Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

poruka: 21
|
čitano: 4.199
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu".
13 godina
neaktivan
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
Sad ce opet biti prepirka oko toga koji je os bolji .
Sve o iphone jailbreaku na http://iphone-jailbrek.webs.com/
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
AFK kaže...
Sad ce opet biti prepirka oko toga koji je os bolji .

Pa normalno!!

koji je bolji?

{#}

65 Android
32 iOS
jokaCRO ingame
15 godina
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

Ovaj graf pokazuje da je cak ovi store ispred androidovog marketa a najveci laik zna da je tamo samo hrpa smeca. I to manja hrpa smeca...

 

Dakle nesto ne valja u obracunu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 19:54 (bnaci).
 
1 16 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
bnaci kaže...

Ovaj graf pokazuje da je cak ovi store ispred androidovog marketa a najveci laik zna da je tamo samo hrpa smeca. I to manja hrpa smeca...

 

Dakle nesto ne valja u obracunu...

Ti si onda nesto vece od najveceg laika?

Buduci da ocito nisi informiran i ne znas nista o icemu.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
Advertisement paid by Steve Jobs.
PoTpIsPotPiSpOtPis?!
14 godina
odjavljen
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

Ali koliko različitih korisnih aplikacija možeš izmislit za mobilni uređaj? 10000?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

Osobno imam androida i na njemu over 300 aplikacija, podijeljeno popola, nogomet i sve vezano za nogomet, te vezano za aparat, odnosno android gadgeteriju od aplikacijaoje mi pomažu u svakodnevici (moram pohvaliti rain alarm,u zadnjih 10 dana već me je 2 puta spasio od kiše), pa do programa koji mi pokazuju kako raditi u teretani (napravim svoj profil i imam izračun koje vježbe raditi kojim danima, tempom, intezitetom, razne ostale solucije), tako da neka izmjena aplikacija na androidu, o čemu tu autor u stvari govori {#} ???? Ima li autor uopće ikakvog znanja oandroid platformi i ima li kakav android mob {#}, vjerojatno nema, daklem, on je uber {#}, btw, otkuda je izronio taj Distmo {#} {#} !!!???

 

Ovo je sve nešto umutno, na kojem statističkom uzorku, i u kojoj državi, kontinentu, socijalnoj strukturi ruštva, ... {#}  

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 20:19 (ATJLučko).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
ATJLučko kaže...

Osobno imam androida i na njemu over 300 aplikacija, podijeljeno popola, nogomet i sve vezano za nogomet, te vezano za aparat, odnosno android gadgeteriju od aplikacijaoje mi pomažu u svakodnevici (moram pohvaliti rain alarm,u zadnjih 10 dana već me je 2 puta spasio od kiše), pa do programa koji mi pokazuju kako raditi u teretani (napravim svoj profil i imam izračun koje vježbe raditi kojim danima, tempom, intezitetom, razne ostale solucije), tako da neka izmjena aplikacija na androidu, o čemu tu autor u stvari govori {#} ???? Ima li autor uopće ikakvog znanja oandroid platformi i ima li kakav android mob {#}, vjerojatno nema, daklem, on je uber {#}, btw, otkuda je izronio taj Distmo {#} {#} !!!???

 

Ovo je sve nešto umutno, na kojem statističkom uzorku, i u kojoj državi, kontinentu, socijalnoj strukturi ruštva, ... {#}  

Đizs. A jel' ti govori smartphone i kako da razmisljas?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
maleni.99 kaže...

Đizs. A jel' ti govori smartphone i kako da razmisljas?

Šteta novaca ako ćešsmartphone koristiti kao običan mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 20:35 (Tom69).
14 godina
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

Imo sam i iPhone, sada imam HTC Desire. Mogu reć da su mi aplikacije bile bolje na iOS-u

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 21:18 (cuspajz).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
Tom69 kaže...
maleni.99 kaže...

Đizs. A jel' ti govori smartphone i kako da razmisljas?

Šteta novaca ako ćešsmartphone koristiti kao običan mobitel.

Dakle govori...

13 godina
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
Tom69 kaže...
maleni.99 kaže...

Đizs. A jel' ti govori smartphone i kako da razmisljas?

Šteta novaca ako ćešsmartphone koristiti kao običan mobitel.

Gledaj Maleni.99, kada radiš nešto koncizno, studiozno, a rad u teretani može biti i zabavan, ali i za(j)*ben, možeš se jako uništiti, tako da da, ako treba i razmišlja, ali ne umjesto mene, već "ZA" mene {#} i daje savjet kako se vježba radi ISPRAVNO!! BTW; znaš li koliko imaš vježbi za recimo triceps mišićnu grupu {#} {#} , he he he he he?????

 

BTW; kada ronim, koristim Suunto D9 ronilačku uru, koja isto misli o i na mene i razmišlja "ZA" mene, jer ako počneš izranjati prebrzo, možeš zauvijek zaboraviti na izron, i upravo ćeš postati jedan lijep ukras na dnu mora ako si preduboko potonuo, što ćeš reći o tome, ha??!!

 

Tom69, krivo sam citirao tebe umjesto Malenog.99, ali kada je učinjeno, daklem, kada čujem kako mi netko kuka na slabu bateriju na konkretno HTC DHD-u, pa ako ti je serijska premala, doplati za akumulator, onaj iz ZIL-a koji je vukao tenkove, ili ako te smeta svakodnevno punjenje, lik je očigledno promašio i temu i metu, kompletno {#}  !!!!

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
glupo je ovome naveliko komentrirati. ja sam zadovoljan sa aplikacijama na svom droidu. a nisam isprobao ni 5% od ukupnog broja.
It s me against the world
16 godina
protjeran
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
Jel netko do vas procitao vijest koju komentirate?
 
20 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

80% aplikacija se downloada manje od 100 puta

nije mi jasno kako neki isticu kao prednost broj aplikacija u bilo kojoj trgovini

to je vrlo povrsan nacin gledanja stvari

ne shvacajte salu ozbiljno
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
metak kaže...
Jel netko do vas procitao vijest koju komentirate?

 

Baš to. Ova vijest ne govori o kvaliteti aplikacija, njihovom broju niti koja je platformama bolja i koje aplikacije koja ima. Govori samo čiji je store aplikacija najbolje izveden što se tice aplikacija, tj.koji ih najrealnije rangira i najredovitije osvježava. Iz navedenog je više ni očito da je to Appleov App store, a govoriti da S.J.ili itko platio to je smješno jer to su činjenice koje možete lako provjeriti ako posjecujete navedene trgovine aplikacija kroz neko vrijeme i pratite i uspoređujete kako se lista najboljih mijenja. Prepucavanja oko toga čiji OS je bolji bilo je vec bezbroj puta i nikakve koristi ni zakljucka od toga, pa fakat nema smisla ;)
Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
16 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
alen-c kaže...
Baš to. Ova vijest ne govori o kvaliteti aplikacija, njihovom broju niti koja je platformama bolja i koje aplikacije koja ima. Govori samo čiji je store aplikacija najbolje izveden što se tice aplikacija, tj.koji ih najrealnije rangira i najredovitije osvježava. Iz navedenog je više ni očito da je to Appleov App store, a govoriti da S.J.ili itko platio to je smješno jer to su činjenice koje možete lako provjeriti ako posjecujete navedene trgovine aplikacija kroz neko vrijeme i pratite i uspoređujete kako se lista najboljih mijenja. Prepucavanja oko toga čiji OS je bolji bilo je vec bezbroj puta i nikakve koristi ni zakljucka od toga, pa fakat nema smisla ;)

Ne govori ništa ni o kvaliteti storeova, samo da imaju različite interne algoritme za proglašavanje "vodećih" aplikacija. Ne spominje se ni kvaliteta, ni omjer kvalitete "vodećih" u odnosu na ostale aplikacije, ni je li optimalnija (sa strane korisnika) manja ili veća brzina izmjene.

 

15 godina
offline
Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu

Ono što je poanta je da ako upravo sada, vi izkodirate novu i zanimljivu aplikaciju i istovremeno ih stavite na iOS i Android platformu, veća je vjerojatnost(ako je aplikacija znači dobra i sviđa se ljudima) da će se prije na app storu prikazati na top listi, nego na androidu. A ako dođe prije na top listu, to znači da će biti još popularnija jer će još više ljudi saznati za nju. 

 

A ako se aplikacija plaća onda znaći da će developer više zaraditi na iOS-u nego na androidu. Uglavnom meni se to sviđa jer recimo praktički svaki tjedan se izmjenjuju top ljestvice appova, i onda svaki puta kada otvorim appstore vidim neke nove aplikacije na toj listi. 

 

Nekažem da na androidu ne valja, samo očito trebaju još malo poboljšati, te eventualno ubaciti fore tipa app of the day/week i slično da se lakše izbore novi appovi za poziciju. 

 

 

Stoja
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
bnaci kaže...

Ovaj graf pokazuje da je cak ovi store ispred androidovog marketa a najveci laik zna da je tamo samo hrpa smeca. I to manja hrpa smeca...

 

Dakle nesto ne valja u obracunu...

Gledaj, taj graf ne prikazuje koji je store bolji ili kvalitetniji ni čije su aplikacije bolje, nego samo broj različitih aplikacija u pojedinom "dućanu" u aprilu 2011.

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
13 godina
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
apoteka kaže...

80% aplikacija se downloada manje od 100 puta

nije mi jasno kako neki isticu kao prednost broj aplikacija u bilo kojoj trgovini

to je vrlo povrsan nacin gledanja stvari

Jel pričaš o ovome ? Ovaj link sa vijesti nije dostupan za ne registrirane ... 

 

To i je zabrinjavajuće za android, a ne ovo iz naslova što se lako da ispraviti mijenjanjem postavki u store-u.  

 

Ispada da se daleko više isplati razvijati išta za iOS nego za android. Je li jednostavno riječ o takvoj strukturi korisnika koji nisu navikli plaćati za software ili nešto drugo nije još posve jasno, al sasvim moguće. Apple i na desktop OSu ima publiku koja je spremna platiti više i češće za software, da li zato što su generalno bolje stojeći ili ih apple nekako navuče ( bolje organiziran i upravljan store recimo ) nemam pojima.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Slaba izmjena aplikacija na Android Marketu
red_bull kaže...
AFK kaže...
Sad ce opet biti prepirka oko toga koji je os bolji .

Pa normalno!!

koji je bolji?

{#}

Najbolji os je OS RH {#}

:)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice