Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

poruka: 31
|
čitano: 4.159
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke".
15 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

A što kažu glasine za bateriju?

Kapacitet?

Izmjenjiva?

Hoće li moći izdržati cijeli dan?

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

S obzirom da su izbacili tipke, mogu se sad komotno preselit na sailfishOS ili Tizen. Ili barem ponudit dual boot. Baš me zanima što su smislili oko novog dizajna jer meni su zadnji note i edge, pa i a5, a7 stvarno lijepog dizajna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
ivanv000 kaže...

A što kažu glasine za bateriju?

Kapacitet?

Izmjenjiva?

Hoće li moći izdržati cijeli dan?

 Navodno ce baterija izdrzati i tjedan dana. Prije prve eksplozije.

Potpis!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
ivanv000 kaže...

A što kažu glasine za bateriju?

Kapacitet?

Izmjenjiva?

Hoće li moći izdržati cijeli dan?

 a ako ga ne koristiš, da, izdržat će i dva dana. Možda.

10 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
Putujem danas iz Amsterdama za Dublin. Upozorenje u avionu za sve vlasnike note7 uredaja da ga iskljuce i ne koriste tijekom cijelog leta :D
Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
LeskiRM kaže...
Putujem danas iz Amsterdama za Dublin. Upozorenje u avionu za sve vlasnike note7 uredaja da ga iskljuce i ne koriste tijekom cijelog leta :D

 Meni na avionskoj karti od Emiratesa uredno stoji upozorenje da je zabranjeno unosenje Note 7 u avion.

Think.
13 godina
online
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

kakve su to gluposti sa izbacivanjem 3,5 mm utora iz mobitela? ne svidaju mi se ti novi trendovi gdje ja moram adapter nosit sa sobom i gubi se mogucnost punjenja i slusanja muzike u isto vrijeme

Moj PC  
17 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

Krajnje zanimljiv razvoj situacije, očekuje nas zanimljiva jesen i još zanimljivija 2017 godina! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
domac5 kaže...

kakve su to gluposti sa izbacivanjem 3,5 mm utora iz mobitela? ne svidaju mi se ti novi trendovi gdje ja moram adapter nosit sa sobom i gubi se mogucnost punjenja i slusanja muzike u isto vrijeme

 

Ako je Apple napravio to, onda to sigurno nisu gluposti! Što ti misliš da Apple radi glupost od iPhonea?

Samim time i Samsung, i svi ostali koji kopiraju jedni druge

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2016 22:32 (Dex.pwn).
13 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

Proklet bio usb-c da proklet bio!

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

neka uzmu iphone i na njega zalijepe lijepo logo samsunga.


Na prezentaciji Note7 se hvalili kako imaju 3.5 mm utor (bockajuci Apple naravno) a sad ga izbacuju, mada je to jos glasina, ali posto je samsung u pitanju koji voli dosta toga kopirat od applea, ne bi me cudilo to izbacivanje ali me fakat više nervira to bijedo praćenje applea. pa pobogu ako su oni izbacili taj utor, jel sad svi moraju? otkud odjednom postade toliki visak taj utor.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
10 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

Pa ovaj Samsung je trenutno najveća sprdnja. Izbacivanje utora za slušalice? Što sada kažu Samsung ovce?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
Nek se rijese lagwiza i ponude dual sim pa mozda ali mozda Opo3 zamijenim sa Samsungom. 3.5 ne koristim godinama jer imam bt slusalice i type-c prikljucak su morali ugradit jos u model 6. Kupovali smo Galaxy seriju od SII, III, IV, V i VI. Mislil sam zeni kupit VII ili VIII ali to vise nema smisla.
Sljedece godine bude na trzistu najmanje desetak brand name kineskih telefona koji budu iste kvalitete ko taj S8 a kostali budu 50% cijene.
16 godina
protjeran
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
NEW_MAN kaže...
Nek se rijese lagwiza.

 

NEW_MAN kaže...
 Kupovali smo Galaxy seriju od SII, III, IV, V i VI. Mislil sam zeni kupit VII ili VIII ali to vise nema smisla.

Bogme si bio tolerantan.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

Zasto tolerantan? Pa to su u svoje vrijeme bili vrhunski telefoni. Ja sam imao SII, SIII, S4 active, Note 3, Note 4 i S6 i niakd ni sa jednim nisam imao problema. Nisi imao tad kineze a ni sada ne zelim kineza koji nema svoju servisnu mreze u BiH. Nemam zivaca da se natezem sa njima... Sta si taa mogao kupiti ako si htio vrhunski mob? Nemoj mi samo reci iPhone jer je to srpdnja...

16 godina
protjeran
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
Torent kaže...

Zasto tolerantan? Pa to su u svoje vrijeme bili vrhunski telefoni. Ja sam imao SII, SIII, S4 active, Note 3, Note 4 i S6 i niakd ni sa jednim nisam imao problema. Nisi imao tad kineze a ni sada ne zelim kineza koji nema svoju servisnu mreze u BiH. Nemam zivaca da se natezem sa njima... Sta si taa mogao kupiti ako si htio vrhunski mob? Nemoj mi samo reci iPhone jer je to srpdnja...

 Ako nekom smeta Touchwiz valjda bi razmotrio neku alternativu a ne svake godine kupovao navedene mobitele. Malo mazohistički?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

A sta je alternativa bila u to vrijeme? OSim nexus telefona koji recimo u BiH nisu dostupni bilo kakvim redovim putem osim po shopovima sa sumnjivim servisom....

A touchwizz je kod mene bio aktuelan koliko mi treba da instaliram Novu launcher....S druge strane kad sam kupio Note 3 to je bio novi svijet.. Nije imao nikakvu alternativu bukvalno....

16 godina
protjeran
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

Prvo, čovjek je imao samo Galaxije, ne i Noteove. Drugo, naravno da imaš alternative, to je i čar Androida, pa biraj LG (G serija), HTC (M serija), Huawei, Sony (Z serija)...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

Lagwiz nije samo launcher, on je jako duboko ukorijenjen plus dolazi jos brdo smeca sa njime. Na S2 sam stavil cyanogenmod od mozda 200 MB dok je image od Samsunga blize gigi. Pa ko je tu lud? Cisti android 200 MB a Samsung image giga, ono ne da je u njemu brdo smeca nego je to jedno veliko govno.
Jos sve to skupa dobro radi na danasnjim 2 GHz ali ako postoji bolja alternativa za manje novaca onda nema logike dalje kupovat Samsung. Kupil bi S8 da nekak nabavim dual sim da zenu oslobodim drugog telefona inace Samsung vise ne dolazi u obzir nikad pa ni onda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 8:34 (NEW_MAN).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
domac5 kaže...

kakve su to gluposti sa izbacivanjem 3,5 mm utora iz mobitela? ne svidaju mi se ti novi trendovi gdje ja moram adapter nosit sa sobom i gubi se mogucnost punjenja i slusanja muzike u isto vrijeme

 Možda adapter prvih godinu-dvije, dok tržište ne preplave USB-C tip slušalice.

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
7 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
I opet ce ti trebat adapter da ih spojis na komp/laptop... samim tim je meni izbacivanje 3.5mm utora glupost, bezveze izbacuju ono kaj vec dugo dobro radi, niko nije imal problema s tim ni nis.. a i radije cu imat kabel oko vrata nego uzet slusalice ko ajfonove za 1000kn pa ak mi neko ukrade ili izgubim mogu se hebat... a i samo kompliciraju s tim, nis korisno nema u izbacivanju tog..
13 godina
online
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
crazy_luđak kaže...

 Možda adapter prvih godinu-dvije, dok tržište ne preplave USB-C tip slušalice.

 

blackeagle29 kaže...
I opet ce ti trebat adapter da ih spojis na komp/laptop... samim tim je meni izbacivanje 3.5mm utora glupost, bezveze izbacuju ono kaj vec dugo dobro radi, niko nije imal problema s tim ni nis.. a i radije cu imat kabel oko vrata nego uzet slusalice ko ajfonove za 1000kn pa ak mi neko ukrade ili izgubim mogu se hebat... a i samo kompliciraju s tim, nis korisno nema u izbacivanju tog..

 Ne samo da nema nis korisno od type-c + adapter nacina za spajat slusalice nego se gubi mogucnost punjenja i slusanja muzike u isto vrijeme...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
Glavni razlog što sam kupovao Samsung je bila home tipka, mada bih volio da su sve tri hardverske, jer često nehotično dotaknem back. Sada mogu početi gledati i druge kompanije, ovim potezom su me oslobodili.

Radi li još koja firma mobove s hardverskim gumbima?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
domac5 kaže...
crazy_luđak kaže...

 Možda adapter prvih godinu-dvije, dok tržište ne preplave USB-C tip slušalice.

 

blackeagle29 kaže...
I opet ce ti trebat adapter da ih spojis na komp/laptop... samim tim je meni izbacivanje 3.5mm utora glupost, bezveze izbacuju ono kaj vec dugo dobro radi, niko nije imal problema s tim ni nis.. a i radije cu imat kabel oko vrata nego uzet slusalice ko ajfonove za 1000kn pa ak mi neko ukrade ili izgubim mogu se hebat... a i samo kompliciraju s tim, nis korisno nema u izbacivanju tog..

 Ne samo da nema nis korisno od type-c + adapter nacina za spajat slusalice nego se gubi mogucnost punjenja i slusanja muzike u isto vrijeme...

Zapravo Type-C omogućuje DRM zaštitu glazbe. Vrlo korisno za Apple, da namlate još para.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

S7 serija je najbolje sto su do sad napravili tako da s8 preskacem do s9 :-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

dupli post*

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 11:19 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
ChrisB kaže...
LeskiRM kaže...
Putujem danas iz Amsterdama za Dublin. Upozorenje u avionu za sve vlasnike note7 uredaja da ga iskljuce i ne koriste tijekom cijelog leta :D

 Meni na avionskoj karti od Emiratesa uredno stoji upozorenje da je zabranjeno unosenje Note 7 u avion.

 Također naletio na sličnu poruku da nebi ispalo da se samo šalimo 

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
15 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
Konačno da neko primijeti glavni potencijalni problem sa prebacivanjem audio outputa sa analogije na digitalu - kontrola i stavljanje dac-a izvan uređaja.
Fino je to šljakalo sa analognim 3.5 kad ustekas mobitel na bilo koje pojačalo ili miksetu (to uglavnom radimo na školskim priredbama).
Izgleda da tim vremenima polako dolazi kraj.
morrisoN
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke
Visak kaže...
Glavni razlog što sam kupovao Samsung je bila home tipka, mada bih volio da su sve tri hardverske, jer često nehotično dotaknem back. Sada mogu početi gledati i druge kompanije, ovim potezom su me oslobodili.

Radi li još koja firma mobove s hardverskim gumbima?

 Takodjer i meni, ja home tipku redovito korisitm za javljanje na pozive, nemogu smislit slajdanje po ekranu da se javim na poziv :).

Ako stvarno izbace tipku onda kao sto kazes nema vise potrebe da kupujem(o) Samsunga (btw imam iPhone 4s ali me zivcira sto se nemoze podesit da se javlja na pozive pritskom home tipke :().

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
15 godina
offline
Samsungov Galaxy S8 i bez Home tipke

trebalo bi izbaciti što više toga e ne bi li tu natrpali stlačeni prah za gašenje uz namjensku tipku "extinguish" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice