Softverski alat za kopiranje stila fotografija

poruka: 6
|
čitano: 1.011
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Softverski alat za kopiranje stila fotografija".
8 godina
odjavljen
offline
Softverski alat za kopiranje stila fotografija

Hm. Pa ja sami mislio da se to moze i sad odraditi.... White balans i preset i gotovo....

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Softverski alat za kopiranje stila fotografija

HDR, HDR i to ^2, to bu za Olega i ostale koji vole stavljat (de)efekte na slike :)

 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Softverski alat za kopiranje stila fotografija

alat bi se trebao zvati "vandalize now!" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Softverski alat za kopiranje stila fotografija
Torent kaže...

Hm. Pa ja sami mislio da se to moze i sad odraditi.... White balans i preset i gotovo....

 U biti... donekle može, (ne doduše tako kako si naveo jer nemaš referencu u igri, nego) u Photoshopu, Image ->adjustments->match color. Tamo odabereš referentnu fotografiju ili layer i onda niveliraš blendanje boje, svjetla, saturacije... No možda su sad to malo naprednije osmislili. U ovoj sadašnjoj često rezultat zna ispasti malo tupav. 
Nije to loše imati ne zbog krađe tuđih stilova slika, nego da si recimo čovjek ujednači svoju kolekciju layera za fotomontažu/matte paint.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Re: Softverski alat za kopiranje stila fotografija
overhaul kaže...
Torent kaže...

Hm. Pa ja sami mislio da se to moze i sad odraditi.... White balans i preset i gotovo....

 U biti... donekle može, (ne doduše tako kako si naveo jer nemaš referencu u igri, nego) u Photoshopu, Image ->adjustments->match color. Tamo odabereš referentnu fotografiju ili layer i onda niveliraš blendanje boje, svjetla, saturacije... No možda su sad to malo naprednije osmislili. U ovoj sadašnjoj često rezultat zna ispasti malo tupav. 
Nije to loše imati ne zbog krađe tuđih stilova slika, nego da si recimo čovjek ujednači svoju kolekciju layera za fotomontažu/matte paint.

 Ma bilo kakvo sminkanje fotografija nekim automatizmom je idiotski. Koja je poenta?????

16 godina
offline
Re: Softverski alat za kopiranje stila fotografija
Torent kaže...
overhaul kaže...
Torent kaže...

Hm. Pa ja sami mislio da se to moze i sad odraditi.... White balans i preset i gotovo....

 U biti... donekle može, (ne doduše tako kako si naveo jer nemaš referencu u igri, nego) u Photoshopu, Image ->adjustments->match color. Tamo odabereš referentnu fotografiju ili layer i onda niveliraš blendanje boje, svjetla, saturacije... No možda su sad to malo naprednije osmislili. U ovoj sadašnjoj često rezultat zna ispasti malo tupav. 
Nije to loše imati ne zbog krađe tuđih stilova slika, nego da si recimo čovjek ujednači svoju kolekciju layera za fotomontažu/matte paint.

 Ma bilo kakvo sminkanje fotografija nekim automatizmom je idiotski. Koja je poenta?????

 Kažem, ujednačavanje stilova većeg seta. Pogotovo ako ti trebaju elementi iz ostalih setova na jednoj fotografiji. Dakle fotomontaža/matte paint.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice