Sharkoon Skiller

poruka: 63
|
čitano: 21.454
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharkoon Skiller".
13 godina
offline
Sharkoon Skiller

Ovo upariti s DarkGliderom i eto periferije za 400 kn (miš+tipkovnica)

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ MIUI 2.6.15 + Siyah 3.3.2
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

Odličan dizajn, prihvatljiva cijena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2012 16:10 (krayz1e).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sharkoon Skiller

Samo 15 € , vrlo pristupacna cijena ! No pitanje je kolko ce kostat kod nasih trgovaca {#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
krayz1e kaže...

Odličan dizajn, prihvatljiva cijena.

Prihvatljiva? ma fenomenalna cijena! 

15 godina
offline
Sharkoon Skiller

We want NIGHTWRITER !

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

malo izgleda ko da se fura na razer... :D a i nije mi jasno to trpanje makroa, kad su tak i tak zabranjeni u competetive gamanig-u? (barem slozeni)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
xyan kaže...

malo izgleda ko da se fura na razer... :D a i nije mi jasno to trpanje makroa, kad su tak i tak zabranjeni u competetive gamanig-u? (barem slozeni)

Meni također izgleda kao jeftini ripoff Razer Blackwidow mehaničke tipkovnice. Samo što ova nije mehanička i za 15e se bojim kakva je kvaliteta izrade.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
s.a.y kaže...
xyan kaže...

malo izgleda ko da se fura na razer... :D a i nije mi jasno to trpanje makroa, kad su tak i tak zabranjeni u competetive gamanig-u? (barem slozeni)

Meni također izgleda kao jeftini ripoff Razer Blackwidow mehaničke tipkovnice. Samo što ova nije mehanička i za 15e se bojim kakva je kvaliteta izrade.

a cuj, i te mehanicke tipkovnice bas nisu za gaming, za pisanje da, za gaming bas i ne... ajmo reci "latencije" im nisu bas najbolje

16 godina
offline
Sharkoon Skiller

Kad mi sadašnja rikne (za par godina nadam se) ovako nešto ću si uzeti, izgleda kao best buy, samo još da mi je to probati da osjetim kakva je kvaliteta.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sharkoon Skiller

jel ovo moguće 14.99 eura, majko moja,

Sharkoon ide agresivno na tržište s ovim cijenama!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
xyan kaže...

a cuj, i te mehanicke tipkovnice bas nisu za gaming, za pisanje da, za gaming bas i ne... ajmo reci "latencije" im nisu bas najbolje

  Jesi li tipkao ikad?

 

Zamoli tetu u prodavaonici da ti izvadi Black Widow iz izloga da probaš.

14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

Pa mnogo entry-level logitech tipkovnica kosta ove novce a ova jos i lici na nesto tako da se svakako isplati

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
Onjegin kaže...
xyan kaže...

a cuj, i te mehanicke tipkovnice bas nisu za gaming, za pisanje da, za gaming bas i ne... ajmo reci "latencije" im nisu bas najbolje

  Jesi li tipkao ikad?

 

Zamoli tetu u prodavaonici da ti izvadi Black Widow iz izloga da probaš.

Tipkao sam na majci svih mehanickih tipkovnica. kazem nije do toga. tipkanje je super. ali moras imati na umu da se radi o mehanickoj tipkovnici, sustav opruga je u pitanju, zato kazem za letencije. makar razer srao da svojim posebnim sustavom je smanjio vrijeme odaziva, ali ipak postoji razlika između obicnih i mehanickih tipkovnica.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
Ne vjerujem da ce kod nas kostat toliko, prije ce biti oko 250 kn ... Ali moram reci da mi se svida i taman razmisljam o promjeni periferije i ovo bi moglo uci u uzi izbor.
It s me against the world
13 godina
offline
Sharkoon Skiller

Ako je neka razumna cijena, sigurno uzimam :)

xf: recod8600
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sharkoon Skiller
gamer2 kaže...
Ne vjerujem da ce kod nas kostat toliko, prije ce biti oko 250 kn ... Ali moram reci da mi se svida i taman razmisljam o promjeni periferije i ovo bi moglo uci u uzi izbor.

I po 250 kn je to svakako best buy

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ MIUI 2.6.15 + Siyah 3.3.2
14 godina
odjavljen
offline
Sharkoon Skiller

Tipkovnica izgleda super i djeluje barem na pogled vrlo dobro i kao nesto sto bi htjeo uzet kad mi rikne trenutna, ali ako me oči ne varaju ima dosta ovog prokletog piano black finisha sto znači da ce bit jako "čista" koristio je korisnik ili ne. Kad god vidim svoj monitor sa istim finishem (cijeli je takav) dode mi slabo jer se za njega sva s*anja lijepe ko muhe na govno i uvijek izgleda super prljavo od prašine koliko god ga se briše. Ali budemo vidjeli, nadam se da će tipkalo bit dobro kao i DarkGlider miš koji sam stavio na must buy list u slučaju smrti postojećeg.

I Don't Wanna Be Saved, I'm Next In Line...To Die
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

Odlična tipkovnica za tu cijenu. Jedino mi nije jasno zašto moraju otkrivati toplu vodu kod rasporeda tipki:

 

1) Tipka "< >" pokraj lijevog shifta ne postoji, nego su ti znakovi alocirani na tipke pokraj desnog shifta

2) Backspace je veličine obične tipke, jer su "morali" ubaciti još jednu tipku u gornji red

3) Možda najvažnije, gigantska tipka Enter, zbog koje na tipkovnici nema mjesta za još jednu tipku, koja je kod nas upotrijebljena za slovo Ž. Pretpostavljam da onda slovo Ž ide na već spomenutu tipku u gornjem redu, ali na tipkovnici je i dalje jedna tipka manje u odnosu na "običnu" tipkovnicu.

 

Na starijim tipkovnicama, npr. Rush, raspored tipki je bio standardan...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 20:27 (Pajco).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

Da osvježim temu - danas uzeo Skiller i mogu reći {#} . Za 150 kn više nego dobra tipkovnica obzirom da se za 100-150 kn prodaju škart tipkovnice kojima plastika krcka čim malo jače opališ enter. Kad sam već kod "entera" tipka je prevelika obzirom da je (izgledom) tipkovnica isključivo gamerska pa ne vidim razlog tako velike tipke - kao da je u igricama od velike važnosti. Sam materijal tipkovnice/plastike je zadovoljavajući za tu cijenu. I šećer na kraju - WASD dodatne tipke dolaze u beby-blue boji i gumirane su zbog većeg trenja prilikom iživljavanje na njoj.

 

 

 

btw u kutiji nisam imao dodatne tipke pa sam se morao zaeb... sa zastupnikom tako da pogledajte u kutiju prije preuzimanja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sharkoon Skiller

Ja čekam Nightwriter, al nikako da dočekam...

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
13 godina
offline
Re: Sharkoon Skiller
AmonZero kaže...

Ja čekam Nightwriter, al nikako da dočekam...

Također.

Links je na svom FB-u rekao da nema vijesti još o dolasku ove.
Ali ako su došle ove dvije, nema smisla da uskoro ne dođe i Nightwriter

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

Evo danas sam u Linksu kupio ovu tipkovnicu i kad sam došao doma sam shvatio da tipkovnica nema označene tipke čćšđ nego umjesto tih slova su mi tamo neke ;:_.  Također niti upitnik nije tamo gdje bi trebao bit. Uglavnom niti jedna tipka sa simbolima kad pritisnem ne prikazuje ono što bi trebala. Pošto tipkovnica nije prilagođena našem trzistu i kao takva mi je potpuno beskorisna da li ja to mogu vratit;:_?;:

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sharkoon Skiller
krayz1e kaže...

Evo danas sam u Linksu kupio ovu tipkovnicu i kad sam došao doma sam shvatio da tipkovnica nema označene tipke čćšđ nego umjesto tih slova su mi tamo neke ;:_.  Također niti upitnik nije tamo gdje bi trebao bit. Uglavnom niti jedna tipka sa simbolima kad pritisnem ne prikazuje ono što bi trebala. Pošto tipkovnica nije prilagođena našem trzistu i kao takva mi je potpuno beskorisna da li ja to mogu vratit;:_?;:

Jesi siguran da ti je jezik na Windowsima dobar (Input language)?

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
sudy_freak kaže...
krayz1e kaže...

Evo danas sam u Linksu kupio ovu tipkovnicu i kad sam došao doma sam shvatio da tipkovnica nema označene tipke čćšđ nego umjesto tih slova su mi tamo neke ;:_.  Također niti upitnik nije tamo gdje bi trebao bit. Uglavnom niti jedna tipka sa simbolima kad pritisnem ne prikazuje ono što bi trebala. Pošto tipkovnica nije prilagođena našem trzistu i kao takva mi je potpuno beskorisna da li ja to mogu vratit;:_?;:

Jesi siguran da ti je jezik na Windowsima dobar (Input language)?

Nema ti to veze,frend mi je isto kupio tu tipkaru u linksu i nazalost nema HR layout kad se stisnu "HR" tipke samo ti pise tocke zareze itd.

The Joke's on you!
13 godina
offline
Re: Sharkoon Skiller
Dagy kaže...
sudy_freak kaže...
krayz1e kaže...

Evo danas sam u Linksu kupio ovu tipkovnicu i kad sam došao doma sam shvatio da tipkovnica nema označene tipke čćšđ nego umjesto tih slova su mi tamo neke ;:_.  Također niti upitnik nije tamo gdje bi trebao bit. Uglavnom niti jedna tipka sa simbolima kad pritisnem ne prikazuje ono što bi trebala. Pošto tipkovnica nije prilagođena našem trzistu i kao takva mi je potpuno beskorisna da li ja to mogu vratit;:_?;:

Jesi siguran da ti je jezik na Windowsima dobar (Input language)?

Nema ti to veze,frend mi je isto kupio tu tipkaru u linksu i nazalost nema HR layout kad se stisnu "HR" tipke samo ti pise tocke zareze itd.

Kako je kolega iznad zadovoljan s tipkovnicom?
Nemam ni ja hrvatski layout na svojoj pa pišem palatale?

Nema tipkvonica "u sebi" određeni znak, nego ima samo impuls koji se na neki magičan način pretvara u simbol.
U biti, računalo ispisuje znak, a ne tipkovnica. 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller

Meni osobno ne smeta sto nema HR znakove ali nekome ko pise nekakve dokumente itd ce zatrebat,iako tipkovnica za te novce je super.

The Joke's on you!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
sudy_freak kaže...
krayz1e kaže...

Evo danas sam u Linksu kupio ovu tipkovnicu i kad sam došao doma sam shvatio da tipkovnica nema označene tipke čćšđ nego umjesto tih slova su mi tamo neke ;:_.  Također niti upitnik nije tamo gdje bi trebao bit. Uglavnom niti jedna tipka sa simbolima kad pritisnem ne prikazuje ono što bi trebala. Pošto tipkovnica nije prilagođena našem trzistu i kao takva mi je potpuno beskorisna da li ja to mogu vratit;:_?;:

Jesi siguran da ti je jezik na Windowsima dobar (Input language)?

Da, language je dobro namješten.

 

Ma mene samo zanima dal imam pravo na povrat novca jer na tipkovnici fali 5 slova naše abecede i mislim da sam trebao bit upozoren na to od strane prodavača. Isto tako su mi mogli prodat tipkovnicu na čirilici. 

16 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Skiller

evo da se i ja pohvalim da sam upiknuo skillera u linksu, pa ću bacit kratki review:

tipkovnica je zakon i bez obizra na US key layout, tražit će samo malo privikavanja.. tipke su mekane sa kratkim hodom i stvarno udobne.. ove izmjenjive tipke su fora, makar ih još nisam isprobao kak leže u igrama (tj nakon intenzivnog rejpanja wasd), al za pisanje su koma naspram ostalih.. a već vidim da neću imat volje svako malo čupat i mjenjat tipke.. ova vadilica je korisna pa ne moram sa šarafcigerom čeprkat i izvrtat kak je bio slučaj sa prethodnim tipkovnicama, tak da vjerujem da će bit lakše čišćenje tipkovnice kad se nađu mrvice od kruha, čipsa, a između ostalog i malo prašine :D

 

softver je brutalno jednostavan i tu nemam kaj puno pričat.. podržava do 10 različitih profila sa 3 layera različitih konfiguracija - svaku tipku je moguće reprogramirati i zamjeniti čime got želite (kak je i prikazano u onom kratkom videu).. naravno, ove hotkey-eve po bočnim stranama nije moguće mjenjati, but heeey :D


malo zamjeram na ispoliranom kučištu, takozvanom magnetu za prašinu, jer mi je monitor sa istim materijalom pa je koma.. i gumirani jastučići ispod nisu jednaki pa mi tipkovnica malo pleše, al komad papira će to riješiti.. veliki S logo ispod svijetli i fora je za vidjet, al me jačina ledica za "lockove" (caps, scroll i num) ubijaju jačinom.. možda je stvar subjektivna, a možda ipak prejako svijetle.. a možda su u šumi

sve u svemu, zadovoljan sam i nadam se da se neće nakon godinu dana ogulit slova  {#}

 

evo i malo slika :)

 

EDIT: da, znam da sam S naopačke stavio, al mi se nije dalo ponovno slikat xD

normalna normalna
dark side dark side
tipke i vadičep tipke i vadičep
gumelini u akciji gumelini u akciji
Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 18:03 (HBomb).
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sharkoon Skiller
HBomb kaže...

evo da se i ja pohvalim da sam upiknuo skillera u linksu, pa ću bacit kratki review:

tipkovnica je zakon i bez obizra na US key layout,(...)

Ovu koju ti imaš je HR layout.

 

US layout ima mali Enter i on je QWERTY, dok je tvoj QWERTZ ( a nisi naveo da si sam presložio).

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Skiller
sudy_freak kaže...
HBomb kaže...

evo da se i ja pohvalim da sam upiknuo skillera u linksu, pa ću bacit kratki review:

tipkovnica je zakon i bez obizra na US key layout,(...)

Ovu koju ti imaš je HR layout.

 

US layout ima mali Enter  i on je QWERTY, dok je tvoj QWERTZ ( a nisi naveo da si sam presložio).

  upravo to - nisam naveo da sam ja zamjenio Z sa Y jer mi je blesavo :)
široki i veliki enter sa uskim backspaceom.. tak da mislim da je US layout.. tak i na kutiji piše x)

 

EDIT: a da je i HR layout, bila bi naša slova :)

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 20:04 (HBomb).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice