Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage servi

poruka: 11
|
čitano: 1.314
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage servi".
14 godina
offline
Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage servi

Za sada i dalje beskorisno za mene. Baš me zanima koliko ljudi uopće koristi Siri ili druge pomoćnike i za što. Mrzitelji Applea i ini odstupite: ovo nije poziv za vas.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage servi

Zamisli ovo: odeš spavati, iphone si stavio na punjenje kao i svaku noć, nakon 10-ak min se sjetiš da nisi namjestio alarm.

Hoćeš se ustati iako si se već ful fino smjestio u krevetić i namjestiti ga ručno ili ćeš iz kreveta reći: "Hey siri, set up alarm for tommorow at 7"?

Ili se u krevetu sjetiš neke ful bitne stvari i svakako je želiš zapisati, imaš 4 opcije: zaboraviti je, nadati se da je nećeš zaboraviti, otići je zapisati ručno ili reći: "Hey Siri, take a note...".

Ima još hrpa ful korisnih stvari kao voziš se biciklom i radiš šta hoćeš s mobom pomoću mikrofona na slušalicama, samo se treba EDUCIRATI o mogućnostima a ne samo srati kako to niš nije korisno.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
Pretpostavljam da nemas ženu...
9 godina
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
Umbel kaže...
Pretpostavljam da nemas ženu...

 Ja imam zenu ali kad joj kazem hey zeno...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
EZY-E kaže...

Zamisli ovo: odeš spavati, iphone si stavio na punjenje kao i svaku noć, nakon 10-ak min se sjetiš da nisi namjestio alarm.

Hoćeš se ustati iako si se već ful fino smjestio u krevetić i namjestiti ga ručno ili ćeš iz kreveta reći: "Hey siri, set up alarm for tommorow at 7"?

Ili se u krevetu sjetiš neke ful bitne stvari i svakako je želiš zapisati, imaš 4 opcije: zaboraviti je, nadati se da je nećeš zaboraviti, otići je zapisati ručno ili reći: "Hey Siri, take a note...".

Ima još hrpa ful korisnih stvari kao voziš se biciklom i radiš šta hoćeš s mobom pomoću mikrofona na slušalicama, samo se treba EDUCIRATI o mogućnostima a ne samo srati kako to niš nije korisno.

 

Pa zar to sve vec ne moze ne samo siri, nego i Cortana i googleov asistent, nazovimo ga Jure posto mu ne znam ime?

8 godina
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
Koju melodiju bi asistent imena Jure odabrao za jutarnje buđenje?
8 godina
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
kingofthenight kaže...
EZY-E kaže...

Zamisli ovo: odeš spavati, iphone si stavio na punjenje kao i svaku noć, nakon 10-ak min se sjetiš da nisi namjestio alarm.

Hoćeš se ustati iako si se već ful fino smjestio u krevetić i namjestiti ga ručno ili ćeš iz kreveta reći: "Hey siri, set up alarm for tommorow at 7"?

Ili se u krevetu sjetiš neke ful bitne stvari i svakako je želiš zapisati, imaš 4 opcije: zaboraviti je, nadati se da je nećeš zaboraviti, otići je zapisati ručno ili reći: "Hey Siri, take a note...".

Ima još hrpa ful korisnih stvari kao voziš se biciklom i radiš šta hoćeš s mobom pomoću mikrofona na slušalicama, samo se treba EDUCIRATI o mogućnostima a ne samo srati kako to niš nije korisno.

 

Pa zar to sve vec ne moze ne samo siri, nego i Cortana i googleov asistent, nazovimo ga Jure posto mu ne znam ime?

 Mogu svi oni puno toga. Stvar je korisna, kao što je kolega Ezy-e rekao, i ja koristim hej siri. Na sedmici su dobro osmislili, bateriju troši zanemarivo. Samo neka ih unapređuju.

 

Ja rekoh
11 godina
neaktivan
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
Umbel kaže...
Koju melodiju bi asistent imena Jure odabrao za jutarnje buđenje?

 

Jure bi se umjesto hey Jure odazivao na Gdje je Jura a izabrao bi ovo za jutarnje budenje:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 11:34 (kingofthenight).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
EZY-E kaže...

Zamisli ovo: odeš spavati, iphone si stavio na punjenje kao i svaku noć, nakon 10-ak min se sjetiš da nisi namjestio alarm.

Hoćeš se ustati iako si se već ful fino smjestio u krevetić i namjestiti ga ručno ili ćeš iz kreveta reći: "Hey siri, set up alarm for tommorow at 7"?

Ili se u krevetu sjetiš neke ful bitne stvari i svakako je želiš zapisati, imaš 4 opcije: zaboraviti je, nadati se da je nećeš zaboraviti, otići je zapisati ručno ili reći: "Hey Siri, take a note...".

Ima još hrpa ful korisnih stvari kao voziš se biciklom i radiš šta hoćeš s mobom pomoću mikrofona na slušalicama, samo se treba EDUCIRATI o mogućnostima a ne samo srati kako to niš nije korisno.

 

Pa tako je, ima hrpa korisnih stvari ali opće je poznata stvar da neznanje širi strah i mržnju i tako evo mi imamo hrpu hejtera, bilo Apple ili Rimac ili nekaj treće :D

 

Ja osobno koristim Siri za pisanje SMS poruka dok vozim ili uspostavljanje poziva, a rijeđe za alarme, remindere i slično.. no to sve funkcionira SAVRŠENO out of the box i to već godinama. Samo je pitanje dal znaš engleski i kakav ti je izgovor. I ako netko kaže da Siri nema koristi taj je blago rečeno stupid and/or ignorant.

A sad ak mi netko kaže da to mora bit na HR inače nema smisla .. lupite sami sebe po glavi jer drugo niste zaslužili.

 

 

Zanima me kak radi ista stvar kod konkurencije? Iskustva? Google prvenstveno, MS me ne interesira toliko.

Nisam vidio da netko priča o tome.. bilo bi idealno mišljenje nekoga tko je koristio i Siri pa da bude objektivan.. inače nema smisla :)

 

8 godina
offline
Re: Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage s
Spem kaže...

Ja osobno koristim Siri za pisanje SMS poruka dok vozim ili uspostavljanje poziva, a rijeđe za alarme, remindere i slično.. no to sve funkcionira SAVRŠENO out of the box i to već godinama. Samo je pitanje dal znaš engleski i kakav ti je izgovor. I ako netko kaže da Siri nema koristi taj je blago rečeno stupid and/or ignorant.

A sad ak mi netko kaže da to mora bit na HR inače nema smisla .. lupite sami sebe po glavi jer drugo niste zaslužili.

 I ja to koristim, ali bilo bi mi draže da Siri radi i na hrvatskom obzirom da već uzima diktat na hr i to jako dobro.

Ja rekoh
13 godina
offline
Siri će biti integrirana u iCloud i iMessage servi

Uvelike zanimljiva integracija osobnog asistenta! 

Vjerujem da bi bilo/će biti isto zanimljivo obzirom na povezanost gadgeta preko istog ID account-a, kada neki "Đuro" ukrade jedan od gadgeta, a vlasnik preko drugog kaže Siri; "hey Siri, trace stolen gadget and keep informed police with position stolen gadget", ili tako nekako! 

Mogu zamisliti "genijalca" kada ga ekipa u plavom pikne u izvjesnom pristojnom roku! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice