Sigurni samouništavajući SSD-ovi

poruka: 6
|
čitano: 1.307
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sigurni samouništavajući SSD-ovi".
15 godina
offline
Sigurni samouništavajući SSD-ovi

Pa i klasični diskovi su samouništavajući, samo ne znaš kada će biti, obično za 3-5 godina ;)

Ovo bude propalo. Neće se prodavati jer ne treba skoro nikome.

Profi agenti to ionako ne budu koristili (ne vjeruju nikome ;) ), a šačici paranoidnih klinaca je ipak stalo da ne izgube svoje podatke ako senzor greškom pomisli da se treba samouništit (pa će si složiti RAID1 od dva samouništavajuća diska i offsite backup na samouništavajući disk ;) ).

Ne vidim promjenu, pogotovo ne raširenu.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurni samouništavajući SSD-ovi
Keso kaže...

Pa i klasični diskovi su samouništavajući, samo ne znaš kada će biti, obično za 3-5 godina ;)

Ovo bude propalo. Neće se prodavati jer ne treba skoro nikome.

Profi agenti to ionako ne budu koristili (ne vjeruju nikome ;) ), a šačici paranoidnih klinaca je ipak stalo da ne izgube svoje podatke ako senzor greškom pomisli da se treba samouništit (pa će si složiti RAID1 od dva samouništavajuća diska i offsite backup na samouništavajući disk ;) ).

Ne vidim promjenu, pogotovo ne raširenu.

 

Sad kad si nas javno uvjerio da tebi to ne treba, reci mi o cemu ti pricas?

Niste li ste stesali prije ljeta?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurni samouništavajući SSD-ovi
Mislim da će to ponajprije naći primjenu u bankama, i sličnim institucijama, naravno kod kriminalaca (onih višeg statusa), a mislim da će ga mnogi kupiti samo da se njime prave važni (bez neke ozbiljne potrebe-samo da ga koriste kao vrstu marketinga).
10 godina
protjeran
offline
Re: Sigurni samouništavajući SSD-ovi
Kako pravit vazni? U stilu "gle kako cu unistiti ssd!"?
15 godina
offline
Re: Sigurni samouništavajući SSD-ovi
Mojpismonosa kaže...

Sad kad si nas javno uvjerio da tebi to ne treba, reci mi o cemu ti pricas?

O tome da takav SSD nikome ne treba. Ili skoro nikome. Recimo to ovako: ne bih uložio u njihove dionice - a ti slobodno uloži :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sigurni samouništavajući SSD-ovi
Borg8472 kaže...
Mislim da će to ponajprije naći primjenu u bankama, i sličnim institucijama, naravno kod kriminalaca (onih višeg statusa), a mislim da će ga mnogi kupiti samo da se njime prave važni (bez neke ozbiljne potrebe-samo da ga koriste kao vrstu marketinga).

 

Ciljni korisnici bi mogli sustavi koji nisu top secret, ali ih je frka tuzbi ili kazne radi loseg hendlanja osobnih ili financijskih podataka.

To stave u bankomate ili PC-je, pa su mirniji ako nesto od opreme "nestane".

 

Razumljivo, njihovi centralni serverski sustavi su sasvim druga stvar {#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice