Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nadograd

poruka: 6
|
čitano: 1.344
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nadograd".
13 godina
offline
Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nadograd

i Sony se "pokvario" nekada su bili pojam za pružanje nadogradnji na modele stare do 2god ali čini se kako se i to promijenilo 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nado
Gale92 kaže...

i Sony se "pokvario" nekada su bili pojam za pružanje nadogradnji na modele stare do 2god ali čini se kako se i to promijenilo 

 ma android je dogurao do te granice da je totalno nebitno 5, 6, ili 7 ili koji god dođe poslije njega.

 

to bi morala biti neka temeljna promjena da te primoraju da odeš na neki veći broj android verzije. a i time se uvijek s aplikacijama ratuju, pola ih radi pola ne. pola neažurirano itd.

12 godina
neaktivan
offline
Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nadograd

Proklinjem dan kad sam mobitel s lollipopa nadogradio na marshmallow. Vrijeme trajanja baterije se prepolovilo

Tomislav Knežević
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nado
thelacmu kaže...

Proklinjem dan kad sam mobitel s lollipopa nadogradio na marshmallow. Vrijeme trajanja baterije se prepolovilo

 pa koji mobitel? bar se android na dosta uređaja lako vrati na stariju verziju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nado
thelacmu kaže...

Proklinjem dan kad sam mobitel s lollipopa nadogradio na marshmallow. Vrijeme trajanja baterije se prepolovilo

 Ti su dvostruki špijun za apple! Lažeš da android namjerno bricka stare uređaje kako bi potaknuo prodaju novih poluproizvoda!

 

 

Šta je najžalosnije prije svake nadogradnje te traži odobrenje i ti odeš na razne (non biased) forume i saznaš da te čeka buttsex ako nadogradiš i odlučiš živjeti s 5 obavjesti koje se ne mogu maknuti i uvijek stoje u vrhu ekrana, da bi se jednog dana probudio i saznao da se nadogradio bez tvog odobrenja. 

10 godina
offline
Sony objavio listu uređaja koji će dobiti nadograd

Z3 dobio istu podršku kao i Z2, Smiješno. Drago mi je da sam se odlučio za Z2 za manje love.

Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice