Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost

poruka: 5
|
čitano: 1.043
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost".
11 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost

Ne znam, ne cini mi se bas tako zabavno.

Veca mi je fora nesto tipa Samsung VR Grer.

 

Mislim da je to veca fora nego uzeti mobitel u ruke i okretat ga da nesto vidis, ljudima to dosadi brzo.

 

Kad vec idu na AR, trebali su praviti nesto tipa Microsoft HoloLens jer ono je buducnost.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 18:16 (kingofthenight).
 
4 3 hvala 2
15 godina
offline
Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost

bome, kak je krenulo s tim tehnološkim iživljavanjima, nekad primarna funkcija telefoniranja ostat će samo za maltretiranje od strane poslodavca i pozive partnera ("kontrola leta")nazivati takav uređaj telefonom je sarkazam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost
Zasad se još ne mogu domisliti konkretnoj i stvarno korisnoj primjeni. Prva mi je asocijacija na takve stvari zabava i pokazivanje tko ima većeg.
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost
Zasad se još ne mogu domisliti konkretnoj i stvarno korisnoj primjeni. Prva mi je asocijacija na takve stvari zabava i pokazivanje tko ima većeg.
 
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sljedeći iPhone donosi proširenu stvarnost

ne razumijem ovaj nema proširenu stvarnost? znači oni ljudi u biti nisu "zapravo" hvatali pokemone?

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice