Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

poruka: 11
|
čitano: 1.875
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"".
16 godina
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

Hahahahaha! Koja je ovo komedija :D 

http://dejankober.com/, http://dd3d.hr/
Moj PC  
12 0 hvala 1
15 godina
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

ajde!? {#} ma to se eskimi zajeb... a prave se blesavi po igluima. znam ja njih. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2014 19:22 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"
Berko kaže...

Hahahahaha! Koja je ovo komedija :D 

Bogme je prava smijurija da,Izlanuo se uostalom kaj se tiče štete za Sony sad je potpuno nebitno ko je hakiral Sjeverna Koreja ili neko drugi.Amerima se ne može previše vjerovat, jer i onak obično uvijek lažu za svoje potrebe to sigurno.Recimo da je Sjeverna Koreja to odradila, i kaj sad pa ionak tu Ameri ništa ne mogu napravit osim cmizdrit na dugo i široko.

 

Na kraju tu je Sony ispao teški truli balvan, jer ako to nije neka unutarnja sabotaža, onda je žalosno da jedna takva firma ima tolko lošu sigurnosnu zaštitu.U ovom slučaju to je ispalo hm, kao da je neki vuk lagano ušetal u otvoreni tor za ovce i počastil se ovčicama bez ikakvih problema.{#}

 

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
15 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

To što Sony radi zbog filma je čisti marketinški trik, a i već je izašla vijest da će film biti objavljen uskoro. 

GL&HF
15 godina
neaktivan
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

Sony boli briga za zaštitu podataka sve dogod nije prekasno. Nije prvi put, a sigurno ni zadnji put da su se doveli u ovakvu situaciju.

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

Ja vjerujem S.Korejancima. Ameri kure frku u regiji kako bi njihov saveznik,  Japan, koji se opet okreće ka militarizmu svojim novim ustavom, mogao krenuti u destabilizaciju regije te im sada ameri daju opravdanje i motiv za kretanje u vojne ekspedicije po aziji. uostalom američkim vladarima je krajnji cilj Kina i njena ekonomija koja ne pati toliko na udarce američkih vladara i špekulanata kao Ruska te koju zbog toga nemogu stisnuti ekonomski za jaja.

 

Grupa Bilderberg mora potaknuti novi ekonomski boom za porobljavanje i zadnjeg dijela zemlje pod svoje "zapadno" carstvo i azijska najslabija karike za pokretanje sukoba u regiji je upravo S. Koreja.

ustalom Japan dugoročno nebi preživio konkurenciju ujedinjenja J. i S. Koreje koja se vrlo uspješno pokušava provesti i takvo ujedinjenje bi napravio jaki skok za korejsku ekonomiju em zbog priljeva jeftine radne snage em zbog otvaranja novog tržišta unutar same tada ujedinjene Koreje

 
2 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

To sto bi S Koreja u zajednicku akciju sa Amerima pokazuje da su itekako svjesni da je vrag odnio salu i da ako to ne naprave da ce imat problema. Sigurno zabranu prodaje Ementhalera.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

Tako im i treba kad se usuđuju ismijavat velikog vođu koji je sam sišao s nebesa da oplemeni narod svojom mudrošću.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

O kakvom je zločinu riječ u tekstu? Piše da DNRK nije kriva za nekakav zločin, a nije objašnjeno o čemu se radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"

HAHA, evo zabave za glupe.

Istraga? Naći će oni onu stvar, eto što će naći.

Gdje im je fukin NSA kojom se hvale da su spriječili do sada nekoliko terorističkih napada.

Eno je teroriše vlastiti narod i ostatak zapadnog svijeta uključujući i Hrvatsku.

Veze oni nemaju. Ono, mogu oni prosipati šuplju sitnoj buraniji. Koga su to uhvatili, šta spriječili. Zero, null, nikoga i ništa.

Jbga moraš čuvati velike vođe u administraciji. Policijska država. To im i je primarna namjena, ne.

Malo mi čudno što nisu optužili Rusiju. Ah, sjetih se, eno NATO traži ruske podmornice oko Engleske.

A ljudima koji su odradili Sony, {#}, svaka čast za znanje i sposobnost.

Dok god se budu hvalili da su uber sposobni, viša sila, treba ih podsjećati na to da su donji.

Kao što je bio rasturen Appleov Cloud. I što će biti rasturen neko novi.

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sjeverna Koreja: "Nismo krivi!"
AmD kaže...

To što Sony radi zbog filma je čisti marketinški trik, a i već je izašla vijest da će film biti objavljen uskoro. 

Da, objavljen ali ne i emitiran u kinima. Šteta je očigledna..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice