SP3 kreće u distribuciju

poruka: 11
|
čitano: 1.619
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SP3 kreće u distribuciju".
16 godina
neaktivan
offline
SP3 kreće u distribuciju

Ima netko link gdje bi ga mogao skinuti, a da ne cekam 29.04.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju

Pa to je za tjedan dana. Čemu tolika žurba?

16 godina
offline
SP3 kreće u distribuciju

A što uopće donosi?

 

Puno priče oko SP3 ali najmanje o tome što (bitnog) mijenja.


--
HaHa na sve
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju

...jednostavno, trebam instalirati windowse na tri kompjutera pa mi je lakse staviti SP3 sa svim zakapama radje nego da idem na windows update

16 godina
neaktivan
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju
HaHa kaže...

A što uopće donosi?

 

Puno priče oko SP3 ali najmanje o tome što (bitnog) mijenja.


 e da si samo malo upogonio google znao bi...
uglavnom, evo ti pa slušaj http://download.microsoft.com/download/c/d/8/cd8cc719-7d5a-40d3-a802-e4057aa8c631/relnotes.htm

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
offline
SP3 kreće u distribuciju

pa budu u BUG-u pisali koja su poboljšanja i tak dalje.....tak je bilo do sad....ne vidim razloga da tako ne bude i dalje

pa ne moraš prvi instalirati sp3....pričekaj malo da vidiš reakcije drugih ljudiNamigiva


Nitko nije beskoristan.Svatko može poslužiti kao loš primjer.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju
// osobno se nadam da ćemo na idućem BUG-ovom DVD-u pronaći i Service Pack 3 za Windows XP i Service Pack 1 za Windows Vista. Smatram da smo mi vjerni čitatelji taj znak pažnje zaslužili.
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju
jabuka555 kaže...
// osobno se nadam da ćemo na idućem BUG-ovom DVD-u pronaći i Service Pack 3 za Windows XP i Service Pack 1 za Windows Vista. Smatram da smo mi vjerni čitatelji taj znak pažnje zaslužili.
Misliš vjerni čitatelji s dial-up vezom? 
16 godina
neaktivan
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju
Karabaja kaže...
jabuka555 kaže...
// osobno se nadam da ćemo na idućem BUG-ovom DVD-u pronaći i Service Pack 3 za Windows XP i Service Pack 1 za Windows Vista. Smatram da smo mi vjerni čitatelji taj znak pažnje zaslužili.
Misliš vjerni čitatelji s dial-up vezom? 
 LOL
15 godina
offline
RE: SP3 kreće u distribuciju

...jednostavno, trebam instalirati windowse na tri kompjutera pa mi je lakse staviti SP3 sa svim zakapama radje nego da idem na windows update

Ako ne mozes cekati downloadaj Projekt Dakota image pa instaliraj. Pogledaj ovdje: http://www.dakota.theatticnetwork.net/ Stvar radi prilicno dobro, koristim ju vec par mjeseci. Doduse i traje dugo ali ne treba nadzor.

    Citat s Wikipedie:

Project Dakota is an alternative to Microsoft's Windows Update developed by Alek Patsouris & Christopher "doc" Harris to update a Windows XP system from a CD, USB drive or network drive, without the need to use the Windows Update website.

 

16 godina
neaktivan
offline
SP3 kreće u distribuciju

Užasno mi je glupo šta nisu integrirali drivere za sata diskove. Mislim, ko više koristi floppy?! Nemogu vjerovat da se tim od štatijaznam kolko ljudi nije toga dosjetio. Sramota i stid ih bilo, ako ih ne stave na finalnoj verziji.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice