Samsungovi rezultati za 2. kvartal godine

poruka: 4
|
čitano: 791
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungovi rezultati za 2. kvartal godine".
10 godina
neaktivan
offline
Samsungovi rezultati za 2. kvartal godine

Profit je prokleta stvar.. Ako ti je prvi i jedini prioritet, prije ili kasnije ćeš ostati bez njega jer ganjanje profita uglavnom isključuje rizik i radikalnu inovaciju.

Samsung sad ima idealnu priliku za hrabar istup na tržištu,  po cijenu kratkoročnog žrtvovanja profita.

Eh,  kako bi bilo lijepo da to učine i npr. lansiraju novu kategoriju jeftinih tablet modula za Galaxy seriju smartfona. 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsungovi rezultati za 2. kvartal godine

Sami su si krivi. Prevelika saturacija tržišta a njihovim uređajima (i.e. šesto izdanje galaxy geara u manje od godinu dana), ovisnost o Googleovom ekosistemu, forsiranje tizena kojeg nitko ne želi itd.

 

Drago mi je da se LG, HTC i Sony probijaju zajedno sa manjim proizvođačima kao OnePlus. High-end Androidi nikad nisu izgledali bolje (OnePlus One hnnng).

There's no real you. Behind the masks are other masks, reproducing identities that are expected from you.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsungovi rezultati za 2. kvartal godine

Hmm...prošlo je više od tri mjeseca od lansiranja galaxy s5 modela, a Sammy se ne hvali prodajnim rezultatima tj. rušenjem rekorda starog modela S4 uprskos činjenici da su sa ovogodišnjim modelom imali najobuhvatniji launch u čak 150 država. Ranije smo imali redovite izvještaje o tim bajnim prodajnim rezultatima. He...he...kad Sammy utihne.... znači da nam spremaju još flagshipa :)

Prošle godine su još dobro plovili:

http://au.ibtimes.com/articles/468420/20130517/samsung-galaxy-s4-fastest-selling-android-breaking.htm#.U9vCdqj89fU

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsungovi rezultati za 2. kvartal godine

Pa znam dosta ljudi u nas što su s4 mini ili opće galaxy seriju kupili samo zato jer je to ime i jer je to dobar mobitel...Prosječnog korisnika ne interesira previše petljanje po mobitelu nego traži poudanost i da mobitel obavlja svoju funkciju a ako je tako glas o njemu daleko stiže. To što možda na tržištu ima neki drugi mobitel koji je možda bolji i jeftiniji ali nije ime i samim time neće se dobro prodavati ko brend.. Samsung je po mojoj procjeni napravi grešku sa ovim s5 jer jednostavno ako si napravi dobar mobitel što s4 i s4 mini jesu nemožeš očekivat da ljudi odmah pređu na novi model koji je i poprilično skup. Ta taktika je upalila pri prijelazu s s3 na s4 ali nismo ovce nece netko radi kozmetike dat 5000 kn... Tako da politika tvrtke je kompletno promašena pogotovo ako u 2 mjesec odluce izbacit novi model temu predviđam još gore prodajne rezultate... A ode neću uopće komentirat da ima od galaxy ace core-a i ostalih što samo zbunjuje kupce jer kupe ko jeftini galaxy pa požale jer ti mobiteli nisu nego za otvaranje pive i velika većina njih prijeđe na lg sony i ostale proizvođače.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice