SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo

poruka: 11
|
čitano: 2.074
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo".
9 godina
protjeran
offline
SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo

Bezveze, Boeing ima bolje.


Moj PC  
1 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Pa ono, o ukusima se ne raspravlja. Ali SpaceXovo je blize onom sto smo gledali u SFu tipa Star Treka
11 godina
offline
SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo

Sramota. Članak bez da se spomene mobitel. Sramota.

 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Magnolia_fan kaže...

Bezveze, Boeing ima bolje.


 Volio bih vidjeti kako izgledaju oba cijela odijela i to dok astronaut gleda u stranu pod 90°... 

Osim toga kako se stara i nova odijela ponašaju na raznim temperaturama - koje izdrži duže/veći raspon temperatura itd...  ili ovo odijelo nije za svemirsku šetnju već samo ako padne pritisak u kapsuli...

9 godina
protjeran
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Byron kaže...
Magnolia_fan kaže...

Bezveze, Boeing ima bolje.


 Volio bih vidjeti kako izgledaju oba cijela odijela i to dok astronaut gleda u stranu pod 90°... 

Osim toga kako se stara i nova odijela ponašaju na raznim temperaturama - koje izdrži duže/veći raspon temperatura itd...  ili ovo odijelo nije za svemirsku šetnju već samo ako padne pritisak u kapsuli...

 Ovo odjela se koriste samo unutar svemirskog broda. Ta za setnju su druga prica.

7 godina
neaktivan
offline
SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo

znaci musk ima hoolywood u zaledju .cim zeli osvajat svemir .

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Stormtrooper, sezona 2017/2018.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo

a kak zvadi pimpek kad zagusti? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Ajar kaže...

a kak zvadi pimpek kad zagusti? 

 A kaj bi ga vadil, pa odijelo vjerojatno ima ugrađene grijače listova.

12 godina
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Ima ti to odjelo posebnu stvar u koju staviš svoj weenye, mislim da su tu tehnologiju nazvali "dick chamber".
Kad te stisne ti ljepo stisneš gumbić na odijelu on ti sam skoči u taj dick chamber i ti ljepo mokris po svemiru ko car.🤣🤣🤣
15 godina
offline
Re: SpaceX redizajnirao svemirsko odijelo
Frk kaže...
Ima ti to odjelo posebnu stvar u koju staviš svoj weenye, mislim da su tu tehnologiju nazvali "dick chamber".
Kad te stisne ti ljepo stisneš gumbić na odijelu on ti sam skoči u taj dick chamber i ti ljepo mokris po svemiru ko car.🤣🤣🤣

 al jebeš ti to ak se nemreš rukovat s prijateljem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice