Snap izlazi na burzu

poruka: 6
|
čitano: 1.435
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snap izlazi na burzu".
14 godina
neaktivan
offline
Snap izlazi na burzu

Neki, pak, predviđaju da će cijena dionice Snapa biti postavljena tako da vrijednost kompanije postavi na čak 40 milijardi dolara.

 

Ovo će bit balončić ko s fejsom. Nema u Snapu vrijednosti za 40mlrd, a ni za 25

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Snap izlazi na burzu
Kakav baloncic s Fejsom? Jesi pogledao njihov net worth danas?
14 godina
neaktivan
offline
Snap izlazi na burzu

"Danas" je 4 godine od njihovog IPO-a, pričam o padu vrijednosti njihovih dionica na skoro pola prvotne cijene kada su izišli zbog prevelikog hypea, za što je trebalo oko godinu dana oporavka.

 

This was seen as one of the biggest IPOs in technology and Internet history, with a peak market capitalization of over $104 billion. However, the stock fell as soon as it opened, and the share prices crashed more than 50% over the next couple of months. It took more than a year for the shares to trade above the $38 listing price

 

A Snap nije velik ni profitabilan kao Fejs

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Snap izlazi na burzu
crazy_luđak kaže...

"Danas" je 4 godine od njihovog IPO-a, pričam o padu vrijednosti njihovih dionica na skoro pola prvotne cijene kada su izišli zbog prevelikog hypea, za što je trebalo oko godinu dana oporavka.

 

This was seen as one of the biggest IPOs in technology and Internet history, with a peak market capitalization of over $104 billion. However, the stock fell as soon as it opened, and the share prices crashed more than 50% over the next couple of months. It took more than a year for the shares to trade above the $38 listing price

 

A Snap nije velik ni profitabilan kao Fejs

 To je bio najnerealniji IPO ikad...najrealniji koji se vrtio u Wall St kuloarima je bilo oko 40 mlrd $.

 

 

 

Mislim da je Snapu ovo realna vrijednost (25-40) odnosno u tom intervalu ce se kretati...ali ja osobno mislim prema lijevoj granici

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 17:07 (Mitch).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snap izlazi na burzu
Mitch kaže...
crazy_luđak kaže...

"Danas" je 4 godine od njihovog IPO-a, pričam o padu vrijednosti njihovih dionica na skoro pola prvotne cijene kada su izišli zbog prevelikog hypea, za što je trebalo oko godinu dana oporavka.

 

This was seen as one of the biggest IPOs in technology and Internet history, with a peak market capitalization of over $104 billion. However, the stock fell as soon as it opened, and the share prices crashed more than 50% over the next couple of months. It took more than a year for the shares to trade above the $38 listing price

 

A Snap nije velik ni profitabilan kao Fejs

 To je bio najnerealniji IPO ikad...najrealniji koji se vrtio u Wall St kuloarima je bilo oko 40 mlrd $.

 

 

 

Mislim da je Snapu ovo realna vrijednost (25-40) odnosno u tom intervalu ce se kretati...ali ja osobno mislim prema lijevoj granici

 Ja bih kupio na 20, na 40 ne bih. Mislim da bih uzeo i na 25, preko toga ne bih isao. Mozda bolje cekati zestok pad nakon IPO-a pa onda uzeti?

15 godina
online
Re: Snap izlazi na burzu
Pa gle...nismo brokeri ali njusim to
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice