Specifikacije BlackBerry Passporta

poruka: 8
|
čitano: 1.430
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Specifikacije BlackBerry Passporta".
12 godina
odjavljen
offline
Specifikacije BlackBerry Passporta

Glupo mi je što BlackBerry toliko improvizira, ovo će biti još jedan skupi fail. Trebali su jednostavno krenuti stopama Zamzunga, Sonya, HTCa... I već bi bili na boljem putu. 

 
1 2 hvala 0
13 godina
online
Specifikacije BlackBerry Passporta

Ne znam jesam li sam ali čekam to čudo vidjeti u živo. Koncept mi se jako sviđa

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Specifikacije BlackBerry Passporta
dax-lax kaže...

Ne znam jesam li sam ali čekam to čudo vidjeti u živo. Koncept mi se jako sviđa

Nisi sam {#}

11 godina
offline
Specifikacije BlackBerry Passporta

Querty + tako dobra baterija = <3.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Specifikacije BlackBerry Passporta

Hardver mi se sviđa,no ako će BB na to forsirati svoj OS,nisam siguran da ću to stavit na svoju wishlistu.

Da ima taj isti hadver(prvenstveno tipkovnicu) ali sa Androidom,bio bi mi na vrh-u kao najpoželjniji mobitel.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Specifikacije BlackBerry Passporta
g12356 kaže...

Hardver mi se sviđa,no ako će BB na to forsirati svoj OS,nisam siguran da ću to stavit na svoju wishlistu.

Da ima taj isti hadver(prvenstveno tipkovnicu) ali sa Androidom,bio bi mi na vrh-u kao najpoželjniji mobitel.

Mjenjao bi Android za BB OS bilo koji dan...

Sto se tice mobitela, dobro slozen... a na izgled se covjek mora naviknit.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Specifikacije BlackBerry Passporta
g12356 kaže...

Hardver mi se sviđa,no ako će BB na to forsirati svoj OS,nisam siguran da ću to stavit na svoju wishlistu.

Da ima taj isti hadver(prvenstveno tipkovnicu) ali sa Androidom,bio bi mi na vrh-u kao najpoželjniji mobitel.

BlackBerry 10 je bolji OS od Androida, možda čak i najbolji. A aplikacije za Android možeš pokrenuti na njemu (po nekim testovima i bolje nego na Android uređajima). S tim da uskoro dolazi podrška za Amazon Store.

15 godina
offline
Re: Specifikacije BlackBerry Passporta
Deawood kaže...

Glupo mi je što BlackBerry toliko improvizira, ovo će biti još jedan skupi fail. Trebali su jednostavno krenuti stopama Zamzunga, Sonya, HTCa... I već bi bili na boljem putu. 

Što, da gledamo i BB kao jaje jajetu slične uređaje koje si gore naveo, pa onda da meljam prstom po softverskoj tipkovnici. Posjedujem BB 9900 Bold Touch, i mogu ti reći da je što se tiče samog telefoniranja, textanje poruka te agende za poslovne korisnike - bog telefon.

 

dax-lax kaže...

Ne znam jesam li sam ali čekam to čudo vidjeti u živo. Koncept mi se jako sviđa

I meni isto, na žalost mnogima se ovdje i sviđa ali da li će ga kupiti ili ne to je već veliko pitanje.

 

g12356 kaže...

Hardver mi se sviđa,no ako će BB na to forsirati svoj OS,nisam siguran da ću to stavit na svoju wishlistu.

Da ima taj isti hadver(prvenstveno tipkovnicu) ali sa Androidom,bio bi mi na vrh-u kao najpoželjniji mobitel.

BB-ov OS je bog i batina. Ja nemam ovu 10-tu verziju, nego ovu 7.2 ako se ne varam i mogu ti reći, da telefon nije 'štucnuo' niti jednom u zadnjih skoro pa godinu dana. A 'gazi' već 50.000 minuta razgovora. Ovi serviseri se žale da im je mana podizanje samog sustava (jest traje i predugo) ali ja ga nikada ne gasim pa i ne gledam to kao manu.

 

BTW: prošao ovaj koncept kao tržišni uspjeh ili ne, meni je jako drago da netko prestavi netšo sasvim drugačije. Primjerice pogledajte slike koncepta HTC Stick Phone, nije mi jasno zašto to jednostavno ne krene u proizvodnju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice