Sony: Made for Bond

poruka: 18
|
čitano: 2.260
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony: Made for Bond".
10 godina
offline
Sony: Made for Bond

Sony je vec jednom bio u filmu Bonda sa Xperiom T...

Enjoy The Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony: Made for Bond

Trebao je neki (skoro) stock android, to bi bilo kul. 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony: Made for Bond

ništa gejfon i ništa ljupija w10 mobile, a? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 7 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony: Made for Bond
Ajar kaže...

ništa gejfon i ništa ljupija w10 mobile, a? 

 Ajme, koja si ti frustrirana budala, zar nemaš pametnijeg posla nego cijelo vrijeme kenjati po nečemu? Pa nema teme u kojoj ti ne kenjaš po nečemu, kao da si svu pamet svijeta popio.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Sony: Made for Bond
Bond je koristio i npr. Ericsson JB988,SonyEricsson C902,M600i,K800i.
...biće bolje...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony: Made for Bond
Ako me sjećanje služi, 007 je koristio i Sony Ericsson T610?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony: Made for Bond
southy kaže...
Ajar kaže...

ništa gejfon i ništa ljupija w10 mobile, a? 

 Ajme, koja si ti frustrirana budala, zar nemaš pametnijeg posla nego cijelo vrijeme kenjati po nečemu? Pa nema teme u kojoj ti ne kenjaš po nečemu, kao da si svu pamet svijeta popio.

 

Meni je taj lik odavno na ignoreu, jer osim bespotrebnog spama i loseg humora nema se sta za pametno procitati od njega. Postove (na zalost) vidim samo kad ga citira netko. A kako si vec rekao, na svakom topicu je. Ocito nema pametnijeg posla nego visit po forumu cijeli dan :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony: Made for Bond
Hann kaže...
southy kaže...
Ajar kaže...

ništa gejfon i ništa ljupija w10 mobile, a? 

 Ajme, koja si ti frustrirana budala, zar nemaš pametnijeg posla nego cijelo vrijeme kenjati po nečemu? Pa nema teme u kojoj ti ne kenjaš po nečemu, kao da si svu pamet svijeta popio.

 

Meni je taj lik odavno na ignoreu, jer osim bespotrebnog spama i loseg humora nema se sta za pametno procitati od njega. Postove (na zalost) vidim samo kad ga citira netko. A kako si vec rekao, na svakom topicu je. Ocito nema pametnijeg posla nego visit po forumu cijeli dan :)

 Morat ću i ja bubnut ignore. Al na svakom topicu čovječe. I to svaki puta moram rekreirat Picardov facepalm iz njegovog avatara kad pročitam što piše. Drago mi je da nisam jedini.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony: Made for Bond
Hann kaže...

Meni je taj lik odavno na ignoreu, jer osim bespotrebnog spama i loseg humora nema se sta za pametno procitati od njega. Postove (na zalost) vidim samo kad ga citira netko. A kako si vec rekao, na svakom topicu je. Ocito nema pametnijeg posla nego visit po forumu cijeli dan :)

Badaboom kaže...

 Morat ću i ja bubnut ignore. Al na svakom topicu čovječe. I to svaki puta moram rekreirat Picardov facepalm iz njegovog avatara kad pročitam što piše. Drago mi je da nisam jedini.

 Ljudi koji ne cijene superiorni starački humor. 

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
14 godina
offline
Re: Sony: Made for Bond
Onjegin kaže...
Hann kaže...

Meni je taj lik odavno na ignoreu, jer osim bespotrebnog spama i loseg humora nema se sta za pametno procitati od njega. Postove (na zalost) vidim samo kad ga citira netko. A kako si vec rekao, na svakom topicu je. Ocito nema pametnijeg posla nego visit po forumu cijeli dan :)

Badaboom kaže...

 Morat ću i ja bubnut ignore. Al na svakom topicu čovječe. I to svaki puta moram rekreirat Picardov facepalm iz njegovog avatara kad pročitam što piše. Drago mi je da nisam jedini.

 Ljudi koji ne cijene superiorni starački humor. 

 Jedino superiorno je količina spama koju uspije napraviti svaki dan.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
12 godina
odjavljen
offline
Sony: Made for Bond

Spameri se žale na spam, yeaa 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
1 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sony: Made for Bond

Sa čim se ljudi zamaraju.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
Sony: Made for Bond

Eh...kolegu Ajara prozivaju forumasi poput "southy" koji se  razbacuju čime? Mozda uvredama? Kolega Ajar je osvježenje na ovom forumu. Istina je da ne mogu njegove izjave biti duhovite za svoga ili bas svaki puta, no covjek je na mjestu. Ajar svojim upadicama, satkanim od ironija i sarkazama, sazdao je veo  vedrine u samim temeljima naseg prečesto sumornog foruma. Foruma koga je okupiralo i okužilo čitavo jato zapjenjenih i zajapurenih fanboyeva.

Kolega Ajar nedajte se, znam sigurno da neki od kolega veoma rado čitaju vaše postove.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 10:27 (1student).
 
6 3 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony: Made for Bond
Hann kaže...
southy kaže...
Ajar kaže...

ništa gejfon i ništa ljupija w10 mobile, a? 

 Ajme, koja si ti frustrirana budala, zar nemaš pametnijeg posla nego cijelo vrijeme kenjati po nečemu? Pa nema teme u kojoj ti ne kenjaš po nečemu, kao da si svu pamet svijeta popio.

 

Meni je taj lik odavno na ignoreu, jer osim bespotrebnog spama i loseg humora nema se sta za pametno procitati od njega. Postove (na zalost) vidim samo kad ga citira netko. A kako si vec rekao, na svakom topicu je. Ocito nema pametnijeg posla nego visit po forumu cijeli dan :)

 ono sto je Seinfeld medju komedijama, to je Ajar medju trolovima ;)

a sad na google i istrazivati kakav Seinfeld jest.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Sony: Made for Bond

moja (namjerno) sarkastična primjedba pokazala se kao "tjerali zeca, istjerali medvjeda". rijetko je tko napisao nešto o temi - zbog čega se u filmovima u bondu upotrebljavaju određene tehnologije (od kojih su neke, poput m-ovih, bezimene a neke se forsiraju na sva zvona (aston martin/bmw, philips/sony igračke itd.). nekad je to bilo otvorenije, danas je suptilnije no svejedno se svodi na oglašavanje koje se ne da blokirati osim zanemarivanjem. ne ulazim u ocjenjivanje kvalitete (to je zbilja subjektivno) tih tehnologija no sigurno postoji razlog (osim plaćanja) zbog čega baš android - sony, a ne epl ili mikrosoft/nokia (iako je to za bonda u osnovi svejedno - on bu obavil svoj posel prema scenariju). 

 

dečki, hvala za potporu. staraću se! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony: Made for Bond
@Ajar,
Pomoz bog junace 😄
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony: Made for Bond
nixass kaže...

 ono sto je Seinfeld medju komedijama, to je Ajar medju trolovima ;)

a sad na google i istrazivati kakav Seinfeld jest.

 

Seinfelda i Ajara usporedjujes? Ovo je onda definitivno scenarij vrijedan Mucki :)

16 godina
offline
Sony: Made for Bond

Sony Pictures Entertainment Inc. je vlasnik Columbia Pictures Entertainment, Inc., a u produkciji Columbia Pictures Entertainment, Inc. i Metro-Goldwyn-Mayer Studios, Inc (MGM) se snimaju filmovi o James Bondu. Mislim da se zna zašto su svi uređaji od Sonya i zašto Samsung nije dobio ugovor. Što se mene tiće neka smo i nastave koristiti njihove uređaje.

These Days
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice