Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

poruka: 52
|
čitano: 5.601
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija".
11 godina
neaktivan
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

I policajci se pitaju što postoje određene predrasude što se tiče njihove inteligencije...

 

Vjerujem da bi, u slučaju da je status prijavljenog glasio "J***t ću mater onom što mi je ženi naplatija kaznu" majka dotičnog policajca bila stavljena u zaštitni pritvor zbog najozbiljnije prijetnje silovanjem.

 

Uglavnom, pazite što objavljujete i mislite jer ipak živimo u zemlji slobodnih!

Moj PC  
13 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

delete

Vidim da ljudima nije bila smiješna analogija s 1984 knjigom.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 21:38 (Ikarus01).
 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

jednostavnije bi bilo dignuti šator. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
37 3 hvala 2
14 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

ovo postaje zalosno da se mora vagat svaka napisana/izgovorena rijec.

 

Koliko ljudi je reklo/napisalo ubit cu ovoga, ebat cu mater onome........

 

Zna se da te prijtenje nisu stvarneo nego eto tek tako su izrecene/napisane. U redu kada se stvarno nekome prijeti, ali u 99.9% slucajeva je to samo nacin da se izrazi ljutna

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Lik kaj je napiso taj status nije oke, tko zna kaj se dogadja u njegovoj glavi.

 

No opet s druge strane gradjane za*ebavaju zbog racuna od 100 kn i izmisljaju poreze na zrak i to sve treba biti podmireno obavezno u roku inace ti dolazi prijetnja ovrhom, a na slobodi su ljudi koji svaki dan opljackaju par milijuna (ili su opljackali pa sad uzivaju) i nikome nista.

 

Realno kakva atmosfera moze nastat u takvoj drzavi, mozda supruznici zive s 5000 kn mjesecno, a ona je dobila kaznu jer nije skroz stala na znak STOP nek je isla vrlo lagano, kazna koja u praksi nebi trebala postojati, ali u teoriji tak pise.

 

Tak da se ne smijemo cuditi takvim reakcijama, teska su vremena.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Ruku na srce, koliko pročitate takvih komentara dnevno ? Pa vidjeli ste koje je Jurićka dobila prijetnje...Po meni bilo kakvo javo širenje mržnje i prijetnja službenoj osobi apsolutno zaslužuje sankcije...I to one što najviše bole - FINANCIJSKE !

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 12:34 (DarthMarkus).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Lik je dobio što je i tražio. Imamo zakon kojim će te kazneno goniti ako nešto takvog napišeš na forumu, facebooku ili bilo gdje drugdje. I ne znam što se sad čudite? Zato jer su takve objave pune na forumima? Pa ako se tome čudite onda ste isti kao ovi što pišu takve komentare, jer baš svatko može prijaviti policiji takvu poruku i protiv dotičnog autora takve poruke bit će podignuta prijava. Nema tu nikakve veze što je u ovome slučaju to policajac. Policajac je iskoristio zakonsko pravo i sad se ljudi čude kao neke, da ne velim što. I što je još zadivljujuće, stvarno prikaz inteligencije pojedinca, javljaju se ljudi koji se sad bune što je policajac provodio zakon i napisao ženi kaznu jer je prekršila zakon. Stvarno?! Kakve veze ima kakvog je imovinskog stanja dotična. Da joj je bilo do novaca, pazila bi kako vozi. Trebalo bi biti više takvih prijava, bar bi ljudi bili pristojniji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 12:43 (formula1live).
 
23 0 hvala 5
12 godina
protjeran
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Retardirani klinjo od 23 godine već se prijeti policajcima...

Treba takvu dječurliju na vrijeme spustit na zemlju.

 
12 2 hvala 1
15 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Po vama je normalno da se ljude moze vrijedjati i psovati bez posljedica? Opaliti po djepu pa ce paziti sto pricaju.

Rvat katolik!
 
14 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Tom balavcu je trebalo i bar kolina oba slomit.

Moj PC  
1 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

A zato ima toliko saobračajki i luđaka za volanom jerbo milicajci vise isto na fejsbuku.

 

"I fought the law/and the law won"

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Ajar kaže...

jednostavnije bi bilo dignuti šator. 

 Možda bi bolja odluka bila odlazak u šumu? Nakon toga u partiju... Epilog ti je poznat.

11 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
vladtepes975 kaže...

Možda bi bolja odluka bila odlazak u šumu? Nakon toga u partiju... Epilog ti je poznat.

Postali smo policijska drzava. Drzava u kojoj je sloboda izrazavanja i misljenja ne vrijedi, drzava u kojoj se velikanima poguduje unatoc pocinjenim kaznenim djelima a male kudi zbog izrazavanja svojega misljenja!!!

Na nasu zalost to i jest jedina opcija koja je preostala kako bi se oslobodili od ovih, degutantnih, fasisoidnih politicara i sustava u kojem se nalazimo zahvaljujuci satorasima i inim idiotima koji ne vide dalje od svog spolnog organa.

 

 

 

 
1 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
bill_jobs kaže...

Retardirani klinjo od 23 godine već se prijeti policajcima...

Treba takvu dječurliju na vrijeme spustit na zemlju.

 

Također, lik je oženjen, i svo svoje životno iskustvo, kulturu i odgoj će po svoj prilici prenijeti i na djecu.

Da se zapitaš

 

 

Ovima što se brinu oko slobode izražavanja:

da, problem bi postojao da je majstor napisao nešto inteligentno pa ga se htjelo ušutkati.

 

Split your lungs with Blood and Thunder
16 godina
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
LudaRajcica kaže...
vladtepes975 kaže...

Možda bi bolja odluka bila odlazak u šumu? Nakon toga u partiju... Epilog ti je poznat.

Postali smo policijska drzava. Drzava u kojoj je sloboda izrazavanja i misljenja ne vrijedi, drzava u kojoj se velikanima poguduje unatoc pocinjenim kaznenim djelima a male kudi zbog izrazavanja svojega misljenja!!!

Na nasu zalost to i jest jedina opcija koja je preostala kako bi se oslobodili od ovih, degutantnih, fasisoidnih politicara i sustava u kojem se nalazimo zahvaljujuci satorasima i inim idiotima koji ne vide dalje od svog spolnog organa.

 

 

 

 Ma jok kakva policijska država, jer u takvoj državi pandur puca vrlo brzo i lako, pa kad i nekaj zezne u 80% slučajeva nikome ništa.Dakle USA=policijska država jel, a Hrvatska je samo očerupana banana država sa lošim zakonima i nesposobnim/korumpiranim pravosuđem.

 

Eto ovaj dolnji Američki primjer, u kojem je pandur očito gadno zasral situaciju, i sad bude ipak nahebal ko žuti mrav.

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 14:44 (rambox).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
LudaRajcica kaže...
vladtepes975 kaže...

Možda bi bolja odluka bila odlazak u šumu? Nakon toga u partiju... Epilog ti je poznat.

Postali smo policijska drzava. Drzava u kojoj je sloboda izrazavanja i misljenja ne vrijedi, drzava u kojoj se velikanima poguduje unatoc pocinjenim kaznenim djelima a male kudi zbog izrazavanja svojega misljenja!!!

Na nasu zalost to i jest jedina opcija koja je preostala kako bi se oslobodili od ovih, degutantnih, fasisoidnih politicara i sustava u kojem se nalazimo zahvaljujuci satorasima i inim idiotima koji ne vide dalje od svog spolnog organa.

 

 

 

 Znaci, "Zgazit ću onog policajca šta mi je ženi naplatija kaznu", to je izrazavanje misljenja?! Sloboda izrazavanja?!

 

Sta je sljedece, doticni gosp. (23) zasluzuje Kiklopa za ovaj status?!

 

Jedindina "sloboda", u ovom statusu, moze bit slobodan stil borbe. Kojim, doticni, misli zgazit policajca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 15:27 (nathan.fake).
15 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Dotični je očigledno glup, pa ne zna da postoji mogućnost žalbe na kaznu.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Šta je napisao točno ime tog policajca ili? Šta je policajac špartao po fejsu (gledao malecne na štiklicama) i naišao na poznato prezime pa se sjetio da je ujutro nekoj ženi sa istim prezimenom kao taj tip napisao kaznu i odlučio ga prijaviti jer eto češalo mu se lijevo jaje i osjetio je da bi mogao malo da podhebava.

 
2 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
To je rajcica, ne obaziri se ako si na visoj intelektualnoj razini.
9 godina
protjeran
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Horvatincic i cacic ne pisu statuse da ce nekog zgaziti oni to ucine i nikom nista.Policiji treba oduzet veci dio ovlasti pa se nebi onda uzdizali iznad naroda.

 
0 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
bill_jobs kaže...
Firef0X kaže...

Policiji treba oduzet veci dio ovlasti pa se nebi onda uzdizali iznad naroda.

 Trkeljaš po forumu sve dok tebi jednog dana ne bude trebala policija, onda ćeš ih zvati i kmečiti ko curica da ti pomognu i onda se signurno nećeš zalagati za njihove male ovlasti.

 Je li tebi ikad pomogla policija?

 

Evo što se meni desilo:

 

Kad sam položio parkirao sam auto na prilaz škole, odmah ispred ulaznih vrata. Ravnatelj je zvao policiju i ja sam dobio kaznu.

 

Dan poslije toga! Jedan jedini dan poslije! Dolazi predsjednik i parkira se na to isto mjesto. Ja nazovem policiju, oni izađu na teren i imaju srama nazvati mene ponovo i reći da je to auto predsjednika!!!

 

Onaj dan kad se oslonim na policiju da mi pomogne ili zaštiti bit će dan kad ću si oduzeti život.

Moj PC  
6 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Zašto si parkirao auto na prilaz škole?

Radi potrebe preseravnja ili?

A to da je kasnije došao predsjednik (lol) to ne pušim, to su priče za birtiju.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
bill_jobs kaže...

Zašto si parkirao auto na prilaz škole?

Radi potrebe preseravnja ili?

A to da je kasnije došao predsjednik (lol) to ne pušim, to su priče za birtiju.

 Da znaš malo povijest BiH i gdje žive predsjednici lako bi mi popušio.

9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Nisi covjeku odgovorio zasto si parkirao na ulaz skole, jedino mases spolovilom.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
koza.nostra kaže...
Nisi covjeku odgovorio zasto si parkirao na ulaz skole, jedino mases spolovilom.

 Zato što sam došao s prijateljima i kad smo smišljali gdje ćemo se parkirati to nam je bilo smiješno mjesto i svi smo se smijali i bilo nam je zabavno. Vozačku samo dobio pred kraj školske godine kad se više ništa ne uči već se u školu ide samo za zabavu.

 

Da mi je vratiti se 12 mjeseci kroz vrijeme...

12 godina
offline
Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio prija

Ljudi žešće brkaju slobodu govora sa nekulturom, prijetnjama i govorom mržnje...

Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
bill_jobs kaže...

 Trkeljaš po forumu sve dok tebi jednog dana ne bude trebala policija, onda ćeš ih zvati i kmečiti ko curica da ti pomognu i onda se signurno nećeš zalagati za njihove male ovlasti.

 

 

Mene cuva moj cz 75,ako mi on ne moze pomoci ne treba mi ni policija.Kako je krenulo trebacemo se mi stiti od njih.Treba njima uzeti pistolje i pendereke ko u nekim normalnim drzavama pa nek onda glume siledije.

 
1 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...

 

 

Mene cuva moj cz 75,ako mi on ne moze pomoci ne treba mi ni policija.Kako je krenulo trebacemo se mi stiti od njih.Treba njima uzeti pistolje i pendereke ko u nekim normalnim drzavama pa nek onda glume siledije.

 Da, jer ovaj policajac je namjerno pogazio dijete. :facepalm:

Daj se vrati igrat GTA na playstationu s tim svojim pištoljem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
Firef0X kaže...
bill_jobs kaže...

 Trkeljaš po forumu sve dok tebi jednog dana ne bude trebala policija, onda ćeš ih zvati i kmečiti ko curica da ti pomognu i onda se signurno nećeš zalagati za njihove male ovlasti.

 

 

Mene cuva moj cz 75,ako mi on ne moze pomoci ne treba mi ni policija.Kako je krenulo trebacemo se mi stiti od njih.Treba njima uzeti pistolje i pendereke ko u nekim normalnim drzavama pa nek onda glume siledije.

Češki pištolj

Ne hvala

Kupujmo Hrvatsko

 

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
9 godina
protjeran
offline
Re: Šibenčanin prijetio po Facebooku, pa zaradio p
bill_jobs kaže...

 Da, jer ovaj policajac je namjerno pogazio dijete. :facepalm:

Daj se vrati igrat GTA na playstationu s tim svojim pištoljem.

 

A da li je onaj u americi namjerno ispalio 8 metaka u leda.A ti se vrati u stvarnost.

 

@Ikarus01

 

Taj hs nije neko bog zna koje cudo.Imo sam se prilike igrati s njim.Previse sigurnosni kocnica mi se ne svida.A i ne gotivim nesto plastikanere.Ako vec mora biti od plastike neka bude glock(20).

A sto se tice 100% hrvatskog proizvoda bas ne bi i reko,cjev se pravi u njemačkoj.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 22:15 (Firef0X).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice