Scott Forstall novi Jobs?

poruka: 15
|
čitano: 3.306
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Scott Forstall novi Jobs?".
16 godina
offline
Scott Forstall novi Jobs?

Monstrum i spodoba

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Scott Forstall novi Jobs?

Sam se nadajte...Čak i ako preuzme tu tvrtku možda ju baš uništi.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Scott Forstall novi Jobs?

Halo, Dragutine - nije li 250.000 "mlijuna" komada ipak malo previše, pa čak i za iPhone? :)

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Scott Forstall novi Jobs?
Quantum kaže...

Halo, Dragutine - nije li 250.000 "mlijuna" komada ipak malo previše, pa čak i za iPhone? :)

iOS se ne nalazi samo na iPhoneu!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Scott Forstall novi Jobs?
Quantum kaže...

Halo, Dragutine - nije li 250.000 "mlijuna" komada ipak malo previše, pa čak i za iPhone? :)

LoL, iOS nije samo na iPhone-u zar ne?

I'll be back
16 godina
moderator
offline
Re: Scott Forstall novi Jobs?
Quantum kaže...

Halo, Dragutine - nije li 250.000 "mlijuna" komada ipak malo previše, pa čak i za iPhone? :)

 

fixed

This space for rent!
12 godina
neaktivan
offline
Scott Forstall novi Jobs?

Nadam se da ovaj čovjek neće preuzeti apple na svoja leđa, jer mi se po ovom članku čini ko pravi a-hole.

 

Možda se "zabuni" i povede apple kao brod sa rupom na dnu koji samo mora usmjeriti u pravom smjeru. X)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Scott Forstall novi Jobs?
davorko17 kaže...

Nadam se da ovaj čovjek neće preuzeti apple na svoja leđa, jer mi se po ovom članku čini ko pravi a-hole.

 

Možda se "zabuni" i povede apple kao brod sa rupom na dnu koji samo mora usmjeriti u pravom smjeru. X)

Zapravo danas da bis uspjesno vodio kompaniju te velicine medjuostalim moras bit barem jednim dijelom (zlobnici bi rekli i to dobrim) "a-hole" ilitiga ga po naski đubre, tko god mislio drugacije ili je naivac ili budala, trece opcije nema - za one koji sumnjaju samo neka malo bolje prouce put i dijelo Stivice,Ingvara, Slima... ili Bila - u globalu sve su to ista g****

Taka da covjek se cini kao dobar izbor... uostalom ne kazem to ja nego ljudi koji su dobro poznavali obojicu. 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2011 1:27 (dado8).
14 godina
neaktivan
offline
Scott Forstall novi Jobs?

Sve bi bilo ok, da je autor ovog clanka barem pismen!

Radim na macu-unazad oho-ho godina - tj oduvjek, imam ipod, imam iphone... ali ovo vase nedovrseno, forsirano objavljivanje vijesti ne vodi nikud...osim clanaka koji prodju google translate drugih i nemate. - pozabavite se malo vise sa domacim stvarima - o  ovima i vrapci na grani znaju sve, da ste bar placeni za to - nebi Vam rijec rekao!

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Scott Forstall novi Jobs?

već sam par žena čuo da komentiraju da je tip totalni gay, akad žene to prepoznaju, nema razloga da im se ne vjeruje.

:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Scott Forstall novi Jobs?

Nije bitno je li negativan ili pozitivan, bitno je da je publicitet.

Ljudi su majstori marketinga, bili ovi članci plaćeni, neplaćeni, istina ili ne.

here I am
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Scott Forstall novi Jobs?
Nikad nisam pisao u Caps Locku ali, NEMA NOVOG STEVEA JOBSA! Taj čovjek nije zamjenjiv ovim mališima. Zato smo i tužni jer je otišao stvarni velikan.
 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Scott Forstall novi Jobs?
microman kaže...
Quantum kaže...

Halo, Dragutine - nije li 250.000 "mlijuna" komada ipak malo previše, pa čak i za iPhone? :)

LoL, iOS nije samo na iPhone-u zar ne?

aha, pa onda su mogli napisat i 250.000.000.000 stotina i bila bi ista stvar, po tvome, jel..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
protjeran
offline
Re: Scott Forstall novi Jobs?
Malto kaže...
Nikad nisam pisao u Caps Locku ali, NEMA NOVOG STEVEA JOBSA! Taj čovjek nije zamjenjiv ovim mališima. Zato smo i tužni jer je otišao stvarni velikan.

zapamti, svatko je zamjenjiv.... narocito jedan, najobicniji, trgovac ala Stevo...

16 godina
offline
Scott Forstall novi Jobs?
Ne možeš nekome zamjeniti tatu, pa ne možeš ni Appleu Stevea. Čovjek je osnovao vlastitu firmu u garaži sa dvadeset godina. Tu ljubav i strast nitko drugi ne može replicirati, jer te osjećaje jednostavno ne posjeduju.
 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice