Sljedeći iOS ide u javnu betu

poruka: 9
|
čitano: 2.017
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći iOS ide u javnu betu".
16 godina
odjavljen
offline
Sljedeći iOS ide u javnu betu

Taman kad dodje iOS 9 beta mi na Androidu cemo dobiti 5.1, a Samsung ce jos uvijek ulaziti 5 sekundi u galeriju i phone aplikaciju.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
8 3 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iOS ide u javnu betu

nesto mi nije jasno ,ovdje se prica o open beti 8.3 koji je jos na tabli tj nitko neradi na njemu

a trenutni je 8.13 a ta javna beta 4 ili 5 je 8.2  ne 8.3

 

nekuzim

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sljedeći iOS ide u javnu betu
humb kaže...

nesto mi nije jasno ,ovdje se prica o open beti 8.3 koji je jos na tabli tj nitko neradi na njemu

a trenutni je 8.13 a ta javna beta 4 ili 5 je 8.2  ne 8.3

 

nekuzim

 mozda je i dosadno, no red bi bio da se konacno nauci. da ne ides okolo svijetom kao nepismeni tukac.

 

 

ne radi, ne kuzim... rijec ne se pise odvojeno, osim kad pises necu, tu se pise zajedno.

13 godina
online
Re: Sljedeći iOS ide u javnu betu
humb kaže...

nesto mi nije jasno ,ovdje se prica o open beti 8.3 koji je jos na tabli tj nitko neradi na njemu

a trenutni je 8.13 a ta javna beta 4 ili 5 je 8.2  ne 8.3

 

nekuzim

U biti, koliko si u pravu, malo više si u krivu! 

Sudeći po onom što ja znam, trenutno je aktivna aktualna 8.1.3 verzija iOS-a, i u nailasku je kao prva slijedjeća 8.2 ali, ponavljam ali se usporedo dela I NA 8.3 verziji, koja će se više koncentrirati na pojednostavljivanje manje više svih aspekata funkcioniranja iOS-a, poglavito međusobnoj komunikaciji između gadgeta! 

Da bude stvar još bolja, hmmmmmm, možda gora neznam, u tome smjeru, poboljšanoj komunikaciji između gadgeta stremi i iOS 9, no koliko i u kojem konkretnijem smislu još nije konkretnije precizirano! 

Ovo sve sam neki dan pročitao u jednoj od tema na "Flipboard"-u, vezano za Apple news. 

Uvjeren sam da će mo do kraja godine biti puno pametniji!

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iOS ide u javnu betu

neces ti biti nista pametniji

 

kako si dosad bio dosadan i gnojio o svom samsungu sgs2 tako ces sad sljedecih par godina biti nevjerojatno dosadan i gnojit o svom novom ip6

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2015 18:43 (punaspajza).
 
0 4 hvala 0
13 godina
online
Sljedeći iOS ide u javnu betu

Samo za kolegu @punašpajza, neka se nešto malo navči dečec!!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/apple_to_out_public_betas_for_ios_83_and_ios_9-news-11270.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iOS ide u javnu betu

imam ip6

imam z3

 

Postedi me molim te

Isto tako te molim da nebudes dosadan sa svojim ajfonom kako si bio dosadan sa svojim samsungom sgs2

 

Ps. nema potrebe da me ti poducavas, ali hvala na pokusaju dijete drago

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iOS ide u javnu betu
Edge kaže...

Taman kad dodje iOS 9 beta mi na Androidu cemo dobiti 5.1, a Samsung ce jos uvijek ulaziti 5 sekundi u galeriju i phone aplikaciju.

Ako ti taj Samsung toliko smeta zašto ga kupuješ, pa šta ti je netko prislonio pištolj kod odabira mobitela? Svi se nešto žale, ne valja Samsung, ne valja iPhone, ne valja Touchwiz, ne valja iOS. Ljudi dragi to je samo telefon, nepotrebno se živcirate i zamarate glupostima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 11:34 (PlayMaker10).
11 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iOS ide u javnu betu

aha kuzim sad

apple je najavio da ce tamo kad snjeg zapada izaci s javnom betom 8.3

i posto je sad beta zatvorena za 8.2 onda racunaju da im je taj 8.3 sljedeci

 

hmm ko ce vise skuziti te federe iz cupertina

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice