Sony bez WP8 uređaja

poruka: 25
|
čitano: 3.257
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony bez WP8 uređaja".
15 godina
offline
Sony bez WP8 uređaja

Ma budale, iovako su im telefoni banana...kostaju ko suvo zlato a daleko ispod prosjeka kvalitetom u odnosu na druge.

Moj PC  
0 18 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
malina22 kaže...

Ma budale, iovako su im telefoni banana...kostaju ko suvo zlato a daleko ispod prosjeka kvalitetom u odnosu na druge.

Baš obrnuto, telefoni su im kvalitetniji od ostatka konkurencije, možda nisu vrh HW-a, ali po kvaliteti i podršci, mislim da Sony-u(bivši SE) nema premca.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
offline
Sony bez WP8 uređaja

To je vjerojatno zbog playstation certifikacije i prilagodbe PS igrica na androidu (morali bi ih prilagođavati widowsima). A što se kvalitete tiče sin mi ima Sony (Satio 12MP kamera) i to čudo radi godinama, mom samsungu je otišao touch nakon godinu dana, a softverski je bio potpuno gol, dok sam par godina prije njega imao ASUS-a koji došao sa svim mogući softverom i nosačima/punjačima za u auto, za na put , za remen itd.. Nakon dosadašnjih iskustava s mobitelima razmišljam o Sony Xperia V za sina , te Nokii 920 za mene. Uostalom koje su zamjene kod bilo kojeg proizvođača za Sony Xperia V pri tome mislim na smartphone koji može u vodu do 1m dubine...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
Byron kaže...

To je vjerojatno zbog playstation certifikacije i prilagodbe PS igrica na androidu (morali bi ih prilagođavati widowsima).

 I onda bi prodavali PS igrice pod Xbox Lve naslovom. Mislim da ih to najviše brine, a i pitanje koliko bi im se sve to isplatilo. Nažalost, vjerojatno nećemo vidjeti Sony WP uskoro.

13 godina
protjeran
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
Byron kaže...

To je vjerojatno zbog playstation certifikacije i prilagodbe PS igrica na androidu (morali bi ih prilagođavati widowsima). A što se kvalitete tiče sin mi ima Sony (Satio 12MP kamera) i to čudo radi godinama, mom samsungu je otišao touch nakon godinu dana, a softverski je bio potpuno gol, dok sam par godina prije njega imao ASUS-a koji došao sa svim mogući softverom i nosačima/punjačima za u auto, za na put , za remen itd.. Nakon dosadašnjih iskustava s mobitelima razmišljam o Sony Xperia V za sina , te Nokii 920 za mene. Uostalom koje su zamjene kod bilo kojeg proizvođača za Sony Xperia V pri tome mislim na smartphone koji može u vodu do 1m dubine...

Ako si fan Sony-a evo jednog odličnog mobitela:

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_acro_s-review-807.php

 

Samo ne znam kad će kod nas u prodaji biti {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
gin.tonic kaže...
Byron kaže...

To je vjerojatno zbog playstation certifikacije i prilagodbe PS igrica na androidu (morali bi ih prilagođavati widowsima). A što se kvalitete tiče sin mi ima Sony (Satio 12MP kamera) i to čudo radi godinama, mom samsungu je otišao touch nakon godinu dana, a softverski je bio potpuno gol, dok sam par godina prije njega imao ASUS-a koji došao sa svim mogući softverom i nosačima/punjačima za u auto, za na put , za remen itd.. Nakon dosadašnjih iskustava s mobitelima razmišljam o Sony Xperia V za sina , te Nokii 920 za mene. Uostalom koje su zamjene kod bilo kojeg proizvođača za Sony Xperia V pri tome mislim na smartphone koji može u vodu do 1m dubine...

Ako si fan Sony-a evo jednog odličnog mobitela:

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_acro_s-review-807.php

 

Samo ne znam kad će kod nas u prodaji biti {#}

acro s nece dolaziti u hrvatsku. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
Nema što se Hrvatske tiče, isto vrijedi i za regiju, Njemačku, Švicarsku i Austriju, u tim zemljama nije dostupan. @SonyXperiaHR #acroS
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
Neville2MUFC kaže...
Byron kaže...

To je vjerojatno zbog playstation certifikacije i prilagodbe PS igrica na androidu (morali bi ih prilagođavati widowsima).

 I onda bi prodavali PS igrice pod Xbox Lve naslovom. Mislim da ih to najviše brine, a i pitanje koliko bi im se sve to isplatilo. Nažalost, vjerojatno nećemo vidjeti Sony WP uskoro.

LoL, da bas njih najvise brinu ps igrice... brine njih cinjenica sto bi trebali spalit tko zna koliko miljardi $$$ na razvoj, proizvodnju te reklamiranje WIN8 linije koja se onda najvjerojatnije (kao niti bilo cija druga nece prodavat u zadovoljavajucem broju primjeraka) - opekao se vec dobrano LG, Nokija je u posmrtnom marsu a Sony opcenito trenutno bas i nema para da se ko ovi iz Samsunga-HTC zahjebava s necim sto je najvjerojatnije unaprijed osudjeno na propast.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja

hm wp osuden na propast

gledajuci samo lumie, isporuka je 7milijuna u 3 tromjesjecja

u istom periodu 2007 apple je isporucio 3mil ip

a 2009 samsung 1mil androida

istina onda je trziste bilo manje, ali brojke su sve samo ne porazavajuce

uzmimo u obzir da je usprkos nemogucnosti nadogranje na wp8

prodaja i dalje rasla, mislim 3mil u zadnjem tromjesecju

 

zanimljivo je jos napomenuti da usprkos zavrzlami s wp7-wp8

prodaja je rasla opcenito nokiji, zahvaljujuci dijelom i asha seriji

prodaja iphonea je pala jer kao svi cekaju novoga

pa cekali su ljudi i wp8 nokie, pa se nije odrazilo negativno na prodaju

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
apoteka kaže...

hm wp osuden na propast

gledajuci samo lumie, isporuka je 7milijuna u 3 tromjesjecja

u istom periodu 2007 apple je isporucio 3mil ip

a 2009 samsung 1mil androida

istina onda je trziste bilo manje, ali brojke su sve samo ne porazavajuce

uzmimo u obzir da je usprkos nemogucnosti nadogranje na wp8

prodaja i dalje rasla, mislim 3mil u zadnjem tromjesecju

 

zanimljivo je jos napomenuti da usprkos zavrzlami s wp7-wp8

prodaja je rasla opcenito nokiji, zahvaljujuci dijelom i asha seriji

prodaja iphonea je pala jer kao svi cekaju novoga

pa cekali su ljudi i wp8 nokie, pa se nije odrazilo negativno na prodaju

jesu 3mil, ako računaš da su davali u pola cijene i na bilo koji način se htjeli

rješit aparata na svoj minus!!!

daleko od toga da wp nema budućnost, po mom mišljenu on bi se treba i

moga dignit na razinu ios, ne govorim o kvaliteti i tim sranjima, čisto po broju korisnika!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
16 godina
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
apoteka kaže...

hm wp osuden na propast

gledajuci samo lumie, isporuka je 7milijuna u 3 tromjesjecja

u istom periodu 2007 apple je isporucio 3mil ip

a 2009 samsung 1mil androida

istina onda je trziste bilo manje, ali brojke su sve samo ne porazavajuce

uzmimo u obzir da je usprkos nemogucnosti nadogranje na wp8

prodaja i dalje rasla, mislim 3mil u zadnjem tromjesecju

 

zanimljivo je jos napomenuti da usprkos zavrzlami s wp7-wp8

prodaja je rasla opcenito nokiji, zahvaljujuci dijelom i asha seriji

prodaja iphonea je pala jer kao svi cekaju novoga

pa cekali su ljudi i wp8 nokie, pa se nije odrazilo negativno na prodaju

E sorry, al bezveze se igras sa brojevima.

Ono, Xperia nije 1901 prodala ni jedan telefon! Uzas!

 

Usporedba ti je fakat bezveze :D

 

Samsung je npr, u 100 dana prodao 20milijuna samo Galaxya S3. A lumia sve skupa u 120 dana 3milijuna.

To je realna usporedba.

 

Drzim fige Nokii da napokon uspije, ali ovo do sada definitivno nije uspjeh.

12 godina
protjeran
offline
Sony bez WP8 uređaja

Kaj se tice dizajna su odlicni, al se sjecam ekrana sa Arca i to nikad necu zaboraviti. Katastrofa!

daniel
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony bez WP8 uređaja
Mis da danasni ekrani od xperie s, p i u, bi trebali bi jedni od najboljih na trzistu.
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sony bez WP8 uređaja

Napokon proizvodjac mobitela koji je MSu rekao NE, tko vas J. sto i treba ciniti... lihvarske tvrtke ala MS treba lijepo đentelmenski odjebavat a to radi Sony dok ne vidi zaista ak ce od WP biti kruha a prema svemu sudeci, nista posebno od tog ne bude :) 

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
ne mozes usporedivati etablirani mob i potpuno novi mob, kao sto su lumie.
isto tako u americi su prodali 400tisuca tako da nije ni do cijene.
uzmite u obzir masu symbian korisnika kojima se nije svidjelo napustanje tog os-a (ukljucujuci i mene) pa su presli na druge.

ali treba jos pricekati, ms i nokia ce svim silama upirati u uspjeh wp8.

a i nije mi jasno koja je komplikacija izdat mob s wp8. s obzirom da je wp vise manje isti na svim mobitelima, ne cini se veliki posa sonyu da na neki postojeci mob stave wp. bilo bi smijesno radi xboxa doduse
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
apoteka kaže...

hm wp osuden na propast

gledajuci samo lumie, isporuka je 7milijuna u 3 tromjesjecja

u istom periodu 2007 apple je isporucio 3mil ip

a 2009 samsung 1mil androida

istina onda je trziste bilo manje, ali brojke su sve samo ne porazavajuce

uzmimo u obzir da je usprkos nemogucnosti nadogranje na wp8

prodaja i dalje rasla, mislim 3mil u zadnjem tromjesecju

 

zanimljivo je jos napomenuti da usprkos zavrzlami s wp7-wp8

prodaja je rasla opcenito nokiji, zahvaljujuci dijelom i asha seriji

prodaja iphonea je pala jer kao svi cekaju novoga

pa cekali su ljudi i wp8 nokie, pa se nije odrazilo negativno na prodaju

da se previse ne natezemo:

Nokia smartphone              market share

2010 Q4 . . .   28.3 M units . . . 29%

2011 Q1 . . .  24.2 M units . . . 24%
2011 Q2 . . .   16.7 M units . . . 15%
2011 Q3 . . .   16.8 M units . . . 14%
2011 Q4 . . .  19.6 M units . . . 13% . . .  Lumia 600,000k

2012 Q1 . . .   11.9 M units . . .  8% . . . . Lumia 2 M
2012 Q2 . . .   9.2 M units . . .    6% . . . . Lumia 4 M
2012 Q3 . . .   6.8 M units . . .    4% . . . . Lumia 6 M*
2012 Q4 . . .   7.4 M units . . .    3% . . . . Lumia 7 M*

 

* procjenjeno

 

- i ta mizerija od prodaja im je nafrizriana preko svako mjere raznoraznim popustima te Microstovim akcijama/marketingom

- te da stvar bude bolja cini mi se da ce im nove Lumije na vecini trzista propustit blagdansku shoping maniju a tamo gdje ih i izbace, ako ih uopce izbace na vrijeme, ubit ce ih konkurencija u pojam, novi iPhone (SAD) prvenstveno...

 

 

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
R4sput1n kaže...
apoteka kaže...

hm wp osuden na propast

gledajuci samo lumie, isporuka je 7milijuna u 3 tromjesjecja

u istom periodu 2007 apple je isporucio 3mil ip

a 2009 samsung 1mil androida

istina onda je trziste bilo manje, ali brojke su sve samo ne porazavajuce

uzmimo u obzir da je usprkos nemogucnosti nadogranje na wp8

prodaja i dalje rasla, mislim 3mil u zadnjem tromjesecju

 

zanimljivo je jos napomenuti da usprkos zavrzlami s wp7-wp8

prodaja je rasla opcenito nokiji, zahvaljujuci dijelom i asha seriji

prodaja iphonea je pala jer kao svi cekaju novoga

pa cekali su ljudi i wp8 nokie, pa se nije odrazilo negativno na prodaju

da se previse ne natezemo:

Nokia smartphone              market share

2010 Q4 . . .   28.3 M units . . . 29%

2011 Q1 . . .  24.2 M units . . . 24%
2011 Q2 . . .   16.7 M units . . . 15%
2011 Q3 . . .   16.8 M units . . . 14%
2011 Q4 . . .  19.6 M units . . . 13% . . .  Lumia 600,000k

2012 Q1 . . .   11.9 M units . . .  8% . . . . Lumia 2 M
2012 Q2 . . .   9.2 M units . . .    6% . . . . Lumia 4 M
2012 Q3 . . .   6.8 M units . . .    4% . . . . Lumia 6 M*
2012 Q4 . . .   7.4 M units . . .    3% . . . . Lumia 7 M*

 

* procjenjeno

 

- i ta mizerija od prodaja im je nafrizriana preko svako mjere raznoraznim popustima te Microstovim akcijama/marketingom

- te da stvar bude bolja cini mi se da ce im nove Lumije na vecini trzista propustit blagdansku shoping maniju a tamo gdje ih i izbace, ako ih uopce izbace na vrijeme, ubit ce ih konkurencija u pojam, novi iPhone (SAD) prvenstveno...

 

nevidim gdje je tu ista nejasno

prebacili su se sa symbiana i meegota na wp, koji ocigledno raste, dok ovi padaju

a to procijenjeno obisi macku o rep

ponavljam da su popusti bili samo u sad-u (koliko znam)

a koliko vidim dalje, mobiteli dolaze prije bozica, u 11 mjesecu

mozda ne na sva trzista, ali sigurno nisu toliko ludi da ne izbace na veca (sad, kina, indija itd)

ako propuste, svakako su se upucali u nogu, ali koliko vidim zasad nece

ne kazem ja je prodaja vrhunska, ali s obzirom da je ovo prodaja wp7 uredaja bez nadogradnje, nije ni lose

 

na kraju krajeva, meni kao krajnjem korisniku marketshare nista ne znaci

ako nemaju dobar proizvod, mogu propast i sutra, sto se mene tice

wp7 uredaji me se nisu dojmili, ali 920 je inovativan na sve strane

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
Dachande kaže...
apoteka kaže...

hm wp osuden na propast

gledajuci samo lumie, isporuka je 7milijuna u 3 tromjesjecja

u istom periodu 2007 apple je isporucio 3mil ip

a 2009 samsung 1mil androida

istina onda je trziste bilo manje, ali brojke su sve samo ne porazavajuce

uzmimo u obzir da je usprkos nemogucnosti nadogranje na wp8

prodaja i dalje rasla, mislim 3mil u zadnjem tromjesecju

 

zanimljivo je jos napomenuti da usprkos zavrzlami s wp7-wp8

prodaja je rasla opcenito nokiji, zahvaljujuci dijelom i asha seriji

prodaja iphonea je pala jer kao svi cekaju novoga

pa cekali su ljudi i wp8 nokie, pa se nije odrazilo negativno na prodaju

E sorry, al bezveze se igras sa brojevima.

Ono, Xperia nije 1901 prodala ni jedan telefon! Uzas!

 

Usporedba ti je fakat bezveze :D

 

Samsung je npr, u 100 dana prodao 20milijuna samo Galaxya S3. A lumia sve skupa u 120 dana 3milijuna.

To je realna usporedba.

 

Drzim fige Nokii da napokon uspije, ali ovo do sada definitivno nije uspjeh.

  Tvoja usporedba je bezveze. On poredi prodaju prvih WP mobitela sa   prodajom prvih iPhone-a.

Samsungu je to vec treci Galaxy i vec imaju izgradjeno trziste. Tako da ti je usporedba nidje veze{#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
apoteka kaže... 

nevidim gdje je tu ista nejasno

prebacili su se sa symbiana i meegota na wp, koji ocigledno raste, dok ovi padaju

a to procijenjeno obisi macku o rep

ponavljam da su popusti bili samo u sad-u (koliko znam)

a koliko vidim dalje, mobiteli dolaze prije bozica, u 11 mjesecu

mozda ne na sva trzista, ali sigurno nisu toliko ludi da ne izbace na veca (sad, kina, indija itd)

ako propuste, svakako su se upucali u nogu, ali koliko vidim zasad nece

ne kazem ja je prodaja vrhunska, ali s obzirom da je ovo prodaja wp7 uredaja bez nadogradnje, nije ni lose

 

na kraju krajeva, meni kao krajnjem korisniku marketshare nista ne znaci

ako nemaju dobar proizvod, mogu propast i sutra, sto se mene tice

wp7 uredaji me se nisu dojmili, ali 920 je inovativan na sve strane

To procjenjeno je kako sad stvari stoje vise manje to, zapravo moze samo gore, a gore na Nokijnom primjeru se da itekako iscitat cinjanica da WP bogami ne raste vec stagnira ili pada...

Btw sto je na 920 toliko inovatino, ono bezicno punjeno koje ide preko zice{#}?

 

 

 

Bilal kaže...

  Tvoja usporedba je bezveze. On poredi prodaju prvih WP mobitela sa   prodajom prvih iPhone-a.

Samsungu je to vec treci Galaxy i vec imaju izgradjeno trziste. Tako da ti je usporedba nidje veze{#}

A tvoja pak primjedba nema veze s vezom a kamoli s zdravim razumom, usporedjuj jabuke s jabukama a ne s kruskama. U cemu je toliko bitna razlika izmedju Galaxija i novih Lumija?, osim po u OS-u koji funkcionalno ne nudi nista sto ne nudi Android... dok je pak originalni iPhone, za razliku od ovih novih Nokijia bio itekako revulcionaran proizvod - kad se samo sjetim onih ruznih, nezgrapnih, nefunkcionalnih "smartphoncica" ala Motorola Q na onom smecu od Windows mobile-a... te kao da je za prodaju toliko bitno pod kojim je brojem/revizijom sto trenutno na trzistu - po toj tvojoj logici bi se bas Sonyijeve Xperije trebale ic ko vruce kifle a svi smo svijesni da tako bas i ne ide...

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
R4sput1n kaže...

To procjenjeno je kako sad stvari stoje vise manje to, zapravo moze samo gore, a gore na Nokijnom primjeru se da itekako iscitat cinjanica da WP bogami ne raste vec stagnira ili pada...

Btw sto je na 920 toliko inovatino, ono bezicno punjeno koje ide preko zice{#}?

1 ekran za koji jos valja vidjet je li toliko dobar, ali tehnologija se zna, bolji response time, synaptics osjetljiviji touch,

kombinacija kapacitivnog i rezistivnog, uz najvecu rezoluciju na mobitelima i citljivost na suncu

po meni steta sto nije amoled

2 kamera s ois i odlicnim slikama na slabijem osvjetljenju, za mobitel naravno

3 bezicno punjenje kao sto si rekao i ispa malo glup jer ne razumijes

4 jos dodaj offline mape, city lens, indoor mape, pluginove za ui kamere itd

ima toga jos, ne mogu se sjetit sad.

i jos se nezna sto sve wp8 donosi, tako da osim ako si dobar prorok...

ako ces ti kupovat mobitel na temelju marketsharea, slobodno

ja kupujem mobitel prema svojim potrebama

 

i jos si sam stavio podatke kako prodaja lumia raste i opet ponavljas da stagnira i pada

dupli facepalm, indeed

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
malina22 kaže...

Ma budale, iovako su im telefoni banana...kostaju ko suvo zlato a daleko ispod prosjeka kvalitetom u odnosu na druge.

Telefoni su im "banana?"


Tebi se ocito nesto pobrkalo...Vrati se par godina u nazad(bez obzira sto je bio Sony Ericsson), dok nisu bili mobiteli na Touch (osim 2g,3g/gs iPhone), bili su BROJ 1 u proizvodnji mobitela, imali su najkvalitetnije uređaje, nitko se nije zalio, odlicne kamere na mobitela u to vrijeme(ako uzmemo u obzir par modela koji su imali 5mpix) koja daje vrhunsku sliku, nego pojedini uređaji danas sa 5mpix camerom. Ima toga jos ali nisam dovoljno upucen, pa necu dalje komentirati.

 

A sto nedostaje Sony-evim danasnjim uređajima ? Daj molim te, meni je Sony, posto sam danas prvi puta vlasnik bas Sony-evog uređaja, Broj 1 i dalje.

Onaj tko ne zeli android, ima drugih marki sa WP8 pa neka bira redom. Meni osobno je puno drazi Android i staviti cu malu anketu pa da vidimo i za ostale...

 

BTW: "kostaju ko suvo zlato"....Ha ha ha...mogu se samo nasmijati...Sony xperia U, 1700kn koja je bolja od iPhone 4, koji kada je izasao kostao u paketu 7500kn.... 

Sony ima extra jeftinu cijenu na uređaje, ocito nisi dovoljno upucen sa trgovinom.

7 Android
6 WP8
Talijan
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
viper kaže...
Nema što se Hrvatske tiče, isto vrijedi i za regiju, Njemačku, Švicarsku i Austriju, u tim zemljama nije dostupan. @SonyXperiaHR #acroS

Moram sam sebe citirat.. što se tiče acroS-a ,njega možete kupiti u Mađarskoj i Srbiji .

 

http://www.telekoplus.com/model.php?proiz=Sony&model=Xperia%20acro%20S%20LT26w =3735kn

 

http://telefonbolt.hu/mobil/Sony/Xperia_Acro_S_LT26w_Black =3439kn (ako sam dobro izračunao)

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
apoteka kaže...
R4sput1n kaže...

To procjenjeno je kako sad stvari stoje vise manje to, zapravo moze samo gore, a gore na Nokijnom primjeru se da itekako iscitat cinjanica da WP bogami ne raste vec stagnira ili pada...

Btw sto je na 920 toliko inovatino, ono bezicno punjeno koje ide preko zice{#}?

1 ekran za koji jos valja vidjet je li toliko dobar, ali tehnologija se zna, bolji response time, synaptics osjetljiviji touch,

kombinacija kapacitivnog i rezistivnog, uz najvecu rezoluciju na mobitelima i citljivost na suncu

po meni steta sto nije amoled

2 kamera s ois i odlicnim slikama na slabijem osvjetljenju, za mobitel naravno

3 bezicno punjenje kao sto si rekao i ispa malo glup jer ne razumijes

4 jos dodaj offline mape, city lens, indoor mape, pluginove za ui kamere itd

ima toga jos, ne mogu se sjetit sad.

i jos se nezna sto sve wp8 donosi, tako da osim ako si dobar prorok...

ako ces ti kupovat mobitel na temelju marketsharea, slobodno

ja kupujem mobitel prema svojim potrebama

 

i jos si sam stavio podatke kako prodaja lumia raste i opet ponavljas da stagnira i pada

dupli facepalm, indeed

 kozmetika i neki sitne djindje mindje, ama bas nista revolucionarno, da se razumijemo vise manje svi novi smarthphone slijede istu shemu...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony bez WP8 uređaja
R4sput1n kaže...
apoteka kaže...
R4sput1n kaže...

To procjenjeno je kako sad stvari stoje vise manje to, zapravo moze samo gore, a gore na Nokijnom primjeru se da itekako iscitat cinjanica da WP bogami ne raste vec stagnira ili pada...

Btw sto je na 920 toliko inovatino, ono bezicno punjeno koje ide preko zice{#}?

1 ekran za koji jos valja vidjet je li toliko dobar, ali tehnologija se zna, bolji response time, synaptics osjetljiviji touch,

kombinacija kapacitivnog i rezistivnog, uz najvecu rezoluciju na mobitelima i citljivost na suncu

po meni steta sto nije amoled

2 kamera s ois i odlicnim slikama na slabijem osvjetljenju, za mobitel naravno

3 bezicno punjenje kao sto si rekao i ispa malo glup jer ne razumijes

4 jos dodaj offline mape, city lens, indoor mape, pluginove za ui kamere itd

ima toga jos, ne mogu se sjetit sad.

i jos se nezna sto sve wp8 donosi, tako da osim ako si dobar prorok...

ako ces ti kupovat mobitel na temelju marketsharea, slobodno

ja kupujem mobitel prema svojim potrebama

 

i jos si sam stavio podatke kako prodaja lumia raste i opet ponavljas da stagnira i pada

dupli facepalm, indeed

 kozmetika i neki sitne djindje mindje, ama bas nista revolucionarno, da se razumijemo vise manje svi novi smarthphone slijede istu shemu...

je, upravo sam te stvari vidio na svim smartphonima prije

daj smijesan si, ne da mi se gubit vrijeme na tebe

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
offline
Sony bez WP8 uređaja

i ja se slažem da tu nema ništa revolucionarno,

ekran ništa posebno, offline mape imaš i kod drugih navigacija..

bežično punjenje je bilo kod palma, opet nije njihovo ionako je

to više šminka da se digne prašina..

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice