Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

poruka: 31
|
čitano: 3.972
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao".
9 godina
neaktivan
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Sony je odlicna tvrtka istina je da najveca zarada od PS-a ali bilo bi steta da zatvore to sony i njihova Z serija mobitela je preodlicna a i televizori su dobri a to sto su se odrekli vaio-a je bio dobar potez. Samo neka nastave. 

 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

samo sto je Z serija poskupa, a i filozofija da svako 6 mjeseci izbacuje flagship, malo kome se svidja

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Serija Z je preskupa, a za ostale serije je upitno koliko dugo će trajati podrška.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
Indestructible kaže...

samo sto je Z serija poskupa, a i filozofija da svako 6 mjeseci izbacuje flagship, malo kome se svidja

 pa to je njihova stvar hoće li, mogu i isplati li im se svakih 6 mjeseci izbacivati flagship. Zapravo su ti kojima se to ne sviđa u manjini jer radi se o ljudima koji obavezno moraju imati uređaj koji je izašao prije 2 dana. 

Potpis!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
BudalastoStvorenje kaže...

Serija Z je preskupa, a za ostale serije je upitno koliko dugo će trajati podrška.

Zašto je preskupa? Z2 dobiješ za iste novce ko G3? Z3 kao M8? Ne nude ništa više niti manje od konkurencije

16 godina
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

mislim da je ovo veliki komad problema, neznam kako im se to dogodilo, nije da Sony u USA nije brand.
"činjenica da Sony nema potpisanu suradnju s četiri najveća davatelja mobilnih usluga na američkom tržištu."

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
20ak godina kupujem njihove proizvode i nikad problema, drzi se sony! Taman mislim uzet njihov 48" tv ;)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
MARKOZD15 kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

Serija Z je preskupa, a za ostale serije je upitno koliko dugo će trajati podrška.

Zašto je preskupa? Z2 dobiješ za iste novce ko G3? Z3 kao M8? Ne nude ništa više niti manje od konkurencije

 U kojem to svijetu Z3 za 4965 kuna nije malo? Ili 4220 kuna za Z3 compact? Ili 4462 kuna za Z2? To su cijene u jednoj zagrebačkoj trgovini.

 

Kojim se ti to poslom baviš da ti svi ti modeli nisu skupi?

13 godina
odjavljen
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Ako te baš zanima, Z3 novu zapakiranu sam platio 2600kn, to mi nije skupo i prezadovoljan sam zasada. Cijene u trgovini me ne zanimaju jer moraš biti retardiran da kupiš takvo što za tu lovu, kad na njuškalu imaš novih zapakiranih telefona za puno manje novce

 
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
MARKOZD15 kaže...

Ako te baš zanima, Z3 novu zapakiranu sam platio 2600kn, to mi nije skupo i prezadovoljan sam zasada. Cijene u trgovini me ne zanimaju jer moraš biti retardiran da kupiš takvo što za tu lovu, kad na njuškalu imaš novih zapakiranih telefona za puno manje novce

Ne pada mi na pamet kupiti bilo što na njuškalu.

 

14 godina
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
BudalastoStvorenje kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ako te baš zanima, Z3 novu zapakiranu sam platio 2600kn, to mi nije skupo i prezadovoljan sam zasada. Cijene u trgovini me ne zanimaju jer moraš biti retardiran da kupiš takvo što za tu lovu, kad na njuškalu imaš novih zapakiranih telefona za puno manje novce

Ne pada mi na pamet kupiti bilo što na njuškalu.

 

Šta se bojiš da će te oteti i prodati tvoje organe? 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
9 godina
neaktivan
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Ne, nego sam imao već dovoljno problema s reklamacijama aparata i u službenim kanalima i na kraju sam se izborio za svoje pravo na popravak i zamjenu. Zar zbilja misliš da ću se ići natezati s nekakvim švercerom u lokalnom kafiću? Ako je to tvoj stil života, ne znači da je i moj.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
Onda fino das 5000 kn i nemas natezanja.
15 godina
neaktivan
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

cijene vani: Z2 350€ Z3 compact 380€, Z3 450€
HTC One M8 420€ M9 750€
Galaxy S5 400€ S6 700€

tko se razbacuje s parama nek kupuje u ZG-u :D
nije baš da je Sony preskup u odnosu na druge

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 21:08 (Mikovic_xD).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

.

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2015 13:07 (Mikovic_xD).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
koza.nostra kaže...
Onda fino das 5000 kn i nemas natezanja.

Imaš natezanja, samo se možeš izboriti za novi aparat ili popravak pokvarenog aparata u jamstvenom roku, a tipu s njuškala možeš staviti soli na rep.

 

 

Mikovic_xD kaže...

cijene vani: Z2 350€ Z3 compact 380€, Z3 450€
HTC One M8 420€ M9 750€
Galaxy S5 400€ S6 700€

tko se razbacuje s parama nek kupuje u ZG-u :D
nije baš da je Sony preskupu odnosu na druge

Skup je.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
BudalastoStvorenje kaže...

Skup je.

 Blabla, ponavljaš ko papiga. Ok skup ti je, nama nije i super

9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
MARKOZD15 kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

Skup je.

 Blabla, ponavljaš ko papiga. Ok skup ti je, nama nije i super

Sam o sebi pišeš u množini? Mi ban MarkoZD15 ljeta Gospodnjeg 2015. rekli smo...

 

Sony je preskup.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
BudalastoStvorenje kaže...

U kojem to svijetu Z3 za 4965 kuna nije malo? Ili 4220 kuna za Z3 compact? Ili 4462 kuna za Z2? To su cijene u jednoj zagrebačkoj trgovini.

 

Kojim se ti to poslom baviš da ti svi ti modeli nisu skupi?

 Ja imam Sony Xperia M i platio sam ga oko 100 Kn na jednogodišnji ugovor. 

 

Izvrsno se može zvati i slati SMS s njega, ne zaostaje za Z3 u tom segmentu tako da mislim da Sony mobovi nisu preskupi.

9 godina
neaktivan
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

U ranijim porukama se spominju Z2 i Z3, a ne M ili nedaj bože E1.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
Ako ti nesto znaci - meni nije bio Z3C skup.
14 godina
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
BudalastoStvorenje kaže...

Ne, nego sam imao već dovoljno problema s reklamacijama aparata i u službenim kanalima i na kraju sam se izborio za svoje pravo na popravak i zamjenu. Zar zbilja misliš da ću se ići natezati s nekakvim švercerom u lokalnom kafiću? Ako je to tvoj stil života, ne znači da je i moj.

 Natezanje? Nađeš se sa čovjekom i ako je sve kako je rekao kupiš i gotovo.  

To šta ti radiš slona od muhe je tvoja stvar.  

Ja sam sve mobitele osim jednog kupio na taj način i sa samo jednim od 15 vjerojatno sam imao problema.  

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
14 godina
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Da ne spominjem kako ima likova koji prodaju zapakirane uređaje za masno nizu cijenu. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Z3 je jeftin. Molim one koji nemaju novaca da se presele na temu o cubotu jer samo ometaju nas bogate.

Potpis!
Moj PC  
2 1 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
EZY-E kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

Ne, nego sam imao već dovoljno problema s reklamacijama aparata i u službenim kanalima i na kraju sam se izborio za svoje pravo na popravak i zamjenu. Zar zbilja misliš da ću se ići natezati s nekakvim švercerom u lokalnom kafiću? Ako je to tvoj stil života, ne znači da je i moj.

 Natezanje? Nađeš se sa čovjekom i ako je sve kako je rekao kupiš i gotovo.  

To šta ti radiš slona od muhe je tvoja stvar.  

Ja sam sve mobitele osim jednog kupio na taj način i sa samo jednim od 15 vjerojatno sam imao problema.  

Svašta

 

10 godina
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Kupiš na Njuškalu telefon sa garancijom, ako mu nešto bude na servis i tamo galamiš. N ekužim zašto bi se natezao s prodavačima s Njuškala.

 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
Zato jer je to jedini argument za kojeg se mozes drzati kad ti netko kaze da su telefoni u trgovinama skupi i da ima jeftinijih sa garancijom na njuskalu.
10 godina
offline
Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao

Naravno. Na Njuškalu cu cijene puno bolje. Sve telefone tako kupujem, ali isključivo s ovjerenom garancijom i nikad problema.

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
Syke kaže...

Kupiš na Njuškalu telefon sa garancijom, ako mu nešto bude na servis i tamo galamiš. N ekužim zašto bi se natezao s prodavačima s Njuškala.

Zašto bih galamio u servisu? Ako imam račun i jamstveni list i nisam sam utjecao na kvar u mobitelu, onda ću ostvariti svoje pravo na popravak i/ili zamjenu, što sam već i napravio u nekoliko slučajeva. Oglasnici me ne zanimaju.

14 godina
offline
Re: Sony ipak ne prodaje "mobilni" posao
BudalastoStvorenje kaže...
Syke kaže...

Kupiš na Njuškalu telefon sa garancijom, ako mu nešto bude na servis i tamo galamiš. N ekužim zašto bi se natezao s prodavačima s Njuškala.

Zašto bih galamio u servisu? Ako imam račun i jamstveni list i nisam sam utjecao na kvar u mobitelu, onda ću ostvariti svoje pravo na popravak i/ili zamjenu, što sam već i napravio u nekoliko slučajeva. Oglasnici me ne zanimaju.

 E baš si BudalastoStvorenje...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice