Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

poruka: 15
|
čitano: 3.218
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0".
12 godina
neaktivan
offline
Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

Dakle nadogradnju će dobiti s6 i note 4 (ukratko) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
koja dubrad majke im se..... moj note 3 je kao slab za tu sesticu a onda ce izdat neki halaxy core jeftinjaru upola slabiju isto sa sesticom i eto on je dobar za nju....
VenAtoR#2231
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

Jadna firma koja ne zaslužuje više niti jednu moju kunu. Njihov firmware na Lollipopi mi zauzima 80% memorije na mobitelu, dodaš par aplikacija i poruka "nedovoljno mjesta na uređaju" je češća poruka koju vidiš nego prava poruka.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

 

Naravno da nisu objavili proširenu listu kada lameri još za hrpu postojećih (relativno novih modela) još nisu izbacili Lolipop. Kaće? Neznamo.. (Đekna).

Konkretno u moj slučaju - S5 mini. Po gsm areni, S5 mini je release-an: Announced2014, June

 

Dakle prije godinu dana kao i Lolipop:

 

"Android Lollipop is a version of the Androidmobile operating systemdeveloped by Google, spanning versions between 5.0 and 5.1.1.[3]Unveiled on June 25, 2014, during the Google I/O conference"

 

 

Ali jok, Samsung radije i dalje izbacuje hrpu novih krđi, uglavnom podmodela, pa da štrikaju za barem pola modela nove update-ove aktualnih release-ova Androida, treba na tome radili pola Koreje. Po gsm areni, Samsung je do sada release-ao 1036 različitih modela!! Druga po redu je Nokia sa 439 modela (svi znamo kako je završila) te Motorola sa 417 (mislim da niti kod njih "ne cveta cveće"). Dok je primjerice Apple na listi ima samo 28 modela.

 

Izvor: http://www.gsmarena.com/makers.php3

 

Ok, svima nam je jasno da Motorola i Samsung su starije tvrtke, i znatno duže proizvode gsm-ove. Ali opet, kada bi se uzeo omjer prosječnog broja izdanih modela na godinu, rezultat ne bi bio znatno drugačiji. Tko je od njih pametniji - drži preko 90 share-a u zaradi, svi znamo. Samsung jedino zna iskopirati dizajn, a poslovni model? Štancaaaj.. Lojalnolst? btk...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

U čemu je problem rootati i staviti rom najnoviji i koji ti najbolje odgovara potrebama te imati mogućnost uninstalirati sve bloatware od samsunga.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
Angry kaže...

U čemu je problem rootati i staviti rom najnoviji i koji ti najbolje odgovara potrebama te imati mogućnost uninstalirati sve bloatware od samsunga.

Problem je u tome šta kada nije izašao službeni ROM novije verzije onda im fale uvijek neki driveri i taj noviji custom ROM ima bugove i neke stvari ne rade. Do sada nisam nikada vidio 100% ispravni ROM za neki mobitel koji nema i službeni ROM iste te inačice.

 

Na primjer ja imam LG G2 i za njega je izašao 5.0.2 da li postoji 5.1.1 potpuno ispravan? Ja ne vjerujem a to je jako popularan mob, za neke manje popularne ima još manje šansi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 0:48 (bubimir5).
14 godina
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
Angry kaže...

U čemu je problem rootati i staviti rom najnoviji i koji ti najbolje odgovara potrebama te imati mogućnost uninstalirati sve bloatware od samsunga.

 nije problem roottat...to mi je prvo sta napravim s novim mobom...ali je probelm sto volim romove sammy based a ne aosp... danas je previse mobitela i prebrzo se izbacuju i jednostavno nema kipe da npr sklepa stabilni cm 12 na note 3 kad vec note 5 izlazi...i imas vjecne beta buildove a oni imaju probleme sa senzorima, potrosnja baterije, procesima... itd... dosta stvari zna neradit...i zato nevolim aosp iako mi je cm prije bio najdrazi rom dok sam imo s2 recimo..koji i dan danas ima veliku podrsku na xda

VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
bubimir5 kaže...
Angry kaže...

U čemu je problem rootati i staviti rom najnoviji i koji ti najbolje odgovara potrebama te imati mogućnost uninstalirati sve bloatware od samsunga.

Problem je u tome šta kada nije izašao službeni ROM novije verzije onda im fale uvijek neki driveri i taj noviji custom ROM ima bugove i neke stvari ne rade. Do sada nisam nikada vidio 100% ispravni ROM za neki mobitel koji nema i službeni ROM iste te inačice.

 

Na primjer ja imam LG G2 i za njega je izašao 5.0.2 da li postoji 5.1.1 potpuno ispravan? Ja ne vjerujem a to je jako popularan mob, za neke manje popularne ima još manje šansi...

 najveci je problem glupa aosp kamera koja je dosta losija od originala i zvuk zna bit losiji

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
11 godina
neaktivan
offline
Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

Lol, Samsung A7, prvi u potpunosti metalni uređaj iz Samsunga, bla bla, neće dobiti update. 

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
Sve dokle ih kvartalne brojke zadovoljavaju, utrošit će minimalno potrebno na update firmwarea. Ionak su skužili da više mobitela prodaju ak milju $ ulože u marketing umjesto support već izdanih modela.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
Sve dokle ih kvartalne brojke zadovoljavaju, utrošit će minimalno potrebno na update firmwarea. Ionak su skužili da više mobitela prodaju ak milju $ ulože u marketing umjesto support već izdanih modela.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6.0

Galaxy Tab S štani (za sad)  .

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
jocommb kaže...
Angry kaže...

U čemu je problem rootati i staviti rom najnoviji i koji ti najbolje odgovara potrebama te imati mogućnost uninstalirati sve bloatware od samsunga.

 nije problem roottat...to mi je prvo sta napravim s novim mobom...ali je probelm sto volim romove sammy based a ne aosp... danas je previse mobitela i prebrzo se izbacuju i jednostavno nema kipe da npr sklepa stabilni cm 12 na note 3 kad vec note 5 izlazi...i imas vjecne beta buildove a oni imaju probleme sa senzorima, potrosnja baterije, procesima... itd... dosta stvari zna neradit...i zato nevolim aosp iako mi je cm prije bio najdrazi rom dok sam imo s2 recimo..koji i dan danas ima veliku podrsku na xda

 za note 3 imas temasekov cm12.1, brzi, stabilni, baterija bolja od tw-a, spen radi normalno

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6

Ipak Samsung naljuti čovjeka kad vidim da je moja, sad već prastara Xperia Z Ultra dobila nadogradnju na Lolipop 5.1.
... A navodno Sony planira izbaciti i Android 6 za cijelu Z obitelj?!

http://neurogadget.com/2015/08/19/sony-xperia-z-z1-z2-z3-z3-compact-with-android-6-0-marshmallow-update/12855

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 13:43 (Luciano).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungovi planovi za nadogradnje na Android 6
Samsung s5 (900F) cm12.1 (5.1.1)+ boeffal kernel najbolja kombinacija ikad.

Sve radi savrseno, baterija traje minimalno 30% duze od stock roma (kad se spusti voltaza radi jos i vise), spistis cpu na 2.25 mob se ne zagrijava previse.

Kamera, po mom misljenju, radi bolje, brze i bolje fokusira.

I jos uz sve to ima hrpu odlicnih funkcija npr podesavanje fizickih tipki, zakljucavanje/otkljucavanje double tapom na ekran, night/day mod za toplinu boja, miljon tema itd.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice