Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovima

poruka: 6
|
čitano: 1.524
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovima".
14 godina
offline
Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovima

A prodalo ih se 11 komada.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovima

kome li je ovo zanimljivo...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovima
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovima

Ti podaci se ne kose sa onima iz Bugovog članka.

 

Istraživanje na koje se vest poziva se odnosi samo na Q4 2013 i Q1 2014, dok je Pebble u prodaji od početka prošle godine i broj od 400.000 prodatih se odnosi na to kompletno razdoblje od pet kvartala i plus uključuje 85.000 pre-ordera. Dakle, bez pre-ordera, Pebble se za 5 kvartala prodao u 315.000 primeraka.Petina od toga je 63.000, no nije nerealno da je prodaja bolje išla na početku, dok je postojao veći hype, a konkurencija bila manja, pa neka bude da je Pebble u Q1 2014 prodao možda 50.000 primeraka.

 

Ako je Samsung samo u Q1 2014 prodao preko 500.000, kao što kaže vest, onda je Gearov trenutni udeo u prodaji veći za oko red veličine u odnosu na Pebbelov. (a čak i da sam podcenio prodaju Pebblea za pomenuto razdoblje, dokle god nisu prodali preko 150.000 primeraka u pomenutom razdoblju, što je krajnje nerealno, to ne ugrožava previše cifre iz članka)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.5.2014 14:44 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovi

Još malo i evo nam quad core satova sa diagonalom od 6" :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungova dominacija u pametnim ručnim satovi
Ivan(4) kaže...

Ti podaci se ne kose sa onima iz Bugovog članka.

 

Istraživanje na koje se vest poziva se odnosi samo na Q4 2013 i Q1 2014, dok je Pebble u prodaji od početka prošle godine i broj od 400.000 prodatih se odnosi na to kompletno razdoblje od pet kvartala i plus uključuje 85.000 pre-ordera. Dakle, bez pre-ordera, Pebble se za 5 kvartala prodao u 315.000 primeraka.Petina od toga je 63.000, no nije nerealno da je prodaja bolje išla na početku, dok je postojao veći hype, a konkurencija bila manja, pa neka bude da je Pebble u Q1 2014 prodao možda 50.000 primeraka.

 

Ako je Samsung samo u Q1 2014 prodao preko 500.000, kao što kaže vest, onda je Gearov trenutni udeo u prodaji veći za oko red veličine u odnosu na Pebbelov. (a čak i da sam podcenio prodaju Pebblea za pomenuto razdoblje, dokle god nisu prodali preko 150.000 primeraka u pomenutom razdoblju, što je krajnje nerealno, to ne ugrožava previše cifre iz članka)

 

Nije Pebble jedina konkurencija. U drugom clanku sam nasao da je odnos Android based i non Android based satova u prodaji pola-pola tako da Samsung nikako ne moze drzati toliki postotak.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice