Sapphireovih pet rudara

poruka: 8
|
čitano: 1.536
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sapphireovih pet rudara".
14 godina
offline
Sapphireovih pet rudara
Slabo je to i neisplativo
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sapphireovih pet rudara

moraš biti budala da to kupiš, 4gb ide polako out s time da 470-580 idu do 30mh/s

 

zamisli još će naplaćivati bolju memoriju, garancija od 1 godine i još tome skoro pa sve dolaze bez video izlaz wtf 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sapphireovih pet rudara

Da unaprijed kupiš karticu sa kraćom garancijom, sa nula mogućnosti preprodaje nakon upotrebe, a za istu cijenu kao i normalnu 
grafu sa duljom garancijom i izlazom za monitor, moraš bit... miner kojeg je malo ošamutio štapin dinamita pri zadnjem miniranju u rudniku kriptovaluta :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphireovih pet rudara
Ali 400 i 500 su rasprodane pa će i ovo planuti.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sapphireovih pet rudara
ElStrider kaže...
Ali 400 i 500 su rasprodane pa će i ovo planuti.

 Moožda ako budu osjetno povoljnije. Dobra stvar bi bila, jer bi kriptomineri pustili na miru kartice koje trebaju normalni gameri. Zgodna tema je; za što upotrijebiti jednu ovakvu karticu bez izlaza kad 
prođe i ovaj hajp sa majnanjem. Nekoć su ljudi imali dodatnu za Physix. Danas neznam, bili pomagala kao pomoćna u crossfire gamingu?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphireovih pet rudara

pa ne koriste se sa hmb memorijom, 1080 na gore, te 560 na dolje ima i dosta rabljenih 1060 tako da se nađe

15 godina
offline
Sapphireovih pet rudara

hynix i elpida su bolje memorije, ali ovo je cisto sranje.

bolje kupit regularne grafe i opet ako sve propadne, mos ih prodat gamerima + garancija ti je duza

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphireovih pet rudara
Definitivno, ali novih grafa nema. 400/500 se cekaju po mjesec dana (sto je s obzirom na boom minera dosta), rabljene su cijenom otisle u nebo, zalihe 1060 isto idu prema kraju, 1070 je vec skuplji... Tako da kako god bio losiji deal od obicnih polarisa, i ovo ce otic.

Makar gledam, u nedostatku polarisa uzmes sad ovu mining edition, malo kopas da vratis investiciju, kasnije dodas obicnu kad ih mineri pocnu prodavat (ili novu) i za ok pare slozis dobar crossfire i za gaming (ako je cf podrzan, naravno).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice