SH93 - otporan i na vodu

poruka: 9
|
čitano: 2.953
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SH93 - otporan i na vodu".
15 godina
offline
SH93 - otporan i na vodu

Jako dobro, mislim da tehnologija vrlo dobro napreduje...

Ali ce zato biti vraski skupo, no opet tko ce uranjati disk u vodu ili se izivljavati nad njime...

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 19:16 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SH93 - otporan i na vodu

štače nekom disk otporan na vodu neče ići u more s kompom

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: SH93 - otporan i na vodu
RPG vs TENK kaže...

štače nekom disk otporan na vodu neče ići u more s kompom

to postoji i radi se radi seprtlja koji neznaju da elektronika i voda ili kava i sokovi neidu zajedno plus to je prijenosni disk znaci da ga nosis sa sobom i da se nebrines dati ce pokisnut ili ne

borg
15 godina
offline
RE: SH93 - otporan i na vodu
4ucker kaže...

Jako dobro, mislim da tehnologija vrlo dobro napreduje...

Ali ce zato biti vraski skupo, no opet tko ce uranjati disk u vodu ili se izivljavati nad njime...

Nova vrsta tehno freakova...DiskoHisti:D

16 godina
neaktivan
offline
RE: SH93 - otporan i na vodu
edvin kaže...
RPG vs TENK kaže...

štače nekom disk otporan na vodu neče ići u more s kompom

to postoji i radi se radi seprtlja koji neznaju da elektronika i voda ili kava i sokovi neidu zajedno plus to je prijenosni disk znaci da ga nosis sa sobom i da se nebrines dati ce pokisnut ili ne

i jednostavno ga je odrzavati, moze i u perilicu za sude/rublje. :)

Najbolje su vinske mušice...
16 godina
neaktivan
offline
SH93 - otporan i na vodu

" MIL-810F" dal to samo meni ili i nekima drugima zvuči pomalo pervezno xD lol

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SH93 - otporan i na vodu

meni se sviđa iako mi je bitnije da je otporan na protresanje, udarce i/ili padove, a ne i vodu al ok, cijena će bit veća

a onda sam se probudio...///DIJELIM LOCKERZ POZIVNICE! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SH93 - otporan i na vodu

To je dobro Jamesu Buondu u misijama kad krade tajne informacije da moze i uvodu snjima xD....

nije to lose ako zivis kraj mora illi na otoku pa za sveki slučaj.. al i ja se slazem da je bilo bolje da je otporan  na udarce i padove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SH93 - otporan i na vodu
brezonja kaže...

" MIL-810F" dal to samo meni ili i nekima drugima zvuči pomalo pervezno xD lol

Puna skraćenica je MIL-STD-810F (MILitary STanDard 810 Revision F), a naziv standarda je "Department of Defense Test Method Standard for Environmental Engineering Considerations and Laboratory Tests"

 

Trenutno aktualna je revizija G, izdana 31. 10. 2008, koja je naslijedila reviziju F izdanu 1. 1. 2000. godine (zadnji update 5. 5. 2003.).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice