Sharkoon X-Tatic Air

poruka: 10
|
čitano: 2.657
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharkoon X-Tatic Air".
13 godina
offline
Sharkoon X-Tatic Air

Ako su kvalitetne i dobre kao što izgledaju, cijena od 100 € i nije onda neka.
Malo je za Sharkoon ovo visoka i nabrijana cijena.

Razerove upitne kvalitete koštaju skoro duplo više {#}

 

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sharkoon X-Tatic Air
A što je tebi Sharkoon šrot firma? Koliko puta bi trebali biti jeftiniji od Razera, pa da ti je cijena prihvatljiva? Ovaj headset na slikama mi djeluje sasvim OK, a s obzirom da je bežični, cijena je korektna... Osobno bih izabrao jeftinije rješenje i trpio žicu, ali onaj koji želi puni komfor mora to i platiti! :)
...
16 godina
offline
Sharkoon X-Tatic Air

Za PC mi zica nije nikad bila problem.

Ali za PS3 bih rado bezicne {#}

Posto mi se ispred monitora nitko ne presetava, a ispred TV-a da.

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 12:32 (Chaky).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sharkoon X-Tatic Air
Miro kaže...
A što je tebi Sharkoon šrot firma? Koliko puta bi trebali biti jeftiniji od Razera, pa da ti je cijena prihvatljiva? Ovaj headset na slikama mi djeluje sasvim OK, a s obzirom da je bežični, cijena je korektna... Osobno bih izabrao jeftinije rješenje i trpio žicu, ali onaj koji želi puni komfor mora to i platiti! :)

Baš naprotiv.

Vjerni sam korisnik Sharoon miša Fireglidera i sada Darkglidera.
I nikako ne mogu reći da je šroteks, ne znam otkud si to uspio izvući.

 

Čak štoviše, Sharkoon mi je čak i prejeftina za svoju kvalitetu.
Ali omjer kvaliteta:cijena je barem 1.5:1.

 

Još se samo čeka dostupnost novih Sharkoon tipkara kod nas i onda sam miran. 

Samsung Galaxy SII crew.
16 godina
offline
Sharkoon X-Tatic Air

Ovo djeluje odlično, a cijena je više nego prihvatljiva obzirom na to šta nudi. Zanima me kakav je zvuk u odnosu na konkurentne modele, ali mi je definitivno najveći magnet to što bi, prema ovom opisu sudeći, trebao raditi i na Xboxu i PlayStationu. Malo je takvih headsetova, pogotovo onih koji funkcioniraju i za in-game zvuk i za chat.

 

Ako se bar donekle nosi s konkurencijom što se kvalitete zvuka tiče kupujem ga bez previše premišljanja. Moj Plantronics headset je ionako na izdisaju i na životu ga drži tek par slojeva izolirke. Improvizacija ftw.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sharkoon X-Tatic Air

Djeluju moćno i imaju dobro izvedeno napajanje s izmjenjivim baterijama, što rješava najveći problem bežičnih slušalica - crkavanje usred igre.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sharkoon X-Tatic Air

Ovo definitvno upada. PC i xbox će se obradovat za Božić

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sharkoon X-Tatic Air
Miro kaže...
A što je tebi Sharkoon šrot firma? Koliko puta bi trebali biti jeftiniji od Razera, pa da ti je cijena prihvatljiva? Ovaj headset na slikama mi djeluje sasvim OK, a s obzirom da je bežični, cijena je korektna... Osobno bih izabrao jeftinije rješenje i trpio žicu, ali onaj koji želi puni komfor mora to i platiti! :)

Sudeći po komentarima, reakcije na ove slušalice su mahom pozitivne, pa bi se BUG mogao dočepati kojeg primjerka i napraviti (opširniju) recenziju! :)

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
15 godina
offline
Re: Sharkoon X-Tatic Air
Danny_HR kaže...

Ovo djeluje odlično, a cijena je više nego prihvatljiva obzirom na to šta nudi. Zanima me kakav je zvuk u odnosu na konkurentne modele, ali mi je definitivno najveći magnet to što bi, prema ovom opisu sudeći, trebao raditi i na Xboxu i PlayStationu. Malo je takvih headsetova, pogotovo onih koji funkcioniraju i za in-game zvuk i za chat.

 

Ako se bar donekle nosi s konkurencijom što se kvalitete zvuka tiče kupujem ga bez previše premišljanja. Moj Plantronics headset je ionako na izdisaju i na životu ga drži tek par slojeva izolirke. Improvizacija ftw.

Još?

Od bc2?? bježi u dućan i kupuj. sramota.{#}

[M|C] jokaCRO ingame
16 godina
offline
Re: Sharkoon X-Tatic Air
red_bull kaže...

Još?

Od bc2?? bježi u dućan i kupuj. sramota.{#}

2 puta sam od onda ponovno sastavljao. :) Otišlo je apsolutno sve, al nekim čudom još rade. Čim ove stignu u naše dućane idem po njih.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice