Siri dobio sestru Ninu

poruka: 23
|
čitano: 6.259
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Siri dobio sestru Ninu".
15 godina
offline
Siri dobio sestru Ninu

Raj sad može ispuniti svoju maštariju o threesome...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
48 0 hvala 0
15 godina
online
Siri dobio sestru Ninu

 

 

Toliko o kvaliteti Sirija

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
8 12 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Siri dobio sestru Ninu


Bjež ba ova će moć i pušku da nosa.

Facebook: facebook.com/iPaleas • Twitter: twitter.com/iPaleas • YouTube: youtube.com/user/iPaleas • DeviantArt: ipaleas.deviantart.com
 
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
Mitch kaže...

 

 

Toliko o kvaliteti Sirija

Siri je itekako kvalitetna, nego google voice je bolji, ali i noviji. A i nije toliko velika razlika.

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Siri dobio sestru Ninu

Dobar je apple, pa i da su svu tehnologiju što imaju u iphoneu "pokupili/ukrali" od drugih uspjeli su to sve ukomponirati, predstaviti i prodati tržištu na fascinantan način.

 

Zadnje što im je bilo je taj Siri. Prije nitko živ nije koristio glasovno upravljanje(sjecam se na nekom mobitelu sam mogao pozivati glasom kontakte, koristio sam toliko da sam probao), a kad je Apple ubacio glasovno upravljanje u svoje mobitele odmah svi pričaju o tome. Sad već imamo "bolje" upravljanje glasom na Androidu (koliko čitam po internetu), Nina je fascinantna (kako Hrvoje kaže "pametnija") ali dobit će oni mali dio kolaca jer je Apple kao i svakiput do sada pokupio ogroman dio profita iliti šlaga s vrha torte.

 

 

Evo i jednog zanimljivog grafikona:

 
5 2 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Siri dobio sestru Ninu

Upravljanje glasom je bezze dok ne bude dovoljno dobro da pijanim glasom i zaplitanjem jezika narucim taxi

 
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Siri dobio sestru Ninu

kaj je s tekstom u clanku? autoru pol place skinut. sirija? kakvog mrtvog sirija? siri=zena, znaci siri je i u tom padezu, ne sirija. jebote.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Siri dobio sestru Ninu

Sve su to samo marketinske idiotarije koje ce nabijati cjene mobitela, a mi idioti cemo to uredno placati!!!

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
fear_0123 kaže...

Dobar je apple, pa i da su svu tehnologiju što imaju u iphoneu "pokupili/ukrali" od drugih uspjeli su to sve ukomponirati, predstaviti i prodati tržištu na fascinantan način.

 

Zadnje što im je bilo je taj Siri. Prije nitko živ nije koristio glasovno upravljanje(sjecam se na nekom mobitelu sam mogao pozivati glasom kontakte, koristio sam toliko da sam probao), a kad je Apple ubacio glasovno upravljanje u svoje mobitele odmah svi pričaju o tome. Sad već imamo "bolje" upravljanje glasom na Androidu (koliko čitam po internetu), Nina je fascinantna (kako Hrvoje kaže "pametnija") ali dobit će oni mali dio kolaca jer je Apple kao i svakiput do sada pokupio ogroman dio profita iliti šlaga s vrha torte.

 

 

Evo i jednog zanimljivog grafikona:

  Prije 8 godina sam na T610 zvao ljude glasovnim upravljanjem.

15 godina
offline
Siri dobio sestru Ninu

Isto radi i MS sa Kinectom, kontrola glasa samo u FIFI 13 sa Kinectom? sto je sa Binary Domain-om?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Siri dobio sestru Ninu

Jel ima glas od EDI ?

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
Bukva kaže...

Raj sad može ispuniti svoju maštariju o threesome...

Epic!

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
16 godina
neaktivan
offline
Siri dobio sestru Ninu
To se zove razvoj tehnologje :)
Prije jedno 10 i vise godina gotovo svaki telefon je imao upravljanje glasom i ono je na mojim Ericssonima radilo dosta dobro. Nije bilo "toliko napredno" kao Siri. Onda dolazi "napredak" tehnologije i smat phonovi. Prvo procovi na 400MHz i 64/128 MB RAMa koji su radili ok. Slijedeci "napredak" su dual i quad corovi na 1 i 1.5GHz koji mogu vrtit igrice i delaju nesto brze od starih modela. Napredak je donio to da pola web stranica ne radi jer se gore vrti Flash ili Java Script ili tam nekakve .Net. Taj isti napredak donio je da vise nema upravljanja glasom, da su izbacene razne GSM opcije za divertove, barring i drugo.
Sada cekamo novi "napredak" da nam dio toga vrate. Jedino ne znam sto se je to dogodilo sa postojecom tehnologijom. Mozda danasnjih 1.5GHz nije toliko jako kao jucerasnjih 0.4GHz
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
fear_0123 kaže...

Zadnje što im je bilo je taj Siri. Prije nitko živ nije koristio glasovno upravljanje...

Ima i u windowsima glasovno upravljanje odavno, a koriste ga valjda jedino sljepci...

 

Apple je izgleda pun trekijevaca, prvo su nam dali racunala koje uopce nemaju tipke (ok, imaju jednu), a sad nam uvaljuju i potpuno prirodno pricanje sa racunalom... sljedece od Apple-a ocekujem teleporter... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
odjavljen
offline
Siri dobio sestru Ninu

NINA+HTPC+NINAapi+SMART HOUSE=S.A.R.A.H

 

Yeeeeeeeaaaaahhhh....



Za neznalice

 

http://en.wikipedia.org/wiki/SARAH

Kak bi definirao ŠIRE?, Frend: Bočno dulje (c) Highway Star
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
SupremeCommander kaže...

 

Apple je izgleda pun trekijevaca, prvo su nam dali racunala koje uopce nemaju tipke (ok, imaju jednu), a sad nam uvaljuju i potpuno prirodno pricanje sa racunalom... sljedece od Apple-a ocekujem teleporter... {#}

 

 

Po tvojim rijecima veci kreteni su ispali Samsung, LG i ostalo drustvo jer su poceli naglo raditi na glasovnoj navigaciji.

http://isvijet.com.hr
12 godina
protjeran
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
Edge kaže... 

 

Po tvojim rijecima veci kreteni su ispali Samsung, LG i ostalo drustvo jer su poceli naglo raditi na glasovnoj navigaciji.

 Sta je pjesniks time htio reci....

daniel
14 godina
offline
Siri dobio sestru Ninu

Ova slika je dokaz da oni koji su kupili iphone samo zato jer su ćuli da ima sve i da je trenutno "fensi" ustvari ga opće neznamju koristiti, na slici prepostavljam kako žena razgovara sa siri i prića u zvučnik umjesto u mikrofon što nema smisla, na žalost takvih korisnika je većina, pogotovo u Americi gdje se samo gleda šta imaš, imaš iphone, odlićno, a to šta ga neznaš koristit, nije bitno... {#}

 

Ubiti ja još ne mogu skužit taj iphone, sa jedne strane ga ima poslovan čovjek koji puno zove, piše poruke, piše rokovnik/bilješke, slika, surfa, a sa druge strane ga ima svaki drugi "teenager" koji ili igra igre ili surfa fejsom, tj ne zna iskoristi (ili nema potrebu) potpuni potencial iphona i bitno mu je samo da na uređaju koji drži u vlastitoj ruci piše Iphone i da to drugi vide, to se odnosi i na pojedinu žensku populaciju, nevjerojatno kako ime prodaje predmet ... ? {#}

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu

Ista stvar kao i s autima. Npr.Mercedes će koristiti i neki poslovnjak koji je svoju lovu zaradio sam i balavac koji nikad prstom nije mako, ali mu je stari kupio Merču.

Kod telefona nije velika razlika, a ista stvar se događa i s S3 ili One X, možeš ih naći kod poslovnjaka ali i kod klinaca koji svake minute moraju updejtat FB status, a pola njegovih ostalih funkcija ni ne koriste.

Inaće slika za iPhone čak ima smisla jer ima 2 mikrofona i jedan je smješten dolje, a drugi upravo na vrhu gdje žena priča :)

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 22:11 (Tau).
14 godina
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
Tau kaže...

Inaće slika za iPhone čak ima smisla jer ima 2 mikrofona i jedan je smješten dolje, a drugi upravo na vrhu gdje žena priča :)

hm, onda je to nešto novo, izgleda baš za potrebe siria, inaće se mikrofon nalazi u dnu mobitela {#}

12 godina
offline
Siri dobio sestru Ninu

Taj dodatni mikrofon je predstavljen s iPhone 4 i prvotno ne najmanjen da snima pozadinsku buku i eliminira je u razgovoru.

Druga funkcija mu je da snima stereo zvuk kod snimki videa i da se bolje čuje zvuk pri snimanju.

S predstavljanjem Siri dobio je još jednu funkciju.

A na novom iPhoneu će navodno biti smješten iza, kraj kamere da bi se mogao što bolje snimiti zvuk onoga što se snima.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Siri dobio sestru Ninu

Bez veze... {#} To se uopće neće moći  koristiti kao Siri nego samo u određenim aplikacijama za banke itd. Ispravite me ako sam u krivu... Ali kad tad će Apple staviti Slabiju verziju ( ili možda i punu) Siri na iPhone 4, 3GS, ... Samo da istekne zainteresiranost za iPhone 4S {#} Ako se to i ne dogodi najbolje je pričekati novi iPod touch koji će sigurno imati Siri pa ga kupiti na eBayu po 700kn mijesec dana nakon izlaska ... {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 16:05 (Siri5).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Siri dobio sestru Ninu
1BIT kaže...

Ova slika je dokaz da oni koji su kupili iphone samo zato jer su ćuli da ima sve i da je trenutno "fensi" ustvari ga opće neznamju koristiti, na slici prepostavljam kako žena razgovara sa siri i prića u zvučnik umjesto u mikrofon što nema smisla, na žalost takvih korisnika je većina, pogotovo u Americi gdje se samo gleda šta imaš, imaš iphone, odlićno, a to šta ga neznaš koristit, nije bitno... {#}

 

Ubiti ja još ne mogu skužit taj iphone, sa jedne strane ga ima poslovan čovjek koji puno zove, piše poruke, piše rokovnik/bilješke, slika, surfa, a sa druge strane ga ima svaki drugi "teenager" koji ili igra igre ili surfa fejsom, tj ne zna iskoristi (ili nema potrebu) potpuni potencial iphona i bitno mu je samo da na uređaju koji drži u vlastitoj ruci piše Iphone i da to drugi vide, to se odnosi i na pojedinu žensku populaciju, nevjerojatno kako ime prodaje predmet ... ? {#}

 

Tvoje baljezganje je dokaz kako hejteri lupetaju o onom o cemu nemaju pojma. Sad se fino pokrij usima i pronadi na netu gdje iPhone ima mic... {#}

***** Maxxy *****
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice