Skype za WP7 na MWC-u?

poruka: 7
|
čitano: 2.319
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype za WP7 na MWC-u?".
12 godina
neaktivan
offline
Skype za WP7 na MWC-u?
Kad usporedim Viber i Skype na iPhoneu, izgleda kao da je Skype radila grupa amatera. Skype ce za dva sata pocuclati cijelu bateriju, a Viber radi kao da ga i nema. Nikad mi Skype na iPhoneu nijje upaljen.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype za WP7 na MWC-u?

Da, samo je pitanje raširenosti aplikacije i količina korisnika. Viber po tome nije ni blizu Skypea. 

Viber je odlična aplikacija, ali ipak daleko od Skypea. No da skype troši bateriju ko lud, to je istina!

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 10:24 (Zdravac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype za WP7 na MWC-u?
Zdravac kaže...

Da, samo je pitanje raširenosti aplikacije i količina korisnika...

I toga što Viber ne postoji za PC. Da postoji davno bi već prešao na njega, ovako Skype za po doma, a Viber na mobitelu (iako ga koristi tek oko 10% mojeg društva)

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
12 godina
offline
Skype za WP7 na MWC-u?
kad pocinje taj MWC?
Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype za WP7 na MWC-u?

Evo, svega 20-ak sekundi posla ;-)

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 15:39 (Zdravac).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Skype za WP7 na MWC-u?

Jel koristi netko Tango? Njega sam nasla medju aplikacijama za wp7, ali nisam ga isprobala. Ima verzija i za PC.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skype za WP7 na MWC-u?
Mandy kaže...

Jel koristi netko Tango? Njega sam nasla medju aplikacijama za wp7, ali nisam ga isprobala. Ima verzija i za PC.

da koristim ja tango na wp7.5, ali vecina frendova imaju viber i ne zele staviti i tango, tak da sam ogranicen sto se tice upotrebe istoga za sada barem {#}

el presidente http://www.speedtest.net/result/1631331270.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice