Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda

poruka: 12
|
čitano: 2.179
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda".
15 godina
offline
Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda

I galaxy S4 je znao kada ga vlasnik gleda pa nije gasio ekran...big deal

origin: mrxa
 
2 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
mrxa1 kaže...

I galaxy S4 je znao kada ga vlasnik gleda pa nije gasio ekran...big deal

 I u mraku?

12 godina
offline
Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda

Niti u mraku, a mogao si ga zavarati s cim god si htio. Isto kao i sve samsunge poslije s otkljucavanjem prepoznavanjem lica. Totalno beskorisna stvar. Sranje.

Vidjeti cemo kako ce raditi appleova stvar.

Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
Radije bih znao kada mobitel promatra mene, a ne da on zna kada ja promatram njega
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
N!NO kaže...

Niti u mraku, a mogao si ga zavarati s cim god si htio. Isto kao i sve samsunge poslije s otkljucavanjem prepoznavanjem lica. Totalno beskorisna stvar. Sranje.

Vidjeti cemo kako ce raditi appleova stvar.

 

Pa bilo bi malo žalosno da nisu ništa napredovali u odnosu na nešto što je izašlo prije 4 i kusur godine, zar ne?

Na S4 je to radilo kroz prednju kameru jer znam da kada se pojavila ikona pokraj sata bilo je potrebno samo zažmiriti da ne zaključa zaslon, bez pokreta glave.

 

Daaaaleko je to bilo od savršenog, ali eto, u jednom dijelu je radilo pa barem nekako.

A pošto očito iPhone neće imati čitač otiska onda će taj senzor/kamera/štogod morati raditi jaaaako dobro.

origin: mrxa
12 godina
offline
Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda

I cemu onda tvoj komentar? I kocija je imala kotace pa nije porsche.

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda

A čuj na samsungu to nije radilo ok jer je to bio samsung,, sad će vidjet kako će apple to rješiti, pa mogu iskopirati :)

 

u svakom slučaju zanimljiva ideja i realizacija da se radi 3d sken lica ako to korisnik želi

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
mrxa1 kaže...
N!NO kaže...

Niti u mraku, a mogao si ga zavarati s cim god si htio. Isto kao i sve samsunge poslije s otkljucavanjem prepoznavanjem lica. Totalno beskorisna stvar. Sranje.

Vidjeti cemo kako ce raditi appleova stvar.

 

Pa bilo bi malo žalosno da nisu ništa napredovali u odnosu na nešto što je izašlo prije 4 i kusur godine, zar ne?

Na S4 je to radilo kroz prednju kameru jer znam da kada se pojavila ikona pokraj sata bilo je potrebno samo zažmiriti da ne zaključa zaslon, bez pokreta glave.

 

Daaaaleko je to bilo od savršenog, ali eto, u jednom dijelu je radilo pa barem nekako.

A pošto očito iPhone neće imati čitač otiska onda će taj senzor/kamera/štogod morati raditi jaaaako dobro.

 

 

haha vi hejteri ste uvijek isti :)

Kad Apple napravi nekaj novo (audio jack afera) - to nije dobro. Jer naime nitko ne zeli nista novo, svi zele ono staro 30 godina. gg :)

Kad Apple unaprijedi postojecu tehnologiju koju je npr. Samsung koristio i napravi od nje nesto STO ZA PROMJENU RADI - nije dobro. Zato jer nisu prvi. To je bitno naime.

I na kraju STA GOD Apple napravi - to je brandirano kao "kopiranje" jer to je evidentno jedino bitno. Nije uopce bitno da to nesto radi savrseno, bitno je da Apple nije bio prvi u povijesti.

A ono sto najvise boji je kolko jedna firma zaraduje vise od prosjecnog hejtera i hrvata...........tu nema premca.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
mrxa1 kaže...

I galaxy S4 je znao kada ga vlasnik gleda pa nije gasio ekran...big deal

 I S3. Kužio je da ga se gleda i radilo je dobro u onome za što je bio namjenjeno. To što nije radilo u mraku ništa čudno za mob iz 2012. A u ostalom sačekajte da izađe nekakav mob sa boljom mogućnošću prije nego što se sprdate.

Give a man a mask and he will show you his true face
12 godina
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
limitedition kaže...
mrxa1 kaže...

I galaxy S4 je znao kada ga vlasnik gleda pa nije gasio ekran...big deal

 I S3. Kužio je da ga se gleda i radilo je dobro u onome za što je bio namjenjeno. To što nije radilo u mraku ništa čudno za mob iz 2012. A u ostalom sačekajte da izađe nekakav mob sa boljom mogućnošću prije nego što se sprdate.

 To sto ne radi u mraku nema nikakve veze s 2012. nego s time da su koristili kameru, a ne posebne senzore.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda
F10EXX kaže...
limitedition kaže...
mrxa1 kaže...

I galaxy S4 je znao kada ga vlasnik gleda pa nije gasio ekran...big deal

 I S3. Kužio je da ga se gleda i radilo je dobro u onome za što je bio namjenjeno. To što nije radilo u mraku ništa čudno za mob iz 2012. A u ostalom sačekajte da izađe nekakav mob sa boljom mogućnošću prije nego što se sprdate.

 To sto ne radi u mraku nema nikakve veze s 2012. nego s time da su koristili kameru, a ne posebne senzore.

 Da. I? Imat će sa 2018. kad netko napokon prestavi nešto bolje.

Give a man a mask and he will show you his true face
15 godina
offline
Sljedeći iPhone znat će kada ga vlasnik gleda

poznajem nekolicinu vlasnik/ca ajfona i ovo me nimalo ne čudi. ipak je to smartfon. smartkupac to ne kupuje, čak i kad ima love na bacanje jer - mamumu - to je ipak samo telefon. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice