Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

poruka: 13
|
čitano: 1.319
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru".
15 godina
neaktivan
offline
Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

Neznam, pod dojmom sam da sam o sličnim postojećim proizvodima već čitao. Negdje u PopSci-u ili BBC Focusu.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

Faze sna ovise o izloženosti dnevnom svjetlu tijekom prethodnih dana, promjenama tjelesne temperature, psihološkom stanju, profilu pojedinca itd. Svi ti vanjski faktori koje oni mjere imaju vrlo malo ili nimalo utjecaja.

Inače ovaj klinac je poznat po prodavanju magle i već je imao nekoliko takvih projekata, očito zna jer ljudi "puše" te gluposti. Svaka čast.

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

Znači, postoji sprava koju platiš, spavaš s njom, budi te na random tokom noći i još briješ na zahvalnost kad se probudiš. Za 99$ mogu u Gradačcu nabaviti 18.5L odlične šljive, odnosno 370 štamplica, odnosno godina i kusur ispijanja po jedne prije spavanja za garantiran miran san.

 
19 0 hvala 3
12 godina
offline
Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

Ja nesto slicno koristim kao aplikaciju na mobitelu. Zapravo koliko sam skuzio prati tvoje pomicanje tijekom noci i ako se ja moram probuditi u 6, radije ce me probuditi u 5:30 kad nisam u cvrstom snu. I stvar radi, ako se budim na alarm, uvijek iskacem iz kreveta u roku od 5 sekundi i osjecam se puno odmornije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

Ne postoji najpovoljniji trenutak za buđenje! To je kao da ti daju spravu koja će te zaraziti gripom u najpovoljnijem trenutku.

 

 

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 8:54 (Friday).
 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
F10EXX kaže...

Ja nesto slicno koristim kao aplikaciju na mobitelu. Zapravo koliko sam skuzio prati tvoje pomicanje tijekom noci i ako se ja moram probuditi u 6, radije ce me probuditi u 5:30 kad nisam u cvrstom snu. I stvar radi, ako se budim na alarm, uvijek iskacem iz kreveta u roku od 5 sekundi i osjecam se puno odmornije.

ako moram na posao u 08:00h

 

alarm sam si nariktao u 06:00h, da mi slucajno zazvoni minutu prije roknuo bi ga u zid svom snagom..

 

nema tog Boga koji mi je draži od spavanja

psn id: mNik987
16 godina
odjavljen
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
toxic kaže...

ako moram na posao u 08:00h

 

alarm sam si nariktao u 06:00h

 

 

Živiš u Zagrebu a radiš u Crikvenici, ili?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
Friday kaže...
toxic kaže...

ako moram na posao u 08:00h

 

alarm sam si nariktao u 06:00h

 

 

Živiš u Zagrebu a radiš u Crikvenici, ili?

skoro

 

svaki dan putujem 98 km. u jednom smjeru oko 44 km i to svojim autom.

 

Zamisli da moram ici na vlak bus itd.. morao bih se dizati u 04:00h

psn id: mNik987
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 9:22 (toxic).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
toxic kaže...

svaki dan putujem 98 km. u jednom smjeru oko 44 km i to svojim autom.

 

Zamisli da moram ici na vlak bus itd.. morao bih se dizati u 04:00h

 

Ja imam 35 km u jednom smjeru pa se ne budim baš toliko ranije. Ali ja ne idem kroz gradsku gužvu, pa ono... {#}

 

Inače, 44*2 je 88 {#}

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
Friday kaže...
toxic kaže...

svaki dan putujem 98 km. u jednom smjeru oko 44 km i to svojim autom.

 

Zamisli da moram ici na vlak bus itd.. morao bih se dizati u 04:00h

 

Ja imam 35 km u jednom smjeru pa se ne budim baš toliko ranije. Ali ja ne idem kroz gradsku gužvu, pa ono... {#}

 

Inače, 44*2 je 88 {#}

da vidiš... matematika..

 

a gledaj, ne znam koju ti rutinu imaš ali kod mene je, buđenje, tuširanje, kava ako stignem nešto gricnuti na posao krenem oko 06:30-6:35.

 

idem iz posavine blizu ivanić grada prema zagrebu - radnička -heinzelova. ceste na selu su u rasulu pa ono...

 

Također na posao volim doći prije a ne na knap znači moram doći min 15 min ranije jer mi je tako super..

psn id: mNik987
16 godina
odjavljen
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
toxic kaže...

a gledaj, ne znam koju ti rutinu imaš ali kod mene je, buđenje, tuširanje, kava ako stignem nešto gricnuti na posao krenem oko 06:30-6:35.

 

 

Jutros sam išao pod tuš u 6:55 a u 7:55 bio na poslu {#}

(još usput stao do pekare)

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru
Friday kaže...
toxic kaže...

a gledaj, ne znam koju ti rutinu imaš ali kod mene je, buđenje, tuširanje, kava ako stignem nešto gricnuti na posao krenem oko 06:30-6:35.

 

 

Jutros sam išao pod tuš u 6:55 a u 7:55 bio na poslu {#}

(još usput stao do pekare)

ja ako krenem kasnije od 06:45 kasnim na posao.. 100%

psn id: mNik987
15 godina
offline
Senzor spavanja uspješan na Kickstarteru

ne sudite prestrogo: mene je ova čudesna naprava odmah probudila, čim su njezini senzori osjetili zvuk flekserice u jednog i odmah potom brenzinske motorne kosilice u drugog susjeda danas u 6:30 ujutro. ponekad fenomenalno reagira na čištoćine kozmetičare i nekog manijaka koji se iz kombija preko razglasa hvali kako skuplja stare hladnjake, bojlere, sve. da nema ovog uređaja te pripadajuće aplikacije, bio bih poput Trn O'ružice. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 10:13 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice