Sony predstavio novi fotoaparat α9

poruka: 5
|
čitano: 1.368
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony predstavio novi fotoaparat α9".
15 godina
offline
Sony predstavio novi fotoaparat α9

Predstavljen je već davno, sada je dostupan i za pre-order...I da, fulali ste za cijenu ;)

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony predstavio novi fotoaparat α9

fkupo ali vrijedi (možda ne toliko ali ne puno manje). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony predstavio novi fotoaparat α9
mrxa1 kaže...

Predstavljen je već davno, sada je dostupan i za pre-order...I da, fulali ste za cijenu ;)

 I prva slika je isto fulana. Na prvoj slici je njihov fotoparat sa A mountom, dok je ovo E mount.

Inace ovo je revolucija i u tom smjeru ce se kretat fotoaparati. 
20FPS-a bez blackout-a je do sad bilo nezamisljivo. Sve zbog elektronskog rolling shuttera bez rolling shutter artefakta :). Jedino se jos ne mozes sinkronizirat sa flashom.

Kasnije kada dođu senzori sa elektronskim global shutterom, mehanicki ce bit potpuno izbacen jer takva vrsta shuttera se moze sinkronizirat sa flashom pod bilo kojom brzinom (kao leaf shutter)

Znaci ne samo da su izbacili zrcalo nego ce izbacit posljednju mehanicku stvar iz fotoaparata. 

Nadam se da Canon i Nikon nesto spremaju slicno inace su gotovi. Fuji(koji vec nesto priprema prema glasnima slicno kao sony samo ce bit crop senzor) i Sony ce ih rasturit cim ta nova tehnologija dođe jer ju je jednostavno ukomponirat i postojece mirrorless modele dok Canon i Nikon tak nekaj nemaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 14:26 (Santana).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Sony predstavio novi fotoaparat α9
Dead kaže...
Samo da ne bude pregrijavanja kao kod a6300 i a6500.

 Nema. Lik sa camera storea je snimao za tony i chealsy bas ba tom dogadjaju i baterija drzala preko 2,5 sati sto je skoro 3 puta bolje nego na a seriji i nije bilo pregrijavanja....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony predstavio novi fotoaparat α9
Dead kaže...
To je dobro. A šteta spomenutih modela kojima je pregrijavanje noćna mora za one malo žešće korisnike pa su se snalazili na različite načine; stavljanjem oklopa, držanjem zaslona odškrinutim... Mislio sam kupiti a6500 pa me to obeshrabrilo.

 Ja sam jedino razocaran kaj nisu tijelo povecali. 

Dobro malo je vec i grip je malo veci, al nije to jos to. Mislim da bi im tu udobnost koristenja trebala bit malo veci prioritet posto ciljaju na sportase sa ovim modelom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice