Službeno: SLI na AMD-u

poruka: 21
|
čitano: 3.052
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno: SLI na AMD-u".
14 godina
offline
Službeno: SLI na AMD-u

Razlog više za AMD.

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Službeno: SLI na AMD-u

buldy eight-core, 990fx chipset & 2x GTX560 u SLi-u...mmmm{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u

Zvuči moćno {#}

Dompa
14 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u
Razlog vise za AMD +1 :D.
13 godina
offline
Službeno: SLI na AMD-u

970-tka dobiva SLI podršku..

 

Trebalo bi mijenjati ovu HD5750 i M3A770DE sa GTX460  +3A970DE :D

 

P.S. Crossfire kod 6xxx serije skalira čak bolje od SLI-a.

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Službeno: SLI na AMD-u

sviđa mi se, zadnjih 5 godina sam na amd platformi ali i nvidijnim karticama

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Službeno: SLI na AMD-u

Uh, ovo nije dobro, sad imam razloga za kupovat novi komp {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Službeno: SLI na AMD-u

Rekao bih juhu

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Službeno: SLI na AMD-u

svaka cast nvidia..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Službeno: SLI na AMD-u

Sve je to vredu no problem je što ja nemam ništa dobrog za igrati...

Living in a world of dreams...
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Službeno: SLI na AMD-u

mislim da su ipak malo pretjerali 93% sli i samo 7 crossfire nebi reko baš

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Službeno: SLI na AMD-u
Aleluja

Sad AMD napokon ima razlog više od Intela
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Službeno: SLI na AMD-u

U potpunosti podržavam sli na amd chipsetu ali ako sam dobro skužio to znaci da ce se povecati prodaja amd procesora i matičnih ploča te nvidia kartica a istovremeno smanjiti prodaja ati (amd) grafičkih??????{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u
zeroname kaže...

U potpunosti podržavam sli na amd chipsetu ali ako sam dobro skužio to znaci da ce se povecati prodaja amd procesora i matičnih ploča te nvidia kartica a istovremeno smanjiti prodaja ati (amd) grafičkih??????{#}

Iz razloga što ukupno 2% korisnika prakticira multi GPU? Ne bih rekao.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

EDIT:

 

mislim da su ipak malo pretjerali 93% sli i samo 7 crossfire nebi reko baš

 

"Prema Nvidijinim podacima sa Steama, čak 93 posto igrača koji imaju konfiguracije s više grafičkih procesora koristi Nvidijina rješenja."

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 17:53 (ATiGamer).
15 godina
protjeran
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u
Hyperion kaže...

Sve je to vredu no problem je što ja nemam ništa dobrog za igrati...

  ja planiro uzet jos jednu gtx560ti ali u svoj ovoj besparici (i opcenito sto i jedna gtx 560 sve tjera)izgleda da cu ubost creative gigaworks

pardon:

            t3 zvucnike..{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 21:09 (dokly).
13 godina
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u
Hyperion kaže...

Sve je to vredu no problem je što ja nemam ništa dobrog za igrati...

mozda se i trgnu izdavaci igara..ja se nadam..

14 godina
protjeran
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u

SLI je uvjek bio samo do certifikata.

 

Sjećam se da je Gigabyte imao jednu seriju ATX ploča koje nisu imale certifikat (775 socket),

ali slična ploča mATX formata je imala, pa su moderi samo doštelali BIOS od mATX ploče,

preflashali na ATX ploču i radilo je.

 

Cele vjerovatno zna koja je, ja ne mogu, niti pratim Gigabyte niti Intela.

 

A da je i CrossFire samo do BIOS-a i certifikata, demonstrirao je davno prije i ASRock

sa SLI pločom na kojoj su modali BIOS i uspješno odradili CrossFire.

 

Šteta što taj BIOS nikad nisam uspio naći, vjerovatno AMD/ATi nije dozvolio da izađe.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
online
Re: Službeno: SLI na AMD-u
dokly kaže...
Hyperion kaže...

Sve je to vredu no problem je što ja nemam ništa dobrog za igrati...

  ja planiro uzet jos jednu gtx560ti ali u svoj ovoj besparici (i opcenito sto i jedna gtx 560 sve tjera)izgleda da cu ubost creative gigaworks

Da hvala *urcu da su se konačno dogovorili i shvatili da je povoljnije za biznis da jedni podržavaju druge, umjesto da podmeću klipove ljudima

koji izdvajaju novac za njihove proizvode. No sad bi još samo bilo lijepo da Ati/Amd preuzme i usputno CUDA/Physx pa da ljudi imaju kompletan izbor.

Naravno, kao što kažete, za glavnicu tržišta graf. kartica veći je problem portanje igara sa konzola (i tehnologije iz directX9 ere, dakle 2004. godine) 

zbog kojeg bi i godinama stare single kartice bile (i jesu) uvr glave, da nismo u međuvremenu nabavili monitore veće rezolucije. A sad idleati sa tisućama

kuna skupom dodatnom karticom 99,99% vremena, i ono malo vremena u igri imati 128FPS umjesto 70FPS (uz moguć micro stuttering) i nije neki razlog

za izdvajati novaca za karticu, račun za struju, jače napajanje, skuplju matičnu, dostojan procesor koji neće bottleneckat i naravno trpit' extra buku...

16 godina
online
Re: Službeno: SLI na AMD-u
Don Kihoty kaže...

SLI je uvjek bio samo do certifikata.

 

Sjećam se da je Gigabyte imao jednu seriju ATX ploča koje nisu imale certifikat (775 socket),

ali slična ploča mATX formata je imala, pa su moderi samo doštelali BIOS od mATX ploče,

preflashali na ATX ploču i radilo je.

 

Cele vjerovatno zna koja je, ja ne mogu, niti pratim Gigabyte niti Intela.

 

A da je i CrossFire samo do BIOS-a i certifikata, demonstrirao je davno prije i ASRock

sa SLI pločom na kojoj su modali BIOS i uspješno odradili CrossFire.

 

Šteta što taj BIOS nikad nisam uspio naći, vjerovatno AMD/ATi nije dozvolio da izađe.

 Ma da, znam barem za intel chipset, kako su se jedno vrijeme posvađali sa nvidijom oko x86 patenta u doba dok je ona donekle uspješno konkurirala

intelu svojim chipsetima, od s775 do negdje p35 chipseta dozvoljavali su samo crossfire. To je onda postalo malo apsurdno kad je amd kupio ati,

pa su vratili fičr dozvole sli na chipsetima... mislim da je to onda bilo da je sli bio otključan na skupljim, ala x48 pločama, ali su gigabyte i društvo

trpali fičer i na jeftinije chipsete (koje su prodavali zbog toga skuplje). U pravilu cijeli parsto kuna skuplji chipset se razlikovao od "običnog"

samo jednim slovom u imenu i različitim biosom. Ali nisam ziher jel je u AMDa to samo administartivno zabranjeno, jer oni AFAIK nikad nisu

imali sli na svojim pločama, barem od svadbe sa atijem ? Mislim, ipak moguće da trebaju malo više rada osim samog biosa,

barem na kontroleru jer tehnike paralelizma nisu iste u CF i SLi?

p.s.

Nije li postojao neki neovisni proizvođač, koji je nudio svoje rješenje mješovitog rada u tandemu bilo koje kartice sa bilo kojom generacijom, brendom i proizvođačem?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 18:07 (overhaul).
16 godina
offline
Službeno: SLI na AMD-u

Nešto mi govori da nVidia misli da će AMD-ovi novi procesori biti dobri, pa neće da propuste party za ekipu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Službeno: SLI na AMD-u
Malto kaže...

Nešto mi govori da nVidia misli da će AMD-ovi novi procesori biti dobri, pa neće da propuste party za ekipu.

U tom slucaju bi glasilo Nvidia zna kakvi su Buldozer procesori, jer ak su dopustili njihovim glavešinama onda su vidjeli sva zatvorena testiranja i prave usporedbe s Intel procovima kaj ne ali moraju zasad šutit se razme.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice