SlySoft stavio ključ u bravu

poruka: 9
|
čitano: 1.699
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SlySoft stavio ključ u bravu".
16 godina
offline
SlySoft stavio ključ u bravu

zakaj drzave preventivno ne tuze proizvodjace automobila koji mogu voziti brze od 130kmh?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
23 0 hvala 0
16 godina
offline
SlySoft stavio ključ u bravu

Šteta koristio sam njihov software za svoje CD-ove.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: SlySoft stavio ključ u bravu
Idiotizam
Pa nije on ripo i djelio dalje.
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
SlySoft stavio ključ u bravu

ne kužim. ak firma zatvori dućan, neće nestati i njezini softveri. ja ih imam i dalje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
SlySoft stavio ključ u bravu

molim se za slysoft ekipu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
SlySoft stavio ključ u bravu

A da tuže acronis? Pomoću njihovog software-a mogu napraviti backup mp3-ica koje imam na kompu.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SlySoft stavio ključ u bravu
Ajar kaže...

ne kužim. ak firma zatvori dućan, neće nestati i njezini softveri. ja ih imam i dalje. 

 Je, samo ako proizvođači smisle neku sitnicu u zaštiti koja će zbuniti postojeće verzije programa neće imati ko da ti napravi update za te nove verzije.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: SlySoft stavio ključ u bravu
Gnjavator kaže...

 Je, samo ako proizvođači smisle neku sitnicu u zaštiti koja će zbuniti postojeće verzije programa neće imati ko da ti napravi update za te nove verzije.

Pa onda "slučajno" procuri source i nađe se neka dobra duša koja će napraviti update.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: SlySoft stavio ključ u bravu
MrBlc kaže...
Gnjavator kaže...

 Je, samo ako proizvođači smisle neku sitnicu u zaštiti koja će zbuniti postojeće verzije programa neće imati ko da ti napravi update za te nove verzije.

Pa onda "slučajno" procuri source i nađe se neka dobra duša koja će napraviti update.

 je, ali neće više bito ovako lako dostupno "na izvolte".

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice