Samsungov SleepSense prati kako spavate

poruka: 5
|
čitano: 1.607
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungov SleepSense prati kako spavate".
9 godina
neaktivan
offline
Samsungov SleepSense prati kako spavate
ja cu ustati kad ja hocu nece mi samsung naredivati,nocas sam dosao iz grada kuci u 3 ipo a usto u 9 i 15
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Samsungov SleepSense prati kako spavate

svašta će prodati, još malo pa ća analizirati i sex, koliko često, trajanje, intezitet, a sigurno će ugradit i neki reminders da bude sve po PSu, strašno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsungov SleepSense prati kako spavate

i vaša će supruga dobro spavati ako ne gledate u ormar. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsungov SleepSense prati kako spavate

Sve je to super ali to je samo jos jedan uredjaj za popunjavanje trzista "zdravog zivota", ali sto ti vrijedi ako ti uredjaj otkrije da si npr. pod stresom (zbog posla, porodice,...) kako ce ti to pomoci a da ne kazemo da vjerovatno i sam znas zasto slabo spavas.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsungov SleepSense prati kako spavate

U vakat dok sam još u srednjoj bio fino bih došao kući, jeo, sjeo za računar i igrao dote cijeli dan i noć. 

 

Kad čujem da starom ujutro zvoni alarm da ide na posao brzo ugasim računar, pravim se da spavam dok se on obuče i ode, onda malo BUG i spavanje u školi. Probudio bih se samo da pojedem sendvič na velikom odmoru. 

 

Da sam tad imao Samsung SleepSense možda bih sad imao curu ili prijatelja. 

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice