Sortiranje po folderima

poruka: 3
|
čitano: 2.076
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sortiranje po folderima".
15 godina
protjeran
offline
Sortiranje po folderima

Koristim neko vrijeme WP7 na L710 i dosta je to ok, ali dvije su stavke koje WP8 mora ispraviti da bi zavrsio u moje ruke...

- METRO

- ALL APPS drawer

 

metro ce na W8 biti zaista odlicna stvar u tablet racunalima(ne desktop). Napravljen i optimiziran za takve uredjaje, ali Metro na mobitelima se meni ne svidja, scrol prema dolje u beskonacnost je imho zaista lose rjesenje, WP8 mora donijeti scrol u stranu, pa da uz dubinu, metro ide i u sirinu...

 

sto se all apsa tice, zaista fali filtriranje i grupiranje appsa, sto kad ih stavim 200 komada? fali i icon style prikaza appsa, list je meni ruzno i odbojno....

 

ostalo je manje vise ok, ak nije bas ok, prihvatljivo je i vidis da uskoro bu speglano, u slejdecoj iteraciji, ali ove dvije stvari meni smetaju u svakodnevnom koristenju WP7 uredjaja....

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sortiranje po folderima

Grupiranje postoji: grupira se po znaku # (za brojeve i sl.) i ostalim slovima abecede, što je vrlo pregledno i dobro riješeno.

14 godina
neaktivan
offline
Sortiranje po folderima

osobno ne vidim neku potrebu za sortiranjem po folderima, davno sam prerasao kategoriju da moram baš sve dostupne aplikacije imat na telefonu, ono što mi zbilja treba mi je na početnom ekranu a sve ostalo mi je uredno po abecedi sortirano....

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice