Siri voli Bing

poruka: 14
|
čitano: 4.157
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Siri voli Bing".
15 godina
neaktivan
offline
Siri voli Bing

Mwahahaha. Ovu idiotariju će vjerojatno djelomice opravdati svojom zabrinutošću za privatnost korisnika. Samo da ovo ne završi kao s mapama.

Ovaj profil je pod zaštitom Chucka Norrisa.
 
4 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Siri voli Bing
Nema sanse da bingam. Google rulez
 
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Siri voli Bing
diablo2211 kaže...
Nema sanse da bingam. Google rulez

Bing je dobar ali ne baš za naše rezultate.

Swedish latin super funk.
12 godina
protjeran
offline
Siri voli Bing
a jbg, google se ubacio na apple- ov 'teren' sa svojom verzijom app storea i sada jos uvaljuje na trziste uredjaje bez ikakve marze (nexus serija etc) sa namjerom da bi kasnije sa istim uredjajima zaradjivao na reklamama. zato im sada apple odgovara tako sto ih korak po korak gura van iz svojih uredjaja, koji po procijeni drze 20 % svjetskog trzista smartphone- a, a od tog broja barem polovica ima siri.. inace, osobno mislim da bing nije skroz na razini google- a ali kako se bude povecavao broj pretraga preko njega, biti ce vremenom sve bolji. a apple korisnici ce za vecinu stvari i dalje moci koristiti google, komandom 'search google for this' tako da ja za sada nebi dizao prasinu oko ovoga. treba proci neko vrijeme pa cemo vidjeti kako sve funkcionira u praxi..
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2013 23:41 (difre).
 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri voli Bing
diablo2211 kaže...
Nema sanse da bingam. Google rulez

 Ko te tjera da koristis Bing? Kakve to veze ima sa temom? Ti i dalje Googlaj.

Pravo sam uzivao u onim salama, slikama, memovima sa Apple mapama, jedva cekam da vidim koja ce havarija sad nastupiti. :-D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri voli Bing
difre kaže...
a jbg, google se ubacio na apple- ov 'teren' sa svojom verzijom app storea i sada jos uvaljuje na trziste uredjaje bez ikakve marze (nexus serija etc) sa namjerom da bi kasnije sa istim uredjajima zaradjivao na reklamama. zato im sada apple odgovara tako sto ih korak po korak gura van iz svojih uredjaja, koji po procijeni drze 20 % svjetskog trzista smartphone- a, a od tog broja barem polovica ima siri.. inace, osobno mislim da bing nije skroz na razini google- a ali kako se bude povecavao broj pretraga preko njega, biti ce vremenom sve bolji. a apple korisnici ce za vecinu stvari i dalje moci koristiti google, komandom 'search google for this' tako da ja za sada nebi dizao prasinu oko ovoga. treba proci neko vrijeme pa cemo vidjeti kako sve funkcionira u praxi..

 

Ma Bing je katastrofa. Googleovi algoritmi su generacijama ispred konkurencije. Sad se vidi koliko se treba daleko unaprijed gledati, a Microsoft nije bas poznat po tome da ima dugogodisnju strategiju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri voli Bing
zoki.zlikowski kaže...
Ma Bing je katastrofa. Googleovi algoritmi su generacijama ispred konkurencije. Sad se vidi koliko se treba daleko unaprijed gledati, a Microsoft nije bas poznat po tome da ima dugogodisnju strategiju.

Algoritmi čega, marketinga?

Google odavno nije ono što je nekad bio. Microsoft naše područje nešto baš i ne pazi, malo njihovih proizvoda je podržano ovdje, pa tako i Bing, ali daleko od toga da je lošiji od Google-a.

12 godina
protjeran
offline
Re: Siri voli Bing
zoki.zlikowski kaže...

 

Ma Bing je katastrofa. Googleovi algoritmi su generacijama ispred konkurencije. Sad se vidi koliko se treba daleko unaprijed gledati, a Microsoft nije bas poznat po tome da ima dugogodisnju strategiju.

 nebih da me se pogrešno shvati- koristim google i navikao sam se na njega, i kako reče neko iz kompanije 'zašto mijenjati proizvod koji te savršeno dobro služi'..

 

 ali želi reći da bi trebao malo razmisliti o izboru riječi, jer 'katastrofa' nikako ne može opisati trenutno stanje stvari, barem po meni. google je (meni osobno) definitivno bolji zbog nekih opcija na koje sam se navikao, tipa da možeš birati vrijeme u kojem je vijest objavljena i slično, ali bing apsolutno nije loša tražilica, dapače.. evo što je ekipa iz microsofta napravila za usporedbu ove dvije tražilice:

 

 http://www.bing-vs-google.com/

 

 i stvar uopće ne izgleda loše. naravno da možda griješim, ali u ovom trenutku ne vidim razlog zašto stvar sa siri ne bi funkcionirala kako spada.

 

 edit: pravopis

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2013 11:08 (difre).
13 godina
offline
Siri voli Bing

Namjestite Bing ovako i biti će vam isti Google.

Meni tako daje rezultate kao i na Googleu...

1. 1.
2. 2.
My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2013 11:15 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri voli Bing
difre kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Ma Bing je katastrofa. Googleovi algoritmi su generacijama ispred konkurencije. Sad se vidi koliko se treba daleko unaprijed gledati, a Microsoft nije bas poznat po tome da ima dugogodisnju strategiju.

 nebih da me se pogrešno shvati- koristim google i navikao sam se na njega, i kako reče neko iz kompanije 'zašto mijenjati proizvod koji te savršeno dobro služi'..

 

 ali želi reći da bi trebao malo razmisliti o izboru riječi, jer 'katastrofa' nikako ne može opisati trenutno stanje stvari, barem po meni. google je (meni osobno) definitivno bolji zbog nekih opcija na koje sam se navikao, tipa da možeš birati vrijeme u kojem je vijest objavljena i slično, ali bing apsolutno nije loša tražilica, dapače.. evo što je ekipa iz microsofta napravila za usporedbu ove dvije tražilice:

 

 http://www.bing-vs-google.com/

 

 i stvar uopće ne izgleda loše. naravno da možda griješim, ali u ovom trenutku ne vidim razlog zašto stvar sa siri ne bi funkcionirala kako spada.

 

 edit: pravopis

Evo krenem uspoređivati i napišem jedan pojam, radi se o sunčanim naočalama marke Arnette, model La Pistola:

http://www.bing-vs-google.com/?q=arnette+la+pistola+buy

 

Google:

1. link je točno taj proizvod, direktno na stranicu proizvođača.

2. link je stranica Amazona na te naočale gdje ih možeđ kupiti.

 

Bing:

1. link je link na popis proizvoda proizvođača (ne i na te naočale točno, nego na popis svih naočala koje imaju).

2. link je...? Molim? Šta je ovo? Gdje su ovo uopće pronašli? http://service6.pricegong.com/default.aspx?bt=ie&bv=8.0.6001.18702&os=5.1_Service%20Pack%203&defbt=ie&pver=1&app=PriceGong&cver=3.5.3&pglv=&cnum=7C301EEB-001D7E973772&unum=E6ABABCC-953D-4008-A5A6-8DF78508B434&disid=cndt&subdisid=CT3241944&tbn=FileConverter%201.2&cdate=15-Aug-2012%2015:29:23&ct=&ug=&impr=5&cxt=2&&service=1&site_num=2365&q=pistolas&st=1&trig=4

 

Trebam li nakon ovoga uopće uspoređivati Google i Bing? Neće se taj Bing popraviti još 50 godina.

 

12 godina
neaktivan
offline
Siri voli Bing

O cemu ti?

 

Meni sa ovog tvog linka izbaci:

 

Kod Binga, prvo ebay, drugo amazon.

Kod Google-a, prvo reklama, drugo isto neka online trgovina

 

http://i.imgur.com/vkca4ur.png

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Siri voli Bing
evo sto meni izbaci. nemam pojma kaj njemu ne valja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Siri voli Bing

Dao bi ti tu za Arnette al nemogu jer si troll {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Siri voli Bing
freddie kaže...
evo sto meni izbaci. nemam pojma kaj njemu ne valja

A evo što meni izbaci. Pa ti onda reci da je Bing normalan.

 

Edit: nije ulovio sliku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 11:19 (zoki.zlikowski).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice