeta ako proučavate ekosustave špilja ili vam jednostavno treba 20 kg vapnenca). Svatko tko smatra da mu takav sat treba ima vakumiranu šupljinu u mozgu koja će prije ili poslije cijelo tijelo urušiti u sebe, baš kao i medijski fanboyproljev koji vas okružuje umjesto aure.

@celticFrost malo si brutalan :D

 

Meni je dosta sat na mobu, ovako mi smeta na ruci sat jer često nesto radim pa se i to prlja itd. Imam divan fossil sat ali ga čuvam u kutijicu u ladici :)

 

13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Gear S
stivtim kaže...

sad ce cuperito da kopira po obicaju svoj nedostizni brend Samsung he he he he

 

Ovaj stil pisanja me neodoljivo podsjeca na ovog i jos jednog nedavno bananog trolla. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5 - HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s - Nexus 5 - Nexus 5 i iPhone 5s
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Gear S

Evo i recenzije Samsung Gear S

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice