Simulirani zvuk za električna vozila

poruka: 9
|
čitano: 2.027
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Simulirani zvuk za električna vozila".
16 godina
neaktivan
offline
Simulirani zvuk za električna vozila

Totalna glupost... umjesto da se smanji gradska buka izazvana pretjeranim prometom, oni ce sad pocet ugradjivat 300 vatne zvucnike da rade buku.... hehe, preglupo cak i za amerikance...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Simulirani zvuk za električna vozila

Pošto svi oko mene voze W123 Mercedes dizele i VW Golfove II iz 70ih i 80ih, nemam pojma kako bi trebao zvučati neki eko hibrid Smijeh

 

Ako ti automobili stvarno ne stvaraju nikakvu ili gotovo nikakvu buku, nek stave premium ponudu Logitecha ili JBL-a pod haubu da grmi, ali ako su tek za nijansu tiši, čemu još buke...? Imaju i važnijih problema...

 

Nadglasajte ovo:

 

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Simulirani zvuk za električna vozila
asusdvd kaže...

Pošto svi oko mene voze W123 Mercedes dizele i VW Golfove II iz 70ih i 80ih, nemam pojma kako bi trebao zvučati neki eko hibrid Smijeh

 

Ako ti automobili stvarno ne stvaraju nikakvu ili gotovo nikakvu buku, nek stave premium ponudu Logitecha ili JBL-a pod haubu da grmi, ali ako su tek za nijansu tiši, čemu još buke...? Imaju i važnijih problema...

 

Nadglasajte ovo:

 

 Obožavam zvuk trešnje instrumentne table, posebno na semaforima, u modelima Golf I i II. Cool
16 godina
online
Simulirani zvuk za električna vozila

Uskoro: simulirani zvuk na biciklima

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Simulirani zvuk za električna vozila

Jedna od većih budalaština u zadnje vrijeme zajedno sa onom prometnom električnog automobila koja je nastala jer ga "nisu čuli".

16 godina
protjeran
offline
RE: Simulirani zvuk za električna vozila
Kristijan kaže...

Totalna glupost... umjesto da se smanji gradska buka izazvana pretjeranim prometom, oni ce sad pocet ugradjivat 300 vatne zvucnike da rade buku.... hehe, preglupo cak i za amerikance...

Naravno da je glupost, ali ima idiota koji neznaju da je buka jedan vid zagađenja okoliša. Iskompleksirane kretene željnih pažnje koji svoje motocikle dodatno opreme bučnim prdenjem bi kao u GTA sa sačmaricom raznio jer mi od buke, molekule u organizmu promijene strukturu.

Pero1234 kaže...

Jedna od većih budalaština u zadnje vrijeme zajedno sa onom prometnom električnog automobila koja je nastala jer ga "nisu čuli".

 grupica američkih kongresmena - od koga drugog nego od besposlićara i budala iz parlamenta koji rade "for american people". U rangu one "internet is series of tubes".
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
RE: Simulirani zvuk za električna vozila
the_tux kaže...
Kristijan kaže...

Totalna glupost... umjesto da se smanji gradska buka izazvana pretjeranim prometom, oni ce sad pocet ugradjivat 300 vatne zvucnike da rade buku.... hehe, preglupo cak i za amerikance...

Naravno da je glupost, ali ima idiota koji neznaju da je buka jedan vid zagađenja okoliša. Iskompleksirane kretene željnih pažnje koji svoje motocikle dodatno opreme bučnim prdenjem bi kao u GTA sa sačmaricom raznio jer mi od buke, molekule u organizmu promijene strukturu.

Pero1234 kaže...

Jedna od većih budalaština u zadnje vrijeme zajedno sa onom prometnom električnog automobila koja je nastala jer ga "nisu čuli".

 grupica američkih kongresmena - od koga drugog nego od besposlićara i budala iz parlamenta koji rade "for american people". U rangu one "internet is series of tubes".
 Pptpisujem, koji debili!!! Slučajno znam, da je buka jedan od največih nedaotataka cestovnog prometa(studiram promet-iz branše sam)!!!!
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2008 13:13 (mali.ivica87).
16 godina
neaktivan
offline
Simulirani zvuk za električna vozila

Kuku...Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Simulirani zvuk za električna vozila

"Naime, grupica američkih kongresmena smatra da je vožnja ovim tihim vozilima opasna za slijepe i slabovidne osobe, ali i sve ostale koji ih ne mogu čuti dok se približavaju. Stoga će predložiti zakon koji će tražiti da ovakva vozila umjetno stvaraju buku kad im već sami agregati rade gotovo nečujno."

 

 

Ove automobile po mojoj pretpostavci ne mogu ni cuti od raznih drugih koje stvaraju buku, jer ih nadglasavaju takoreci. Poznato je da slijepe osobe imaju istancano osjetilo sluha tako da ce ih cuti, ali zbog nadglasavanja mozda i ne. A "svi ostali koji ih ne mogu cuti" ili su gluhi ili nagluhi tako da nebi culi ni da im avion probije zvucni zid iznad glave.

Po meni veoma dobra stvar sto prave malo buke, jer ispod prozora moje sobe ima lezeci policajac i strasno me nervira kad neki motherfucker stavi na opel corsu iz kasnih 80-tih rornu na auspuh da bi se cuo, ali zvuk da bude ironicno nije uopce dobar, nego kao da ima probusen lonac na auspuhu. Kad sam na TS ljudi se smiju, ko ima ovakvih iskustava zna o cemu pricam.

Uvijek je bilo budala koje koce napredak, ali nadam se da ovi kongresmeni nece dobiti ono sto traze.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice